Loupedeck - bądź jak DJ w Adobe Lightroom [wideotest]

Loupedeck to fiński sposób na zwiększenie efektywności pracy w Adobe Lightroom. Marcin przetestował konsolę już jakiś czas temu, ale jak wypadnie w moim teście? Sprawdźcie!

Znając mnie od wielu lat, doskonale wiecie, że jestem zwolennikiem przyspieszania pracy. Zawsze wychodzę z założenia, że mniej czasu spędzonego przy komputerze, to więcej czasu, który mogę poświęcić na ciekawsze rzeczy. Dlatego często inwestuję w gadżety, które tę pracę usprawniają. Ostatnio, na moje biurko trafiła konsola Loupedeck, która dedykowana jest do pracy w Adobe Lightroom.

Obecnie, urządzenie kosztuje 1000 zł i od razu uprzedzę hejterów — to urządzenie Plug&Play (po zainstalowaniu sterowników) i nie potrzebuje zaawansowanych konfiguracji jak klasyczne kontrolery MIDI. Po prostu działa, i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy akcesoriów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Sony Alfa A55 - pierwsze zdjęcia [galeria] Canon EOS 5D Mark III - czym różni się od poprzednika? Pierwsze zdjęcia [wideo] SanDisk Extreme Pro Portable SSD 1 TB to mały wielki przenośny dysk Trzydzieści pięć milimetrów najlepszej klasyki dla bezlusterkowców - Zeiss Biogon ZM 35 mm f/2 Zeiss Batis 85 mm f/1.8 - test portretówki do Sony A7 Crumpler The Base Park - praktyczny plecak dla cyfrowych nomadów z aparatem Olympus OM-D E-M1 Mark II - pierwsze zdjęcia przykładowe Nikon D5500 - pierwsze wrażenia i przykładowe zdjęcia z Tajlandii Nikon Coolpix L110 - test Leica M - legenda i nowoczesna technika w jednym [test] Mac mini 2012 kontra 2011 w studiu fotografa [test] Canon 7D vs Nikon D300s - porównanie ISO