Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik]

Archiwizowanie komputera na bieżąco naprawdę potrafi uratować skórę. Jak jednak się do tego zabrać i wykorzystać proste narzędzia? Wszystkiego dowiecie się z wideoporadnika!

Zdarzyło wam się usunąć ważny plik? A może wasz komputer po prostu któregoś razu nie chciał się włączyć? Mnie zdarzyły się obie sytuacje, ale narzędzie Time Machine zadziałało bezbłędnie. Jego konfiguracja jest bajecznie prosta, zewnętrzny dysk twardy nie zrujnuje waszego portfela, a w razie awarii, korzyści będą nieocenione. Korzystając z Windowsa, polecam skorzystać z bardzo prostego i przystępnego narzędzie WD Backup, którego skonfigurowanie również zajmie wam zaledwie kilka chwil.

W razie awarii komputera, bez problemu przywrócimy komputer do stanu sprzed awarii, a także możemy wrócić do poprzednich wersji plików, a w razie ich skasowania — po prostu je uratujemy. Mnie, Time Machine uratował nie raz, choć mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy. Jednak lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

5 powodów, dla których bezlusterkowce stały się konkurentami dla lustrzanek Jak cię widzą, tak cię piszą - przegląd szablonów Wordpress na portfolio fotografa Fotografowanie pod wodą – podstawowe rady na dobry początek [poradnik] Usuwanie elementów z miejskiego krajobrazu - to takie proste! [wideoporadnik] Dla początkujących: linie w kompozycji, czyli o kadrach leżących na ulicy Zgłoś się do "konkursu" i przekaż wszystkie prawa do swoich zdjęć - czyli jak to się robi w Warszawie Tryby pomiaru światła - jak to działa? [poradnik] Kierunki wrażliwości w procesie fotografowania cz. II [felieton] Jak zapakować torbę fotograficzną? Radzi weteran National Geographic [wideo] Podstawy fotografii. Prosty portret, otwarta przysłona i minimum sprzętu Drukuj zdjęcia prosto z Lightrooma [wideoporadnik] 7 powodów, dla których warto być fotografem

Popularne w tym tygodniu:

Fotografia okolicznościowa. Bądź niewidoczny i przestrzegaj zasad