Fotoporady National Geographic w Twoim smartfonie

Artykuł sponsorowany

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC.

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC. (© Krzysztof Basel)

Poradnik ten to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung, producentem między innymi wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX, kompaktów linii SMART i urządzeń takich jak GALAXY K Zoom, łączących funkcjonalność aparatu i telefonu komórkowego.

Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne jest już pięć). Co tydzień, w czwartek udostępniany jest kolejny.

Każda z lekcji składa się z trzech części. Pierwsza z nich to opis omawianego zagadnienia, w którym dokładnie i szczegółowo omówione został temat. Do opisu dołączone zostały zdjęcia i infografiki.

Druga część to film, który krok po kroku wprowadza użytkownika w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Lekcje wideo prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska — Wojciecha Franusa.

Zobacz również: Jak uzyskać efekt tilt-shift w Adobe Photoshop?

Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to ciekawa aplikacja dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki. Dzięki niej dowiedzą się jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować i jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę. Dowiedzą się też sporo o aparatach firmy Samsung i wyjątkowych funkcjach, które te oferują.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Polscy fotoreporterzy, których warto śledzić na Instagramie Fotograficzne inspiracje z Instagrama [cz. 2] Nowy iPhone SE (2 gen.) ma ten sam moduł aparatu, co stary iPhone 8 64-megapikselowa matryca w smartfonie. Samsung pobił rekord rozdzielczości! Zdjęcia w formacie RAW niebawem na iOS? Darkroom - mobilna ciemnia pełna możliwości Instagram na iPada nie powstanie. Prezes firmy tłumaczy powód Fotograficzne inspiracje z Instagrama [cz. 1] Diana Photo App, czyli aplikacja dla fanów "True Detective" Aplikacja Aviary teraz bardziej interesująca niż kiedykolwiek Aplikacje iOS mogą po kryjomu robić nam zdjęcia Jesteś fanem idealnej kompozycji? Geometry Club to coś dla ciebie

Popularne w tym tygodniu:

Photoshop na iPada zyskuje czułość na nacisk pióra i narzędzie Krzywe