Dzięki Preset Brewery użyjesz swoich ustawień z Lightrooma w Photoshopie

Lightroom i presety to dobry punkt wyjściowy do dalszej obróbki, jednak żeby z nich skorzystać, trzeba otworzyć aplikację i zaimportować zdjęcia. Teraz dzięki wtyczce Preset Brewery możemy używać presetów z Lightrooma także w Photoshopie.

Presets Brewery pozwala na import presetów z Lightrooma do wywoływarki RAW-ów Camera Raw, która jest częścią Photoshopa. Daje to szybki dostęp do presetów z poziomu Photoshopa, co może znacznie przyspieszyć pracę, szczególnie fotografom, którzy korzystają głównie z tej aplikacji.

Dzięki takiemu rozwiązaniu dostajemy nawet dodatkową funkcjonalność w porównaniu z samym Lightroomem. Po pierwsze możemy pośrednio sterować siłą filtra, jak np. na Instagramie, po drugie będziemy mogli użyć na jednym zdjęciu kilku filtrów, co nie jest możliwe w Lightroomie, który po aktywowaniu presetu kasuje poprzedni.

Wtyczka Preset Brewery niestety na razie działa tylko na komputerach Mac poza tym jest płatna — kosztuje 7,9 dolara, czyli niecałe 30 złotych. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.presetbrewery.com

Źródło: fstoppers.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Tak wyglądają spadające gwiazdy z kosmosu. NASA pokazała zdjęcia Aktorzy promują nowy film w formie ironicznych zdjęć stockowych W każdym kocie czai się zło. Zobacz przekomiczne zdjęcia Kodak odświeża ideę kiosków fotograficznych Przepiękna mgławica wygląda jak motyl. Znajduje się ponad 3000 lat świetlnych od Ziemi Sztuczna inteligencja lepiej opisuje zdjęcia niż ludzie. Zaskoczeni? Zastąpił swoje ręce robotami. Nagrywa świetne reklamy Mem "Distracted boyfriend" został uznany za seksistowski i niestosowny Udawała uczennicę aby zdobyć więcej subskrybentów na Instagramie Przyjrzyjcie się dokładnie. Oto broń, która nikogo nie zrani. Powstała ze sprzętu fotograficznego Najpierw świecące fale, a teraz delfiny. Zobacz piękną bioluminescencję Dlaczego zdjęcie ziemniaka sprzedano za 1 mln euro?

Popularne w tym tygodniu:

Sęp w Warszawie? Zdjęcie nie kłamie Operator był szybszy niż zawodowi biegacze. Przebił wszystkich w wyścigu na 100 metrów Ekstremalnie zużyte przedmioty na zdjęciach. Czas nie był dla nich łaskawy Podwójne zaćmienie Słońca. Taki widok można było zobaczyć nad Polską Nagroda Pulitzera. Wyróżnienie dla 18-latki, która wyciągnęła telefon z kieszeni Ujął UFO na filmie. Wierzysz, że to obca cywilizacja? Jedno zdjęcie wystarczy, by Facebook podrobił twój podpis. Uważaj, co wrzucasz Jak szybko porusza się Międzynarodowa Stacja Kosmiczna? Widać to na zdjęciu Canon: Kamery ze sztuczną inteligencją wpuszczą tylko uśmiechniętych pracowników Fotograf odnalazł prawdziwy skarb. O tych zdjęciach ktoś zapomniał Nie mogli uwierzyć. Ludzie trzymali ich zdjęcia i skandowali hasła na ich cześć