Loupedeck - bądź jak DJ w Adobe Lightroom [wideotest]

Loupedeck to fiński sposób na zwiększenie efektywności pracy w Adobe Lightroom. Marcin przetestował konsolę już jakiś czas temu, ale jak wypadnie w moim teście? Sprawdźcie!

Znając mnie od wielu lat, doskonale wiecie, że jestem zwolennikiem przyspieszania pracy. Zawsze wychodzę z założenia, że mniej czasu spędzonego przy komputerze, to więcej czasu, który mogę poświęcić na ciekawsze rzeczy. Dlatego często inwestuję w gadżety, które tę pracę usprawniają. Ostatnio, na moje biurko trafiła konsola Loupedeck, która dedykowana jest do pracy w Adobe Lightroom.

Obecnie, urządzenie kosztuje 1000 zł i od razu uprzedzę hejterów — to urządzenie Plug&Play (po zainstalowaniu sterowników) i nie potrzebuje zaawansowanych konfiguracji jak klasyczne kontrolery MIDI. Po prostu działa, i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Zobacz również: Jak uzyskać efekt Tilt Shift w Gimpie?

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy akcesoriów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Voigtländer Ultron 21 mm f/1,8 ASPHERICAL - czarny koń ze stajni Cosina [recenzja] Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe Sony A7S - zdjęcia testowe do ISO 409 600 Nokia N97 jako aparat fotograficzny? WD My Passport Wireless SSD - szybki, automatyczny backup w każdym miejscu [wideotest] Nikon D5300 - solidny krok naprzód [test] „Efekty uboczne” obecności człowieka w naturze w pięknym albumie Kacpra Kowalskiego Vanguard VEO 235AB - statyw na lekko [test] Nikon Coolpix P100, czyli ultrazoom bez kompromisów - TEST część 2 Nowe portretówki Sony FE 100 mm f/2.8 i 85 mm f/1.8 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe Sony Action Cam HDR-AS50 - pierwsze wrażenia o nowej kamerze sportowej Test: Nikon Coolpix L100 - duży zoom dla każdego!