Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik]

Archiwizowanie komputera na bieżąco naprawdę potrafi uratować skórę. Jak jednak się do tego zabrać i wykorzystać proste narzędzia? Wszystkiego dowiecie się z wideoporadnika!

Zdarzyło wam się usunąć ważny plik? A może wasz komputer po prostu któregoś razu nie chciał się włączyć? Mnie zdarzyły się obie sytuacje, ale narzędzie Time Machine zadziałało bezbłędnie. Jego konfiguracja jest bajecznie prosta, zewnętrzny dysk twardy nie zrujnuje waszego portfela, a w razie awarii, korzyści będą nieocenione. Korzystając z Windowsa, polecam skorzystać z bardzo prostego i przystępnego narzędzie WD Backup, którego skonfigurowanie również zajmie wam zaledwie kilka chwil.

W razie awarii komputera, bez problemu przywrócimy komputer do stanu sprzed awarii, a także możemy wrócić do poprzednich wersji plików, a w razie ich skasowania — po prostu je uratujemy. Mnie, Time Machine uratował nie raz, choć mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy. Jednak lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak wybrać obiektyw? Fotoreportaż, który przyprawił autora o depresję Piotr Andrews: „Robienie zdjęć już nic nie wnosi” [wywiad] Pomóż swoim przyjaciołom pozować, jak profesjonalni modele Jak działa migawka? Proste wyjaśnienie dla początkujących fotografów 14 powodów dla których warto zrezygnować z logo na zdjęciu NIE, nie możesz robić sesji bez maseczek ot tak. Narażasz siebie i klientów! Retusz w świecie fotografii, czyli od propagandy po piękną sztukę Aparat zrobiony ze schowka na narzędzia? Dlaczego nie! Współcześni marynarze - historia, jak powstał fotoreportaż na otwartym morzu Domowe studio z lampami za 300 zł - czy to ma sens? [test] Helmut Newton – mistrz z poczuciem humoru

Popularne w tym tygodniu:

Usuwanie tła ze zdjęcia - proste sposoby dla początkujących Jak zrobić odbicie lustrzane w Photoshopie? Prosty poradnik Jak zrobić kolaż w Photoshopie? Prosty poradnik dla początkujących Jak wybrać i retuszować zdjęcia lifestyle’owe? Adobe Lightroom i wasze zdjęcia z wakacji. Co z nimi zrobić?