"LensCulture" wybrał wschodzące gwiazdy światowej fotografii. Wśród wyróznionych jest trzech Polaków

LensCulture to opiniotwórczy magazym, który skupia i promuje fotografów. W tegoreocznej edycji konkursu LensCulture Emerging Talent Awards wśród 50 wyróżnionych znalazło się 3 Polaków.

© Kaja Rata

Konkurs jest otwarty na fotografów z całego świata i w każym wieku. Można zgłaszać prace w różnych gatunkach, dzięki czemu konkurs prezentuje dużą różnorodność tematyczną. Wśród wyróżnionych fotografów znalazło się kilku Polaków.

Karol Pałka - “Gmach”

Jednym z nich jest Karol Pałka, o którego projekcie “Gmach” pisalismy kilka miesięcy temu. Jest to wizualna podróż do czasów, o których większość chciałaby już zapomnieć.

Kaja Rata - "Kajnikaj"

Paweł Starzec “Makeshift”

Więcej wyróżnionych zdjęć i ciekawych historii jakie się za nimi kryją znajdziecie na www.lensculture.com.

Zobacz również: Wiosenne portrety. Jak zrobić dobre zdjęcia w plenerze?

Źródło: www.lensculture.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Ostatnie zdjęcia "Królowej słoni". Miała 60 lat i imponujące ciosy „Przeprowadziłem się do Nowego Jorku głównie dla streetu” - mówi Luc Kordas Fotografka zbudowała aparat wielkoformatowy 40 x 50 cm. To czysta magia! Niewidoczni bezdomni na ekspresyjnych portretach Lee Jefferiesa Epidemia gruźlicy na Ukrainie na zdjęciach Maxima Dondyuka Co łączy dmuchanie szkła i górskie zdjęcia krajobrazowe Dona Jacobsona? Fotograficzny dialog między Sydney i Stambułem Fotografie zagubionego astronauty pokazują wspaniałe krajobrazy Ziemi Mike Olbinski prezentuje jak formują się chmury burzowe w 8K Fotograficzny pojedynek, który dał nadzieję fotografom i rodzicom z całego świata „Solar Portraits” - energia słoneczna elektryfikuje Birmę Uliczne rozmowy: Joanna Mrówka

Popularne w tym tygodniu:

Nur-Sułtan, stolica Kazachstanu, to miasto z przyszłości. Pokazał je Patryk Biegański Tak widzi nas cały świat, czyli Polska w Google Street View Profesjonalna sesja zdjęciowa kota podbija serca internautów. Wyszła świetnie! Hiszpanka - historia najbardziej śmiertelnej pandemii XX wieku ONZ apeluje do artystów: Prześlij swoje prace i pomóż w walce z koronawirusem Pijane słonie z prowincji Junnan, delfiny w Wenecji i inne. Obalamy fake newsa Kwarantanna – dla jednych przymus, dla innych raj. Skejterzy opanowują miasta Ludzie z całego świata odtwarzają klasyczne obrazy. Podejmiesz wyzwanie? Artystka odwiedza zamarznięty Bajkał od lat. Jej zdjęcia są zachwycające Humor na kwarantannie to podstawa. Te zdjęcia podnoszą na duchu Zdjęcia wesołych piesków poprawią ci humor na kwarantannie Czym grozi złamanie kwarantanny? To jedna z humorystycznych wizji