Mundial 2018: Zdjęcia z meczu Polska - Senegal

Pierwszy mecz Polski na mistrzostwach świata nie był szczęśliwy dla naszych piłkarzy. Reprezentacja Polski przegrała z Senegalem 1:2. Jedyną bramkę dla naszej drużyny strzelił Grzegorz Krychowiak. Łukasz Skwiot podzielił się z nami zdjęciami z tego wydarzenia.

© Łukasz Skwiot / Facebook

„Dynamika i częsta nieprzewidywalność tego, co zaraz może się wydarzyć”, czyli co kręci Łukasza Skwiota

Fotografia reporterska to trudna dziedzina naszego rzemiosła. Fotografia sportowa jest jeszcze trudniejsza – fotograf nie jest tutaj już tylko operatorem…

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Aktualności:

Nowy numer kwartalnika Fotografia Fotografowie i dziennikarze atakowani przez policję w USA. Są poszkodowani Muzeum Współczesne we Wrocławiu zaprezentuje prace Pawła Frenczaka na wystawie „noir – somewhere – nowhere” 101 skrótków do Photoshopa w 5 minut Niecałe 300 zgłoszeń w konkursie im. Krzysztofa Millera Getty Images współpracuje z Flickr i pozwala zarobić użytkownikom NPPA: Pokażcie zdjęcia zdyskwalifikowane na World Press Photo! Ruszyła II edycja Warsaw Photo Days Wiktor Dąbkowski zdobył Espy Photography Prize 2014 Julia Margaret Cameron - prababcia Instagrama? Nie żyje Ricky Powell. Był legendarnym fotografem hip-hopowców Zapamiętajcie: tak nie sprzedajemy papieru fotograficznego