Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik]

Archiwizowanie komputera na bieżąco naprawdę potrafi uratować skórę. Jak jednak się do tego zabrać i wykorzystać proste narzędzia? Wszystkiego dowiecie się z wideoporadnika!

Zdarzyło wam się usunąć ważny plik? A może wasz komputer po prostu któregoś razu nie chciał się włączyć? Mnie zdarzyły się obie sytuacje, ale narzędzie Time Machine zadziałało bezbłędnie. Jego konfiguracja jest bajecznie prosta, zewnętrzny dysk twardy nie zrujnuje waszego portfela, a w razie awarii, korzyści będą nieocenione. Korzystając z Windowsa, polecam skorzystać z bardzo prostego i przystępnego narzędzie WD Backup, którego skonfigurowanie również zajmie wam zaledwie kilka chwil.

W razie awarii komputera, bez problemu przywrócimy komputer do stanu sprzed awarii, a także możemy wrócić do poprzednich wersji plików, a w razie ich skasowania — po prostu je uratujemy. Mnie, Time Machine uratował nie raz, choć mam nadzieję, że więcej się to nie zdarzy. Jednak lepiej dmuchać na zimne.

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Jak działa tryb manualny w aparacie? Para młoda nie potrzebuje twoich zdjęć. Stawia na profesjonalistów Co to jest stykówka i jak ją wykonać? Cyfrowe wywoływanie zdjęć w niewłaściwych chemikaliach, czyli efekt krosowania Zagraniczne zlecenia fotograficzne – czy to się opłaca? Pierwszy w Polsce pozew o plagiat zdjęcia ślubnego Czy to, gdzie mieszkasz, warunkuje Twoje zdjęcia? W poszukiwaniu własnego kadru Lightroom i presety - jak to ugryźć [wideoporadnik] Poradnik: z aparatem na plażę Frymografia: Gilotyna przestrzeni Pogoda na zdjęcia - wpływ warunków pogodowych na fotografię [część I]