Mężczyźnie z Michigan na zdjęciu objawił się... anioł!

W fotografii od wielu, wielu lat przejawiają się motywy biblijne i często ludzie doświadczają różnego rodzaju ”objawień” - w większości to kwestia manipulacji obrazem, innym razem to zbieg okoliczności, tudzież może prawdziwe objawienie? To, co spotkało Glena Thorman, jest interesujące. Przekonajcie się sami.

Glen Thorman, strażak z Michigan, doświadczył czegoś niesamowitego. Do teraz nie może uwierzyć w to, co się stało, ale ma niezbity dowód! Wszystko zaczęło się od tego, że dostał maila ze swoich kamer bezpieczeństwa, które zostały aktywowane przez czujnik ruchu. To, co zobaczył, przerosło jego najśmielsze wyobrażenie i od razu przesłał zdjęcie do swojego pastora – Deneille’a Moesa.

Mam kamerę bezpieczeństwa w moim oknie i ustawiłem ją tak, by robiła dwa zdjęcia – sekundę lub dwie sekundy po sobie. Zostawiłem ją włączoną po północy tatej nocy i nie sprawdziłem od razu. Następnego dnia, kiedy jadłem lunch, pomyślałem: ”O patrz, kamer zrobiła kilaka zdjęć zeszłej nocy”. Pomyślałem: ”Kurczę, to anioł”. Dosłownie zaczęły lecieć mi z oczy łzy i przesłałem zdjęcie do mojej żony i do pastora. Pastor potwierdził, że to anioł.

Glen Thorman

Pastor Deneille Moes zamieścił zdjęcia na Facebooku wspólnoty religijnej Jordan Rivers, gdzie pisze o tym, że to działaniu siły boskiej. Według przewodnika religijnego, nie ma żadnej wątpliwości, kto sprawuje pieczę nad domem szefa straży miejskiej z East Jordan.


Fotograf Joe Clark z Glass Lakes Photography przyjrzał się jednak temu zdjęciu i neguje słowa pastora oraz Thormana. Według niego przed kamerą pojawiła się ćma lub podobne stworzenie, które trzepotaniem swoich skrzydeł uruchomiło czujnik. Z drugiej strony – można jawnie dostrzec kształt ludzkiej głowy oraz wielkość tego, co pojawiło się na zdjęciu – czymkolwiek nie jest. Być może to perspektywa, być może nie.

Bez względu na to, która wersja jest prawdą – na pewno jest to ciekawe zdjęcie, któremu warto się przyjrzeć. Na pewno to, co zobaczył Thorman na zdjęciu, długo pozostanie w jego głowie i da mu ogromną siłę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Kubki-obiektywy również dla fanów Nikona 40 mm - idealna ogniskowa do fotografowania? Dlaczego właśnie ta? Czy odróżnicie zdjęcia z aparatów Nikon, Canon i Sony? Jack White z dawnego The White Stripes otwiera laboratorium i studio fotograficzne Lisek zabrał smartfona podczas nagrywania. Rozczulił tym wszystkich Narkotyki w produkcjach filmowych. Jak się je robi? Ile premier aparatów było w 2010 roku? Mama orangutan ze swoim niesfornym dzieckiem. Zdjęcia bawią do łez ABBYY FotoTranslate - fotograficzny tłumacz w komórce Znajdź różnice na obrazkach. Ten artysta dobrze je ukrył Nowy patent Apple blokuje urządzenia rejestrujące Łazik Curiosity zrobił ogromne selfie podczas swojej wycieczki po Marsie

Popularne w tym tygodniu:

Jej samochód tonął, a ona stała na górze robiąc selfie Obrazy żywcem wyjęte z horroru. Wiej, póki możesz, bo to nie film Niesamowite zdjęcie satelitarne Wezuwiusza. Wulkan wyłania się zza chmur Modlitwa w lodowatej wodzie o koniec pandemii. Poruszające fotografie Oświadczyny przy wulkanie. To jest dopiero fotografia ekstremalna! Leciał tuż przy piramidzie. Nagranie jeży włos na głowie Zdjęcie księżyca uchwycone z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Twórca nieznany