10-lecie marki Quadralite - zobacz konkursy, warsztaty oraz promocje

Firma Quadralite zaprasza na promocje związane ze swoim 10-leciem. Planowane są konkursy, warsztaty oraz promocje na lampy Reporter 200 TTL oraz VideoLED 600. Skorzystajcie, bo naprawdę warto.

10 marca ruszyła promocja na produkty Quadralite związana z 10-leciem marki. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii — amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć sprzęt w atrakcyjnej cenie. Quadralite planuje także wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki, które można śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na stronie Quadralite.pl.

W ramach marcowej promocji, przy zakupie lampy Reporter 200 TTL jego nabywca otrzyma zestaw wrót wraz filtrami kolorowymi i gridem o wartości 125 zł gratis. Drugą lampą w promocji jest VideoLED 600, której sugerowana cena detaliczna wynosi 695 zł, ale w ramach urodzinowej promocji Quadralite obniża ją do 590 zł.

Zobacz również: Zdjęcia ze smakiem, czyli fotografia kulinarna - sprzęt, światło, dodatki i sztuczki

Źródło: quadralite.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Wyniki konkursu „Pokaż swoją drogę". Zobacz, kto wygrał cenne nagrody od firmy Asus Kadry ze świata, czyli podróże okiem Polaków Czy dzięki algorytmowi MIT zobaczymy jak wygląda czarna dziura? Ralph Gibson i projekt „Mono" w Leica Gallery Warszawa Fotografia, która przekracza granicę śmierci CES 2019: Nikon aktualizuje plany produkcji obiektywów z mocowaniem Z Jestem Nikon D5. Pojawiły się pierwsze zdjęcia nowej lustrzanki Sprzętowe nowości tygodnia (16-22.11) Pokój w paski: jak powstało to zdjęcie? Technologia XXI wieku odtworzy zdjęcia sprzed 200 lat Kontrowersjne zdjęcia zabijanego na oczach fotografa mężczyzny w RPA Z cyfry na nagatyw 35mm?

Popularne w tym tygodniu:

Fotografowie i dziennikarze atakowani przez policję w USA. Są poszkodowani Protesty po śmierci George'a Floyda. Ulice USA płoną Shutterstock zmienia sposób rozliczeń. Fotografowie są wściekli i robią petycję