10-lecie marki Quadralite - zobacz konkursy, warsztaty oraz promocje

Firma Quadralite zaprasza na promocje związane ze swoim 10-leciem. Planowane są konkursy, warsztaty oraz promocje na lampy Reporter 200 TTL oraz VideoLED 600. Skorzystajcie, bo naprawdę warto.

10 marca ruszyła promocja na produkty Quadralite związana z 10-leciem marki. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii — amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć sprzęt w atrakcyjnej cenie. Quadralite planuje także wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki, które można śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na stronie Quadralite.pl.

W ramach marcowej promocji, przy zakupie lampy Reporter 200 TTL jego nabywca otrzyma zestaw wrót wraz filtrami kolorowymi i gridem o wartości 125 zł gratis. Drugą lampą w promocji jest VideoLED 600, której sugerowana cena detaliczna wynosi 695 zł, ale w ramach urodzinowej promocji Quadralite obniża ją do 590 zł.

Źródło: quadralite.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Canon patentuje nowy obiektyw: EF 28-560 mm f/2.8-5.6 Canon ogłasza promocję cashback. Do odebrania nawet 1290 złotych PhotoRocket, czyli jak podzielić się swoimi zdjęciami w Sieci w odrzutowym tempie FBI ujawniło nieznane wcześniej zdjęcia z zamachu z 11 września 2001 roku Najlepsze zdjęcia konkursu National Geographic Traveler 2014! Ikoniczne zdjęcie z obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości jest fotomontażem Getty Image zmienia politykę. Koniec z opłatami za ponowne wykorzystanie Tego jeszcze nie było. Malowanie światłem na interaktywnych zdjęciach 360 stopni NAB 2020: Nikon odwołał udział w targach z obawy przed koronawirusem To zdjęcie obiegło internet. Tak wyglądają realia nauczania podczas pandemii koronawirusa Zdjęcia www Sieci #12, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodnia Replika broni na sesji zdjęciowej. Plażowicze byli zaniepokojeni

Popularne w tym tygodniu:

Skandal na festiwalu fotografii w Mediolanie. Wystawiono plagiat! Zostawili klientów bez zdjęć i pieniędzy. Serwis fotografii ślubnej po prostu zwinął interes Toem: Gra wideo dla fotografów na jesienne wieczory Konkurs Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021” Wybieramy aparat cyfrowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?