Loupedeck - bądź jak DJ w Adobe Lightroom [wideotest]

Loupedeck to fiński sposób na zwiększenie efektywności pracy w Adobe Lightroom. Marcin przetestował konsolę już jakiś czas temu, ale jak wypadnie w moim teście? Sprawdźcie!

Znając mnie od wielu lat, doskonale wiecie, że jestem zwolennikiem przyspieszania pracy. Zawsze wychodzę z założenia, że mniej czasu spędzonego przy komputerze, to więcej czasu, który mogę poświęcić na ciekawsze rzeczy. Dlatego często inwestuję w gadżety, które tę pracę usprawniają. Ostatnio, na moje biurko trafiła konsola Loupedeck, która dedykowana jest do pracy w Adobe Lightroom.

Obecnie, urządzenie kosztuje 1000 zł i od razu uprzedzę hejterów — to urządzenie Plug&Play (po zainstalowaniu sterowników) i nie potrzebuje zaawansowanych konfiguracji jak klasyczne kontrolery MIDI. Po prostu działa, i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy akcesoriów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Zeiss Milvus 85 mm f/1.4 ZE - pierwsze zdjęcia przykładowe Leica Q w naszych rękach - zdjęcia przykładowe i pierwsze wrażenia Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - lekka armata za 50 tysięcy złotych w naszych rękach Funkcja ePrint - ulepszony współczesny faks dla fotografów [test] Canon EOS 1200D - budżetowa lustrzanka dla niewymagających [test] Zeiss Milvus 35 mm f/2 - przykładowe zdjęcia z najtańszego obiektywu w nowej serii Olympus OM-D E-M10 Mark II - dobry krok naprzód [test] M.Zuiko Digital ED 300 mm 1:4 PRO - moje pierwsze wrażenia z fotografowania w terenie Nikon D750 - pierwsze wrażenia DJI Mavic Pro - mały, zwinny, ale nie bez wad [recenzja] Sigma 50-100 mm F1.8 DC HSM Art. Jasno – jaśniej – Sigma [test] Trzydzieści pięć milimetrów najlepszej klasyki dla bezlusterkowców - Zeiss Biogon ZM 35 mm f/2