Zrób coś konkretnego ze swoich zdjęć z serwisu Instagram

Instagram to gigant wśród serwisów umożliwiających dzielenie się zdjęciami - codziennie pojawia się na nim około 60 milionów fotografii. Co za tym idzie pojawiły się usługi wykraczające poza zwykły wydruk zdjęć. Przedstawiamy niektóre, ciekawsze rzeczy jakie możemy zrobić z naszych Instagramowych zdjęć.

Tatuaż tymczasowy ze zdjęcia

Tatuaż tymczasowy ze zdjęcia (picattoo.com)

Magnesy, ramki

Korzystając z Instagramu, zbieramy dużo fajnych zdjęć, warto czasem coś z nimi zrobić. Firmy prześcigają się w kolejnych pomysłach na ich zmaterializowanie. Na www.instadruk.pl możemy zamówić pocztówki, magnesy na lodówkę, plakaty, ramy czy tabliczkę czekolady zapakowaną w nasze zdjęcia. Jeżeli to za mało prezentujemy kilka bardziej awangardowych pomysłów.

Tymczasowe tatuaże

Tymczasowy tatuaż ze zdjęcia

Na stronie picattoo.com możemy zamówić tymczasowe tatuaże z naszych instagramowych zdjęć. Za 14,99 dolara dostajemy 12 kalkomanii, które każdy zna z dzieciństwa. Jest to dobry pomysł na sprawdzenie jak wyglądałby tatuaż permanentny z naszym ukochanym kotkiem.

Paznokcie NailSnaps

Paznokcie NailSnaps

Propozycja dla kreatywnych kobiet, które lubią zaszaleć ze swoimi paznokciami. Zdjęcia z Instagramu możemy przenieść na specjalną naklejkę, którą potem przyklejamy do paznokci. Po zadecydowaniu co chcemy mieć na paznokciach, zapamiętujemy szablon i czekamy na przesyłkę. Na razie nie ma jeszcze strony NailSnaps, więcej informacji znajdziecie na stronie Kickstarter NailSnaps.

Kamienne podkładki

Kamienne podkaładki

Firma Coastermatic za 25 dolarów umieści nasze zdjęcia z Instagramu na prawdziwych kamiennych podkładkach. Wystarczy wybrać cztery zdjęcia, które będą się dobrze prezentować w okręgu. Ze względu na rozdzielczość potrzebną do druku warto wybrać dobrze prezentujące się zdjęcie, nie mamy też dużo swobody przy kadrowaniu. Jedyne w swoim rodzaju podkładki pod kawę mogą uatrakcyjnić nawet najbardziej przeciętny stolik do kawy.

Zobacz również: Obróbka portretu na iPadzie

Obraz olejny

Obraz olejny ze zdjęcia

Możemy wydrukować nasze zdjęcia z Instagramu na płótnie jednak Pixeli oferuje coś więcej — prawdziwego malarza, który wykona reprodukcję naszego zdjęcia. Obraz w formacie 12×12 cala kosztuje 150 dolarów, ceny rosą do 799 dolarów za obraz 30×40 cala. Cena zależy także od stopnia skomplikowania zdjęcia — twarz jest trudniejszym tematem niż krajobraz, czy filiżanka z kawą. Oczywiście za ¼ ceny możemy zamówić wydruk na płótnie, jednak nie o to przecież chodzi.

Pianki żelowe

Pianki żelowe ze zdjęciami

Za około 20 dolarów firma Boomf wykona dziewięć zdjęć na piankach żelowych. Tak to są prawdziwe pianki i można je zjeść. Każdy kwadracik ma 4×4 cm. Boomf radzi by unikać ciemnych zdjęć, ponieważ jakość wydruku na tym cierpi.

Płytki ceramiczne

Płytki ceramiczne ze zdjęciami

Imagesnap wykonuje wysokiej jakości płytki ceramiczne ze zdjęciami, wykorzystując proces termosublimacji. W ofercie są różne rozmiary od 2×2 cala za 4 dolary do 12×12 cali za 35 dolarów. Płytki są w dwóch wersjach błyszczące i matowe. Pierwsza gwarantuje lepszą jakość reprodukcji, natomiast druga jest bardziej wytrzymała, więc nadaje się do zastosowania na zewnątrz.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekowstki:

Kamerka GoPro na butelce zamiast fotografa ślubnego Headshot Truck - portrety z dostawą studia pod dom X-Plore - najlepsi artyści time-lapse łączą siły w ochronie Ziemi What’s up Hong Kong - fotografowie ekstremalni czy szaleńcy łamiący prawo? Pixelstick - poważne narzędzie do malowania światłem Zmiana pory dnia i usuwanie mgły niedługo w Photoshopie 26 lat, 177 krajów, 884 tys. km w jednej wyprawie 76-letniego podróżnika fotografa Zdania, których fotografowie nie znoszą Google wynajęło wielbłąda do zdjęć Street View na pustyni Magiczny Photoshop przyszłości pokazany na filmie Historia fotografa i pilota, którzy gonili wschód słońca Kulisy pracy zawodowego fotografa nagrane z poziomu aparatu Decydujący moment na śmiesznie, czyli zdjęcia uchwycone w samą porę! Oto co się stanie, kiedy sowa spotka kamerę lub aparat przy swojej dziupli Kamerzyści i fotografowie tak blisko sportowców, jak tylko zechcą. Co by się stało? W retuszerskiej pracowni, czyli wywiad z Tomaszem Pluszczykiem Oto sposób w jaki filmowcy nagrywają zwierzęta bliżej, niż kiedykolwiek Najlepsze poklatkowe filmy hyperlapse, jak można znaleźć w Sieci Metoda czyszczenia, która zabije każdy aparat. Nie róbcie tego w domu! Nie masz jasnego obiektywu? Z pomocą przyjdą nowe tła Lastolite! Co robi 50 Canonów 1D X na szwajcarskiej rzece? Czy można nauczyć się robić zdjęcia nie trzymając w ręce aparatu? Profesjonalny fotograf pokaże Wam, jak zrujnować każdy ślub