Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik]

Archiwizowanie komputera na bieżąco naprawdę potrafi uratować skórę. Jak jednak się do tego zabrać i wykorzystać proste narzędzia? Wszystkiego dowiecie się z wideoporadnika!

Zdarzyło wam się usunąć ważny plik? A może wasz komputer po prostu któregoś razu nie chciał się włączyć? Mnie zdarzyły się obie sytuacje, ale narzędzie Time Machine zadziałało bezbłędnie. Jego konfiguracja jest bajecznie prosta, zewnętrzny dysk twardy nie zrujnuje waszego portfela, a w razie awarii, korzyści będą nieocenione. Korzystając z Windowsa, polecam skorzystać z bardzo prostego i przystępnego narzędzie WD Backup, którego skonfigurowanie również zajmie wam zaledwie kilka chwil.

W razie awarii komputera, bez problemu przywrócimy komputer do stanu sprzed awarii, a także możemy wrócić do poprzednich wersji plików, a w razie ich skasowania — po prostu je uratujemy. Mnie, Time Machine uratował nie raz, choć mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy. Jednak lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

EL-wire - pomysł na kreatywny portret z efektem płomieni Pakujemy torbę na urlop, czyli fotograficzne must have na wczasy [poradnik] Podstawy fotografowania jedzenia - prosto, naturalnie i w domu [poradnik] Zdjęcia za akredytację na koncert – wyłudzenie czy sprawiedliwość? Dzień Matki wg wielbiciela fotografii Naucz się 30 technik retuszu kompletnie za darmo. To prawdziwe vademecum fotografa Efekt retro w Gimpie? Wystarczy 5 minut! [wideoporadnik] Jak ustawić parę na zdjęciu? Kilka przydatnych rad Anarchia w fotografii, czyli podstawy lomografii Jak stworzyć zdjęcia w 3D zwykłym aparatem? Uważaj na filmy podczas podróży do USA. Kodak wydał ostrzeżenie Kompletujemy sprzęt studyjny - od czego zacząć, żeby nie stracić fortuny?

Popularne w tym tygodniu:

Jak robić zdjęcia zimą? Te kilka rad zdecydowanie ci pomoże Jak usunąć żółte zabarwienie ze starego obiektywu? Poznaj prosty sposób