Mroczne portrety, jak ze złego snu

Marta Bevacqua to 25-letnia fotograf z Paryża, która wykonuje surrealistyczne, mroczne portrety. Jej zdjęcia zdają się jakby ze snu i to nie tego przyjemnego.

Marta Bevacqua fotografuje od 16 roku życia, odkąd wzięła do rąk swój pierwszy aparat nie przestaje fotografować. Jej zdjęcia charakteryzują się surrealistycznym, ciemnym klimatem rodem z koszmaru, gdzie robaki chodzą ci po twarzy albo jesteś uwięziony pod lodem. Mimo że zdjęcia Marty są dość opresyjne, przyciągają swoją plastyką i magią.

Zobacz również: Sposób na naturalny wygląd portretu w Photoshopie

martabevacquaphotography.viewbook.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Jak zmieniło się World Trade Center przez ostatnie 20 lat? Widać to na tym filmie Elwira Kruszelnicka mówi o anonimowości człowieka w przestrzeni miejskiej Magazyn fotograficzny Camerapixo - teraz także na iOS i Androidzie [galeria] Kurczę pieczone! Albo i nie. Oto najpiękniejsze kurczaki sfotografowane w stylu lat 80. Rzadkie historyczne zdjęcia pokazują Madonnę miejscu, gdzie zaczęła karierę Wykorzystaj swój telefon, by stworzyć kreatywne ujęcia Historia w kolorze. Archiwalne zdjęcia koloryzowane przez Danę Kellera ”Freckle/s” - ironiczny autoportret Jacka Kołodziejskiego w druku [recenzja] Kreatywne zdjęcia rodzinne. Co roku odtwarzają okładki albumów „Best of Russia 2015" - zachwycające fotografie ukazując życie w Rosji Fotograf przedstawił ciążę swojej żony za pośrednictwem aparatów. Wyszło świetnie! Zdjęcia wyróżnione w konkursie Wildlife Photographer of the Year 2015

Popularne w tym tygodniu:

Polacy w finale Fotograficznych Mistrzostw Świata. Nasza reprezentacja nie zawiodła! Te zdjęcia do dziś budzą emocje. Polskie wojsko wkracza do Zaolzia Natura jest zachwycająca. Takie sceny widać niezwykle rzadko Wybuch plazmy na Słońcu. Fotograf uchwycił to z własnego podwórka Ta fotografia obiegła całe USA. Matka chciała sprzedać swoje dzieci Zamienił puste mieszkania w aparaty. Tak powstały piękne dzieła sztuki Zorza polarna dostrzeżona nad Polską. Internauci dzielą się zdjęciami cudu natury Zdjęcia dnia: Zachłanny kormoran. Ledwo zmieścił rybę w dziobie! Przeżyli nieliczni. Portrety osób, które przetrwały Holocaust Potężna erupcja podwodnego wulkanu. Te zdjęcia ukazują siłę żywiołu Piękna scena na archipelagu Svalbard. Matka Natura potrafi zaskoczyć Niesamowite starcie piżmowołów. Bije od nich ogromna siła!