Najlepsze zdjęcia roku na Flickr.com. Polka na pierwszym miejscu!

Filckr to jedna z najbardziej popularnych witryn do pokazywania swoich zdjęć, gdzie co roku fotografowie z całego świata publikują miliardy zdjęć. Serwis opublikował właśnie 25 najbardziej popularnych zdjęć z 2017 roku. Na pierwszym miejscu znalazła się Polka.

© Iwona Podlasińska

Autorką najbardziej popularnego zdjęcia na Flickr.com w 2017 roku została Iwona Podlasińska, o której zdjęciach pisaliśmy kilka miesięcy temu. Więcej bajecznych portretów Iwony znajdziecie oczywiście na jej stronie iwonapodlasinska.com oraz jej profilu na Flickr.

"Melancholia"

Wyróżniono także zdjęcie "Melancholia" Alicji Zmysłowskiej, którą także znacie z naszych poradników i wspaniałych psich galerii.

“The Elephant Walks At Night”

W celu ustalenia, które zdjęcia cieszyły się największą popularnością Flickr wykorzystał algorytm, który uwzględniał dane o aktywności jaką generowało zdjęcie, na przykład — ile razy zdjęcie było wyświetlane, udostępniane i ile dostało lajków. Pracownicy Flickra korzystali z surowych danych, żeby określić które zdjęcia cieszyły się największą popularnością w 2017 roku.

"Light of Glory"
"Slipping Away"
"Finally"
"Mi Fuego"
Eekhoorn / Red squirrel
"Stairway to heaven"
"***"
"big and bigger"
"Milky Way over Harvey…"

Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić

Mont Saint-Michel puddle mirrored
"Braving the Weather"
"Oh oooooh!"
Vestrahorn Islande
"Aurora borealis"
"Solitude"
"Hallstatt Residential"
Lion City
"flow (Explored)"
"Winter Fairytale - Flickr…"
"An attempt to convey cold…"
"Epiphany (Explored)"
"Lookkk deeeply into my eyes...."

Źródło: www.flickr.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

DJI zapowiada składanego drona, najprawdopodobniej następcę Mavica Pro Plik JPEG sprzedany za 69 milionów dolarów. Kryptosztuka w cenie! Eizo Quick Color Match - automatyczne zarządzanie barwą Zdjęcia czarno-białe: Niegdyś mus, dziś decyzja Aukcja charytatywna na leczenie fotografa Tomka Chadzińskiego już dzisiaj Nikon na poważnie myśli o bezlusterkowcu z dużą matrycą Zestaw Nik Collection udostępniony całkowicie za darmo Spotkanie autorskie z laureatem World Press Photo - Wojciechem Grzędzińskim Aktualizacja Instagrama pozwala na prowadzenie jednocześnie wielu kont Nikon D850 - zwiastun aparatu, na który wszyscy czekają Cashback Canona to najlepszy moment na kupowanie sprzętu fotograficznego Kolejny producent matryc CMOS w technologi BSI

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia: Wybuchy, które zapobiegają powodzi Jesteś kobietą zajmującą się fotografią dokumentalną? Możesz zgarnąć spory grant od Canona! Getty Images przejmuje Unsplash. Stocki pozostaną bezpłatne