GoPro HERO 6 - z pogodą pod górkę

Firma GoPro ostatnio nie ma łatwego życia, ale nie da się ukryć, że najnowsze wcielenie popularnej kamery robi wrażenie. Zobaczcie, jak sprawdziła się w wideoteście.

Mam pecha do wideotestów. Ostatnio, kiedy sprawdzałem nowe akcesoria do Peak Design, całe nagranie wyszło nieostre, a dźwięk nagrał się z dziwnymi zakłóceniami. Podczas testów GoPro było nielepiej. Przed wyjazdem na narty kilka razy sprawdzałem pogodę i wybrałem najlepszy dzień według prognoz. Jak się jednak okazało, Weather Channel zrobił mnie na szaro — dosłownie. Z resztą co tu więcej opowiadać — zobaczcie wideo. A GoPro HERO 6, naprawdę daje radę!

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy aparatów kompaktowych

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Testy:

Nikon D3100 - pierwsze wrażenia [galeria] 3 zoomy Sigmy i 15 dni. Więcej obiektywów mi nie trzeba! Canon EOS M6, czyli bezlusterkowiec z opcjonalnym wizjerem w naszych rękach Benro A-500EX z głowicą HD-28 – statyw do studia i w podróż [recenzja] Jak w praktyce sprawdza się Venus Optics Laowa 60 mm f/2,8 Macro 2:1? Funkcja ePrint - ulepszony współczesny faks dla fotografów [test] Nikon 1 J1 - solidnie, ale bez rewolucji [test] Nikon Coolpix P900 - podręczny superzoom z ogniskową 2000 mm [test] Panasonic Lumix GF-1 - TEST cz.1 Zalamo.com - internetowe narzędzie dla fotografów do pracy z klientami [recenzja] Vanguard Alta Pro 2+ 263AP - mały statyw do studia. Jak się sprawdza? Nikon D5100 - wideoprzegląd