Mark Seliger ponownie zachwyca zdjęciami znanych osób z Przyjęcia Oskarowego

Magazyn ”Vanity Fair” co roku po Gali Rozdania Oskarów organizuje bal, na który zaproszona jest cała śmietanka filmowego świata. Tradycją jest to, że podczas przyjęcia znany fotograf – Mark Seliger – robi portrety zgromadzonym gościom.

© Mark Seliger / Instagram

Styl fotograficzny Marka Seligera to klasa sama w sobie. Jego zdjęcia charakteryzują się prostotą i elegancją. Oprócz tego fotograf znany jest z szybkiej pracy – potrzebuje tylko chwili sam na sam ze swoim modelem. Tutaj zadanie było znacznie prostsze, ponieważ jego bohaterowie doskonale wiedza, jak dobrze wypaść.


Zdjęcia Seligera zdobyły taką renomę, że artysta jest obecnie stałym gościem wielu wydarzeń kulturalnych. Jednym z najbardziej prestiżowych, na których pracuje i spędza czas ze znanymi osobistościami, jest przyjęcie magazynu ”Vanity Fair”. Seliger zawsze organizuje sobie spokojne miejsce do pracy i zaprasza gwiazdy z czerwonego dywanu do prowizorycznego studia.

W tegorocznej selekcji portretów Marka Seligera możemy zobaczyć takie gwiazdy jak: Gal Gadot, Margot Robbie, Ansel Egort, Lipita Nyong’o czy Emma Watson. Każda z tych osób prezentuje się niezwykle elegancko, a portrecista dał z siebie naprawdę wszystko, by wydobyć ich styl.

Więcej prac Marka Seligera znajdziecie na jego Instagramie.
Zobacz również: Jak rozpocząć pracę z tabletem graficznym?
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Ania Kłosek: ”Mam naturę nomada, który musi się przemieszczać w poszukiwaniu nowych pastwisk” Kreatywne zdjęcia z dreszczykiem mrocznych emocji Zdjęcie Drogi Mlecznej bez statywu? To możliwe! Oto prosta sztuczka, jak to zrobić Poznajesz to miasto? Rafał Ganowski opowiedział nam o projekcie "Warsaw By Drone" Masza Iwaszincowa, czyli ”rosyjska Vivan Maier”. Znaleziono 30 000 negatywów Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny Nowa okładka Vogue Polska jest lepsza niż poprzednia. Powinna być pierwszą? Dotykanie nieznajomych? Do tego zachęca fotograf w projekcie “Touching Strangers” Kocha podróże i fotografię. Takie wspaniałe obrazy przywozi ze swoich wypraw! Historyczne zdjęcia pokazują, jak wyglądało życie w warszawskim getcie Niesamowite krajobrazy z 40-dniowej podróży na Nową Zelandię Surrealizm Salvadora Dali dał o sobie znać w pastelowych pracach Jonathana Knowlesa Ręcznie robione mandale to świetny pomysł na sesję noworodkową! Artysta o innych kreatywnych. Sportretował balony zamiast ich twarzy Genialne zdjęcia, które zostały zakopane w archiwum National Geographic Dwaj fotografowie zrobili zdjęcie w tej samej chwili. Znajdziesz różnice? Adam Żądło w finale Smithsonian Photo Contest 2017 Różnorodność Szanghaju widziana z lotu ptaka zachwyca swoim pięknem Fotograf wykorzystał 2 tony odpadów elektronicznych, by pokazać znaczenie recyklingu Artysta odtworzył pierwszą na świecie wystawę fotografii z 1839 roku dzięki technologi VR Długa ekspozycja i światło z drona to klucz do robienia cudownych krajobrazów Obiecała, że zrobi zdjęcie córeczce z każdym kwiatem, którego znajdzie. Są piękne! Świetne historie fotograficzne z Oslo. Pau Buscató zbierał je aż 8 lat! Na zdjęciach z lat 70 widać, jak bardzo David Bowie odczuwał skutki uzależnienia od kokainy

Popularne w tym tygodniu:

”Graża, jesteś perfekcyjnie niedoskonała. Skumaj to” - Dominika Cuda walczy ze sztucznością Melancholijne obrazy Krakowa w fotografii Magdy Chudzik Dmitri Markow dokumentuje życie swojego miasta iPhonem. Jego zdjęcia są zachwycające! Są małżeństwem od 70 lat. Postanowili uczcić to sesją zdjęciową pełną miłości Pilot samolotu szpiegowskiego zrobił zdjęcia zorzy polarnej z bliska! Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny Fotografka robi i sprzedaje zdjęcia zwierząt, by pomóc im w walce z rakiem Ania Kłosek: ”Mam naturę nomada, który musi się przemieszczać w poszukiwaniu nowych pastwisk” Zdjęcie Drogi Mlecznej bez statywu? To możliwe! Oto prosta sztuczka, jak to zrobić Pojawili się na jednym zdjęciu 11 lat przed tym, gdy się poznali Jak zrobić ciekawe portrety w zaciszu domowym? Nowa okładka Vogue Polska jest lepsza niż poprzednia. Powinna być pierwszą?