Loupedeck - bądź jak DJ w Adobe Lightroom [wideotest]

Loupedeck to fiński sposób na zwiększenie efektywności pracy w Adobe Lightroom. Marcin przetestował konsolę już jakiś czas temu, ale jak wypadnie w moim teście? Sprawdźcie!

Znając mnie od wielu lat, doskonale wiecie, że jestem zwolennikiem przyspieszania pracy. Zawsze wychodzę z założenia, że mniej czasu spędzonego przy komputerze, to więcej czasu, który mogę poświęcić na ciekawsze rzeczy. Dlatego często inwestuję w gadżety, które tę pracę usprawniają. Ostatnio, na moje biurko trafiła konsola Loupedeck, która dedykowana jest do pracy w Adobe Lightroom.

Obecnie, urządzenie kosztuje 1000 zł i od razu uprzedzę hejterów — to urządzenie Plug&Play (po zainstalowaniu sterowników) i nie potrzebuje zaawansowanych konfiguracji jak klasyczne kontrolery MIDI. Po prostu działa, i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy akcesoriów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Sony A9 II to definicja dwóch słów: jakość i ergonomia Zeiss Batis 85 mm f/1,8 [test] Leica Q w naszych rękach - zdjęcia przykładowe i pierwsze wrażenia Wacom Bamboo P&T - dotyk lekki jak piórko [recenzja] TEST: Venus Laowa 12 mm f/2.8 Zero-D. Najszersze małoobrazkowe ef-dwa-osiem. Sony NEX-5N - godne zastępstwo lustrzanki? [test] Skórzane paski fotograficzne Eupidere – elegancki i praktyczny dodatek do bezlusterkowców [recenzja] Sony A7S III: Czy to naprawdę technologiczny majstersztyk? Lowepro DryZone BP 40L - wodoodporny plecak [recenzja] Fujifilm X-Pro2 - współczesny dalmierz w naszych rękach "Lampa błyskowa bez tajemnic" - przystępne wprowadzenie do fotografowania z fleszem [recenzja] Fujifilm 56 mm f/1.2 APD – prawie test, czyli kadrów kilka z nowej portretówki

Popularne w tym tygodniu:

Sony A7C - test w praktyce. Czy ten aparat to spełnienie marzeń?