Reklama Audi bez samochodu ale za to z ekstremalnym narciarstwem? Musisz to zobaczyć!

Przez cały klip siedziałem z szeroko otwartymi oczami i szczęką na podłodze. To jest genialne i nie wiem, czy nie jest to najlepszy filmik sportowy, jaki kiedykolwiek widziałem. Candide Thovex zrobił coś niesamowitego!

35-letni sportowiec, specjalizujący się w ekstremalnym narciarstwie, Candide Thovex po raz kolejny pokazał się w fantastycznym dziele. Jego nazwisko pojawiło się w świecie sportowym z przytupem. W 2015 roku pojawił filmik pod tytułem ”One of those day’s 2” ("Jeden z tych dni 2"), który zapiera dech w piersi. To, co ten facet wyrabia, przekracza ludzkie pojęcie!

Najnowsze przedsięwzięcie Thovexa to również filmik narciarski, ale nie zobaczycie tam zwykłych zjazdów z dużą prędkością. To, co tu się dzieje to magia! Ekipa filmowa podróżowała z narciarzem po Europie, Azji oraz Ameryce w poszukiwaniu najbardziej niesamowitych miejsc i kadrów. Widać, że według Candide'a, śnieg jest passe. Skoki nad zielonymi górami, szusowanie po pustyni lub przemykanie między posągami to dla niego nic trudnego.

Pomijając już same akrobacje, zobaczcie jak to jest zmontowane – dynamika, kolory, kadry i humor. Jest wszystko, czego potrzeba do stworzenia genialnego klipu. Nie zabrakło również znanego nam motywu z memów, który rozbawił mnie bardziej niż rastaman z Jamajki, mówiący z charakterystycznym akcentem: ”Ej, narciarzu, wróć w grudniu!”.

Wiecie, co jest najzabawniejsze w tym wszystkim? To, że to reklama Audi Quattro. Chyba nigdy nie widziałem reklamy samochodu bez samochodu. Aczkolwiek w tej branży jest bardzo duże pole do popisu. Przypomina mi się od razu kreatywna reklama Infiniti, w której Patrick Rochon malował samochód światłem.

Zobacz również: Podstawy fotografii: przysłona

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

To miała być przygoda i świetna wyprawa z fotografowaniem niedźwiedzi w śniegu. Okazało się, że na Alasce go nie ma Pierwsze selfie w kosmosie zostało wykonane... 50 lat temu! Nano piękno na zdjęciach z mikroskopu Nowy Jork, jakiego jeszcze nie widzieliście. To najlepszy timelapse, jaki oglądaliśmy Justin Mott udokumentował życie ostatnich nosorożców białych w Kenii Dron, flara i ciemna noc - przepis na oryginalny film narciarski Świeże spojrzenie na mocną kawę [galeria 960 px] Kalendarz Pirelli 2019 będzie piękny. Zobacz, jak powstawał Tak wygląda świat widziany z wysokości 12 tysięcy metrów Te niesamowite zdjęcia dzikiej przyrody powstają w... pokoju fotografa Od Rodziny Królewskiej po kobiety Bonda - nowy projekt krakowskiego House of Retouching Zaręczynowe szaleństwo [galeria 960px]

Popularne w tym tygodniu:

Najpiękniejsze zdjęcia przyrody w konkursie GDT Nature Photographer of the Year Grand Press Photo 2020: Najbardziej prestiżowe nagrody prasowe w Polsce rozdane Miłość, śmierć i kokaina, czyli historia Sashy Boole na zdjęciach Bartłomieja Busza Konkurs Big Picture rozwiązany. Zobacz najpiękniejsze zdjęcia dzikiej przyrody Matki ze swoimi młodymi, czyli jak zwierzęta dbają o potomstwo #milociewidziec, czyli ironiczny przekaz prosto ze stolicy Beztroskie dzieciństwo ukazane dzięki miłości do zwierząt Zdjęcie czy grafika? Silnik Unreal Engine 5 zachwyca artystów Artystka odtwarza renesansowe dzieła sztuki. Wychodzi jej to genialnie! Świat zmienił się przez pandemię koronawirusa. Widać to z kosmosu Artystka przerobiła Lomo Instant, by robić zdjęcia techniką mokrej płyty Kwitnąca lawenda to dla niej pole do popisu