Loupedeck - bądź jak DJ w Adobe Lightroom [wideotest]

Loupedeck to fiński sposób na zwiększenie efektywności pracy w Adobe Lightroom. Marcin przetestował konsolę już jakiś czas temu, ale jak wypadnie w moim teście? Sprawdźcie!

Znając mnie od wielu lat, doskonale wiecie, że jestem zwolennikiem przyspieszania pracy. Zawsze wychodzę z założenia, że mniej czasu spędzonego przy komputerze, to więcej czasu, który mogę poświęcić na ciekawsze rzeczy. Dlatego często inwestuję w gadżety, które tę pracę usprawniają. Ostatnio, na moje biurko trafiła konsola Loupedeck, która dedykowana jest do pracy w Adobe Lightroom.

Obecnie, urządzenie kosztuje 1000 zł i od razu uprzedzę hejterów — to urządzenie Plug&Play (po zainstalowaniu sterowników) i nie potrzebuje zaawansowanych konfiguracji jak klasyczne kontrolery MIDI. Po prostu działa, i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy akcesoriów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Pentax KP - zaawansowana lustrzanka z matrycą APS-C na nowo Panasonic Lumix GM5 – miniaturyzacja bez kompromisów [test] Flycam Nano - testy taniej stabilizacji do lustrzanek filmowych [wideo] Nikon D750 - pierwsze wrażenia Panasonic TZ100 – maleństwo z klasą [test] Feiyutech AK2000 i SPG2 to porządne gimbale o sporych możliwościach Nikon 1 AW1 - bezlusterkowy twardziel [test] Sony Alfa A55 - pierwsze zdjęcia [galeria] Olympus OM-D E-M1 Mark II - pierwsze wrażenia [wideo] Olympus OM-D E-M10 - dopracowany, rozsądny i piękny [test] Sony FE 24-105 mm f/4 G OSS - nasze zdjęcia przykładowe Lowepro Streetline BP 250 - stylowy plecak przeznaczony do miejskiej dżungli [recenzja]