Fotoporady National Geographic w Twoim smartfonie

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC.

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC. (© Krzysztof Basel)

Artykuł sponsorowany

Poradnik ten to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung, producentem między innymi wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX, kompaktów linii SMART i urządzeń takich jak GALAXY K Zoom, łączących funkcjonalność aparatu i telefonu komórkowego.

Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne jest już pięć). Co tydzień, w czwartek udostępniany jest kolejny.

Każda z lekcji składa się z trzech części. Pierwsza z nich to opis omawianego zagadnienia, w którym dokładnie i szczegółowo omówione został temat. Do opisu dołączone zostały zdjęcia i infografiki.

Druga część to film, który krok po kroku wprowadza użytkownika w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Lekcje wideo prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska — Wojciecha Franusa.

Zobacz również: Kalibracja monitora za pomocą X-Rite i1 Display 2

Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to ciekawa aplikacja dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki. Dzięki niej dowiedzą się jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować i jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę. Dowiedzą się też sporo o aparatach firmy Samsung i wyjątkowych funkcjach, które te oferują.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Fotografia mobilna:

7 pomysłów na ciekawe zdjęcia smartfonem - bez wychodzenia z domu Matryca Sony Exmor RS IMX230 –AF z detekcją fazy do smartfonów Aplikacja Aviary teraz bardziej interesująca niż kiedykolwiek Vzcolucja w Polsce, czyli najciekawsze miastowe profile na Instagramie Za duży nos, za małe uszy. Mobilne portrety. HTC Re - wodoodporna kamerka dla każdego (smartfona) Lume by Lichtfaktor - aplikacja do malowania światłem na iPada Nowa technologia budowy obiektywów zoom już niedługo nawet w najcieńszych smartfonach App Store wykorzystał bezprawnie zdjęcie polskiego fotografa. Jak z tym walczyć? Fotograficzne inspiracje z Instagrama [cz. 4] Jak mówiłem tak zrobiłem - czyli oficjalnie zapraszam na warsztaty! VSCO nieudolnie walczy z Instagramem Nowy tajemniczy algorytm ma działać cuda w aparatach mobilnych Instagram stworzył darmową aplikację do nagrywania filmów hyperlapse Smartfon jak cytryna, czyli co można wycisnąć z aparatów w słuchawce? Część II Kiedyś i dziś na jednym zdjęciu, czyli układanki fotograficzne z aplikacją Timera Lenka, czyli czarno na białym w smartfonowym aparacie Profesjonalni fotografowie mobilni istnieją. Poznajcie grupę Tiny Collective Afterlight - edytor, który warto przetestować Smartfon jak cytryna. Co można wycisnąć z aparatów w słuchawce? Kolorowe kredki w smartfonie noszę, czyli Repix Okulary przeciwsłoneczne Tens przenoszą Instagrama do świata rzeczywistego Fisheye Pro, czyli emulator rybiego oka Fotograficzne inspiracje z Instagrama [cz. 3]

Popularne w tym tygodniu:

Darmowa aplikacja, dzięki której wrzucisz zdjęcia na Instagram z poziomu komputera