Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny

Sujata Setia zainteresowała się fotografią, gdy na świecie pojawiła się jej córka. Nie chciała. By jakikolwiek moment jej dorastania uleciał i marzyła, by mieć piękną pamiątkę z tego okresu. Teraz daje tę szanse innym matkom robiąc przepiękne zdjęcia.

© Sujeta Setia / Instagram

Prawda jest taka, że tylko matka potrafi spojrzeć na swoje dziecko w jeden jedyny, niepowtarzalny sposób. Właśnie to było inspiracją dla Sujaty Setii do zaczęcia przygody z fotografią. Uczucia, które w niej urosły po urodzeniu córeczki sprawiły, że jej życie stało się kompletnie inne. Gdy wzięła do ręki aparat i zaczęła robić zdjęcia – świat zyskał na znaczeniu.

Teraz, gdy jej ukochana córka trochę podrosła, fotografka zaczęła podróżować po świecie, by fotografować inne kobiety i ich więź z dziećmi. Jej projekt ”Macierzyństwo” jest niezwykły. Na każdym zdjęciu widać niesamowite uczucia, a odbiorcę przepełnia ciepło i szczęście, które czują bohaterowie prac Sujety.

Fotografka mówi, że gdy zaczyna pracować ze swoimi modelami nie musi ich ustawiać. Wszystko wychodzi w pełni naturalnie. Jedyne, o co prosi Setia to trzymanie w ramionach pociechy matki, którą fotografuje. To proste, a zarazem piękne. Każda klatka oddaje czystą miłość.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Zobacz również: Wykonaj własny ringlight za 40zł!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Nowa okładka Vogue Polska jest lepsza niż poprzednia. Powinna być pierwszą? Dotykanie nieznajomych? Do tego zachęca fotograf w projekcie “Touching Strangers” Kocha podróże i fotografię. Takie wspaniałe obrazy przywozi ze swoich wypraw! Historyczne zdjęcia pokazują, jak wyglądało życie w warszawskim getcie Niesamowite krajobrazy z 40-dniowej podróży na Nową Zelandię Surrealizm Salvadora Dali dał o sobie znać w pastelowych pracach Jonathana Knowlesa Ręcznie robione mandale to świetny pomysł na sesję noworodkową! Artysta o innych kreatywnych. Sportretował balony zamiast ich twarzy Genialne zdjęcia, które zostały zakopane w archiwum National Geographic Dwaj fotografowie zrobili zdjęcie w tej samej chwili. Znajdziesz różnice? Adam Żądło w finale Smithsonian Photo Contest 2017 Różnorodność Szanghaju widziana z lotu ptaka zachwyca swoim pięknem Fotograf wykorzystał 2 tony odpadów elektronicznych, by pokazać znaczenie recyklingu Artysta odtworzył pierwszą na świecie wystawę fotografii z 1839 roku dzięki technologi VR Długa ekspozycja i światło z drona to klucz do robienia cudownych krajobrazów Obiecała, że zrobi zdjęcie córeczce z każdym kwiatem, którego znajdzie. Są piękne! Świetne historie fotograficzne z Oslo. Pau Buscató zbierał je aż 8 lat! Na zdjęciach z lat 70 widać, jak bardzo David Bowie odczuwał skutki uzależnienia od kokainy Kobieta podróżuje i fotografuje swojego zwierzaka, a jest nim... wypchany lis! Zdjęcia Lewisa Hine’a pokazują jak naprawdę wyglądało życie w Ameryce na początku XX wieku Japoński film noir, czyli miejskie krajobrazy Takehiko Nakafuji Najlepsze zdjęcia ślubne w konkursie International Wedding Photographer of the Year 2017 Żółty kardynałek to niesamowicie rzadki ptak. Udało się go sfotografować! Fotografka robi zdjęcia porzuconych zwierząt, by pomóc znaleźć im nowy dom. Ten projekt rozgrzewa serca!

Popularne w tym tygodniu:

”Graża, jesteś perfekcyjnie niedoskonała. Skumaj to” - Dominika Cuda walczy ze sztucznością Melancholijne obrazy Krakowa w fotografii Magdy Chudzik Dmitri Markow dokumentuje życie swojego miasta iPhonem. Jego zdjęcia są zachwycające! Są małżeństwem od 70 lat. Postanowili uczcić to sesją zdjęciową pełną miłości Pilot samolotu szpiegowskiego zrobił zdjęcia zorzy polarnej z bliska! Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny Fotografka robi i sprzedaje zdjęcia zwierząt, by pomóc im w walce z rakiem Ania Kłosek: ”Mam naturę nomada, który musi się przemieszczać w poszukiwaniu nowych pastwisk” Zdjęcie Drogi Mlecznej bez statywu? To możliwe! Oto prosta sztuczka, jak to zrobić Pojawili się na jednym zdjęciu 11 lat przed tym, gdy się poznali Jak zrobić ciekawe portrety w zaciszu domowym? Nowa okładka Vogue Polska jest lepsza niż poprzednia. Powinna być pierwszą?