Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik]

Archiwizowanie komputera na bieżąco naprawdę potrafi uratować skórę. Jak jednak się do tego zabrać i wykorzystać proste narzędzia? Wszystkiego dowiecie się z wideoporadnika!

Zdarzyło wam się usunąć ważny plik? A może wasz komputer po prostu któregoś razu nie chciał się włączyć? Mnie zdarzyły się obie sytuacje, ale narzędzie Time Machine zadziałało bezbłędnie. Jego konfiguracja jest bajecznie prosta, zewnętrzny dysk twardy nie zrujnuje waszego portfela, a w razie awarii, korzyści będą nieocenione. Korzystając z Windowsa, polecam skorzystać z bardzo prostego i przystępnego narzędzie WD Backup, którego skonfigurowanie również zajmie wam zaledwie kilka chwil.

W razie awarii komputera, bez problemu przywrócimy komputer do stanu sprzed awarii, a także możemy wrócić do poprzednich wersji plików, a w razie ich skasowania — po prostu je uratujemy. Mnie, Time Machine uratował nie raz, choć mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy. Jednak lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Podstawy fotografii. Prosty portret, otwarta przysłona i minimum sprzętu Zima w obiektywie: fotografowanie w trudnych warunkach Talent najmniej ważny Światło błyskowe w fotografii portretowej. Jak je kontrolować? Co wolno, a czego nie wolno fotografowi w podróży? [poradnik] Duży może jeszcze więcej - lampa Quadralite Atlas 600 TTL w praktyce O fotografii w Internecie, czyli 30 najlepszych magazynów fotograficznych w sieci 5 rad, jak uniknąć wpadki przy wyborze fotografa ślubnego [poradnik] Zdjęcia "własne", czyli jakie? 30-minutowy kurs fotografii ulicznej za darmo. Musisz go obejrzeć Na tym blogu nikt z Was nie chciałby być wyróżniony... Jak sfotografować zachód słońca nad morzem? [Poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

Jak zadbać o nastrój na sesji zdjęciowej? 8 przydatnych rad