10-lecie marki Quadralite - zobacz konkursy, warsztaty oraz promocje

Firma Quadralite zaprasza na promocje związane ze swoim 10-leciem. Planowane są konkursy, warsztaty oraz promocje na lampy Reporter 200 TTL oraz VideoLED 600. Skorzystajcie, bo naprawdę warto.

10 marca ruszyła promocja na produkty Quadralite związana z 10-leciem marki. Jest to świetna okazja dla pasjonatów fotografii — amatorów oraz osób, które zajmują się nią profesjonalnie, by nabyć sprzęt w atrakcyjnej cenie. Quadralite planuje także wiele atrakcji, konkursów, warsztatów oraz promocji na najlepszy sprzęt marki, które można śledzić na Facebooku, Instagramie oraz na stronie Quadralite.pl.

W ramach marcowej promocji, przy zakupie lampy Reporter 200 TTL jego nabywca otrzyma zestaw wrót wraz filtrami kolorowymi i gridem o wartości 125 zł gratis. Drugą lampą w promocji jest VideoLED 600, której sugerowana cena detaliczna wynosi 695 zł, ale w ramach urodzinowej promocji Quadralite obniża ją do 590 zł.

Źródło: quadralite.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

VLC i wideo 360? Tego się nie spodziewaliśmy Zeiss przeprasza za ”januszową” sesję z Syrenką Ariel w roli głównej DJI na czarnej liście? USA boją się szpiegowania dronami z Chin Koronawirus w szpitalu w Lublinie. Ostatnie zdjęcie wyciska łzy Picasa 3 (beta) - testujemy nowe funkcje Obama z Flickra "na czasie" Nowa aktualizacja Prismy umożliwia nagrywanie krótkich filmów Fujifilm Neopan Acros 100 II w dwóch formatach. Dostawy już w listopadzie Nowy kodek dla plików NEF do Windows Miksery "marki Shutterstock" pojawiły się na półkach Biedronki Wakacyjny kurs fotografii w AF Były żołnierz kpi z kampanii Gillette. Zdjęcie rodzinne z bronią w ręku

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia: Wybuchy, które zapobiegają powodzi Czym jest dobry obiektyw w smartfonie?