Premiera Fujifilm X-H1 i spotkanie z Jackiem Boneckim już 3 marca! Przedsprzedaż ruszyła

Już 3 marca w Warszawie odbędzie się darmowe spotkanie, na którym Jacek Bonecki zaprezentuje nowy flagowy model Fujifilm X-H1. Bezlusterkowca będziecie mogli przetestować podczas sesji z modelką i poznać jego zaawansowane funkcje.

Spotkanie odbędzie się 3 marca 2018 roku w warszawskim salonie Wonder Photo Shop (pl. Konstytucji 5). Poprowadzi je Jacek Bonecki, który od listopada 2017 roku pracował na ostatnio przedstawionym flagowcu Fujifilm X-H1 m.in. podczas rajdu Africa Eco Race. Nie zapomnijcie zabrać swoich kart SD!

My mieliśmy okazję być w Lizbonie i sprawdzić dla was ja działa pierwszy aparat Fujifilm ze stabilizowaną w 5 osiach matrycą. Uwierzcie nam – warto zobaczyć, o co chodzi, bo jest to hit!

Dwa dni z Fujifilm X-H1. Moje pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe z Portugalii

Kiedy firma Fujifilm zaprosiła mnie do Lizbony to wiedziałem, że szykuje się duża premiera. Po cichu spodziewałem się nowego bezlusterkowca Fujifilm…

Spotkanie z Jackiem będzie podzielone na dwie części. Pierwsza będzie trwała od 12 do 13:30 i zobaczycie podczas niej prezentację aparatu i zapoznacie się ze zdjęciami oraz filmami przykładowymi. Od 13:30 będziecie mogli przeprowadzić test sprzętu z modelką na dworze, a po poczęstunku omówić zdjęcia. Oprócz Fujifilm X-H1 będziecie mogli pobawić się średnim formatem Fujifilm GFX 50s.

22 lutego rozpoczęła się również przedsprzedaż aparatu Fujifilm X-H1. Kupując korpus z gripem VPD-XH1 oraz jednym z obiektywów Fujinon: XF 16–55, XF 50–140 lub XF 100–400, możecie zaoszczędzić 645 złotych. Rabat jest udzielany podczas zakupu. Jeśli kupicie aparat z dwoma lub trzema obiektywami, rabat zostaje ten sam. Promocja trwa do 30 kwietnia i jest dostępna u rekomendowanych partnerów Fujifilm.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Fujifilm oraz na Facebooku.

Zobacz również: Sony A7S vs Canon 5D Mark III, porównujemy możliwości filmowe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Photos.live.com zmienia oblicze BenQ zapowiada SW320 4K UHD HDR - nowy monitor 4K dla fotografów Bramkarz reprezentacji Islandii w piłce nożnej jest również reżyserem Z Google Glass w serce konfliktu LOMOgeek: Samsung Galaxy S9 i RED Hydrogen One oraz zdjęcia tygodnia Pożary w Australii gasi deszcz. Ludzie zalewają social media zdjęciami i filmami Irak 2003-2008 od strony fotoreporterów Unseen Zdjęcie zdjęcia Nadava Kandera trafiło na okładkę. Spryt czy głupota wydawcy? "Wszyscy Jesteśmy Fotografami!" - cykl spotkań skierowany do miłośników fotografii tym razem w Krakowie Kalendarz workshopx: terminy zgłoszeń wybranych konkursów fotografii dokumentalnej, 15.02.2016 - 15.03.2016 Powodem emerytury Davida LaChapelle’a było umęczenie przez celebrytów

Popularne w tym tygodniu:

Nie żyje fotografka Beatlesów. Astrid Kirchherr miała 81 lat Adobe Premiere Pro 14.2 zyskuje potężne wsparcie kart graficznych NVIDIA Capture One 20 w specjalnej wersji do aparatów marki Nikon Zostań ambasadorem Adobe Lightroom. Producent uruchamia specjalny program Shutterstock zmienia sposób rozliczeń. Fotografowie są wściekli i robią petycję