Mężczyźnie z Michigan na zdjęciu objawił się... anioł!

W fotografii od wielu, wielu lat przejawiają się motywy biblijne i często ludzie doświadczają różnego rodzaju ”objawień” - w większości to kwestia manipulacji obrazem, innym razem to zbieg okoliczności, tudzież może prawdziwe objawienie? To, co spotkało Glena Thorman, jest interesujące. Przekonajcie się sami.

Glen Thorman, strażak z Michigan, doświadczył czegoś niesamowitego. Do teraz nie może uwierzyć w to, co się stało, ale ma niezbity dowód! Wszystko zaczęło się od tego, że dostał maila ze swoich kamer bezpieczeństwa, które zostały aktywowane przez czujnik ruchu. To, co zobaczył, przerosło jego najśmielsze wyobrażenie i od razu przesłał zdjęcie do swojego pastora – Deneille’a Moesa.

Mam kamerę bezpieczeństwa w moim oknie i ustawiłem ją tak, by robiła dwa zdjęcia – sekundę lub dwie sekundy po sobie. Zostawiłem ją włączoną po północy tatej nocy i nie sprawdziłem od razu. Następnego dnia, kiedy jadłem lunch, pomyślałem: ”O patrz, kamer zrobiła kilaka zdjęć zeszłej nocy”. Pomyślałem: ”Kurczę, to anioł”. Dosłownie zaczęły lecieć mi z oczy łzy i przesłałem zdjęcie do mojej żony i do pastora. Pastor potwierdził, że to anioł.

Glen Thorman

Pastor Deneille Moes zamieścił zdjęcia na Facebooku wspólnoty religijnej Jordan Rivers, gdzie pisze o tym, że to działaniu siły boskiej. Według przewodnika religijnego, nie ma żadnej wątpliwości, kto sprawuje pieczę nad domem szefa straży miejskiej z East Jordan.


Fotograf Joe Clark z Glass Lakes Photography przyjrzał się jednak temu zdjęciu i neguje słowa pastora oraz Thormana. Według niego przed kamerą pojawiła się ćma lub podobne stworzenie, które trzepotaniem swoich skrzydeł uruchomiło czujnik. Z drugiej strony – można jawnie dostrzec kształt ludzkiej głowy oraz wielkość tego, co pojawiło się na zdjęciu – czymkolwiek nie jest. Być może to perspektywa, być może nie.

Bez względu na to, która wersja jest prawdą – na pewno jest to ciekawe zdjęcie, któremu warto się przyjrzeć. Na pewno to, co zobaczył Thorman na zdjęciu, długo pozostanie w jego głowie i da mu ogromną siłę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Najdroższe zdjęcie w historii fotografii Lampy ARRI z soczewką Fresnela – zrób na nich jajka sadzone Na tej wystawie nie zobaczycie fizycznych odbitek. Tak wygląda sztuka przyszłości Lukasa Renlunda Ile premier aparatów było w 2010 roku? Zdjęcia, które pokazują, że Brad Pitt wybiera partnerki podobne do siebie Alex Stemplewski znowu pod ostrzałem. Chce się wypromować na sytuacji w USA Polska wśród 10 krajów, które warto odwiedzić według Lonley Planet Nie liczy się sprzęt tylko umiejętności Zrób sobie sam ramkę na zdjęcie 12 000 zwierząt sfotografowanych w projekcie „Photo Ark" "Jesteś piękna", czyli projekt socjologiczny Shei Glover Król Lew czy Król Lis? Poznaj surrealizm w czystej postaci

Popularne w tym tygodniu:

Żółty pingwin po raz pierwszy na zdjęciach. Nikt go wcześniej nie widział Pierwsze zdjęcia łazika Perseverance z Marsa opublikowane! Akropol pokryty śniegiem. To nie zdarza się często Erupcja wulkanu Etna na zdjęciach. Jest piękna i przerażająca jednocześnie Film edukacyjny z Korei Północnej pokazuje historię fotografii. O dziwo nie jest najgorszy Te zdjęcia pokazują, jak odżywają polskie miasta, gdy znikają reklamy Petgram to polski "Instagram dla zwierząt". Ale w aplikacji chodzi o coś więcej niż słodkie zdjęcia Kat Von D stanie przed sądem? Wykonała tatuaż na bazie zdjęcia bez zgody fotografa Nie samym Marsem człowiek żyje. Sonda Juno przesłała genialne zdjęcie Jowisza Cyfrowe klony zastąpią prezenterów przed kamerami? To możliwe! Filmowa wycieczka po Marsie w 4K. Tak wygląda Czerwona Planeta Hilary Duff stanie przed sądem za nazwanie fotografa "zbokiem"? Jest pozew