Fotoporady National Geographic w Twoim smartfonie

Artykuł sponsorowany

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC.

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC. (© Krzysztof Basel)

Poradnik ten to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung, producentem między innymi wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX, kompaktów linii SMART i urządzeń takich jak GALAXY K Zoom, łączących funkcjonalność aparatu i telefonu komórkowego.

Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne jest już pięć). Co tydzień, w czwartek udostępniany jest kolejny.

Każda z lekcji składa się z trzech części. Pierwsza z nich to opis omawianego zagadnienia, w którym dokładnie i szczegółowo omówione został temat. Do opisu dołączone zostały zdjęcia i infografiki.

Druga część to film, który krok po kroku wprowadza użytkownika w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Lekcje wideo prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska — Wojciecha Franusa.

Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to ciekawa aplikacja dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki. Dzięki niej dowiedzą się jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować i jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę. Dowiedzą się też sporo o aparatach firmy Samsung i wyjątkowych funkcjach, które te oferują.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Miało być selfie z panterą, a skończyło się licznymi operacjami. Było niebezpiecznie! Matryca Sony Exmor RS IMX230 –AF z detekcją fazy do smartfonów Lightroom Mobile wspiera pełną rozdzielczość zdjęć na iOS i pliki RAW na Androidzie iPhone 12: Czy będzie miał dużo lepszy aparat? Aplikacja Aviary teraz bardziej interesująca niż kiedykolwiek Vzcolucja w Polsce, czyli najciekawsze miastowe profile na Instagramie W fosie z iPhone'em, czyli fotografia koncertowa przez smartfona Robiła selfie z naładowaną strzelbą. Skończyło się tragicznie Blender - program, który nie zawiera filtrów, ale potrafi nieźle namieszać Zaskakujące Rando, czyli fotograficzna zabawa na okrągło OnePlus 9 Pro ma aparat współtworzony przez Hasselblada i to naprawdę niezły! Specjaliści uważają, że sensory ToF w smartfonach staną się standardem