10-lecie marki Quadralite - zobacz konkursy, warsztaty oraz promocje

Firma Quadralite zaprasza na promocje związane ze swoim 10-leciem. Planowane są konkursy, warsztaty oraz promocje na lampy Reporter 200 TTL oraz VideoLED 600. Skorzystajcie, bo naprawdę warto.

10 marca ruszyła promocja na produkty Quadralite związana z 10-leciem marki. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii — amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć sprzęt w atrakcyjnej cenie. Quadralite planuje także wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki, które można śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na stronie Quadralite.pl.

W ramach marcowej promocji, przy zakupie lampy Reporter 200 TTL jego nabywca otrzyma zestaw wrót wraz filtrami kolorowymi i gridem o wartości 125 zł gratis. Drugą lampą w promocji jest VideoLED 600, której sugerowana cena detaliczna wynosi 695 zł, ale w ramach urodzinowej promocji Quadralite obniża ją do 590 zł.

Źródło: quadralite.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Szalik ISHU uchroni przed niechcianymi zdjęciami Podsumowanie 2009 roku okiem The Big Picture Photoshop otrzyma narzędzie do podmieniania nieba na bazie SI Capture One Pro 9.2 - obsługa nowych aparatów i kilka mniejszych udogodnień Adobe Carousel - przechowywanie zdjęć w chmurze i bez ograniczeń „Przyroda Ojczysta” - rozstrzygnięty konkurs fotograficzny Filmy w fotoksiażkach - tylko na cewe-fotoksiazka.pl   Oto zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu fotograficznego w Polsce – Grand Press Photo 2017 6 kamer GoPro, rollercoaster i planeta z filmu Lightroom przyspiesza! W końcu korzysta z mocy karty graficznej Nowości w Adobe Lightroom CC: panorama, HDR i wyraźniejsze detale Pożary w Australii: te zdjęcia przed i po pokazują, jakie straty wyrządził ogień

Popularne w tym tygodniu:

Powodzie w Niemczech. Te zdjęcia i filmy pokazują skalę kataklizmu Nie chce "żydostwa i LGBT" w Polsce. Firmy zrywają współpracę z Samuelą Górską Podwójne trąby wodne nad Bałtykiem. Niesamowite zjawiska nad polskim morzem Prawa autorskie dla fotoreporterów? Światowa agencja AFP uważa to za absurd Fotorepoterzy zaatakowani podczas protestu anty-LGBT. 1 osoba nie żyje