Fotoporady National Geographic w Twoim smartfonie

Artykuł sponsorowany

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to mobilny poradnik fotograficzny dostępny na telefony z systemem Android. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC.

Samsung GALAXY K Zoom z systemem Android, na który można zainstalować aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC. (© Krzysztof Basel)

Poradnik ten to kolejny etap udanej współpracy pomiędzy magazynem National Geographic Polska a firmą Samsung, producentem między innymi wysokiej klasy aparatów fotograficznych z serii NX, kompaktów linii SMART i urządzeń takich jak GALAXY K Zoom, łączących funkcjonalność aparatu i telefonu komórkowego.

Bezpłatna aplikacja dostępna do pobrania na stronach sklepów Google Play i SAMSUNG GALAXY Apps to cykl różnorodnych lekcji, złożony z 20 odcinków (na dzień dzisiejszy dostępne jest już pięć). Co tydzień, w czwartek udostępniany jest kolejny.

Każda z lekcji składa się z trzech części. Pierwsza z nich to opis omawianego zagadnienia, w którym dokładnie i szczegółowo omówione został temat. Do opisu dołączone zostały zdjęcia i infografiki.

Druga część to film, który krok po kroku wprowadza użytkownika w inspirujący świat nowoczesnej fotografii. Lekcje wideo prowadzone są przez dyrektora artystycznego miesięcznika National Geographic Polska — Wojciecha Franusa.

Na końcu każdego z etapów użytkownicy mogą przetestować swoją wiedzę za pomocą Quizu. Swoimi postępami i nabytą wiedzą mogą dzielić się ze znajomymi – poprzez serwis społecznościowy Facebook.

FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC to ciekawa aplikacja dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki. Dzięki niej dowiedzą się jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować i jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę. Dowiedzą się też sporo o aparatach firmy Samsung i wyjątkowych funkcjach, które te oferują.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Ujął fale ciepła przy użyciu smartfona, kijka do selfie i lustra. Jak to zrobił? Xiaomi Mi 11 Ultra: Na dużej wysepce są aparaty o dużej rozdzielczości Rosyjski rybak znowu w akcji. Pokazuje, jakie potwory wyłowił z morza Funkcje edycji Zdjęć Google będą płatne? Kryminolodzy wykorzystali filmy i zdjęcia ze smartfonów do odtworzenia wybuchu w Bejrucie Artysta połączył zdjęcia znanych osób. Wiesz, kto to jest? Peryskopowe obiektywy mogą pojawić się w iPhonach dopiero w 2023 roku Aplikacja Seek to idealny kompan fotografa przyrody Hipstamatic powraca w darmowej wersji i z nowymi filtrami Goole Pixel 6 i 6 Pro: Aparaty będą wyglądały kompletnie inaczej. Sensownie? HTC Re - wodoodporna kamerka dla każdego (smartfona) Aplikacje do korekcji perspektywy - SKRWT oraz SKEW

Popularne w tym tygodniu:

Aparaty w iPhone 13. Czy to naprawdę rewolucja? OPPO oraz Kodak opracowali wspólnie smartfona fotograficznego. Ale po co...? Masz iPhone'a? Możesz zniszczyć aparat jeżdżąc na motorze Aparat w piórku. Czy Samsung ma dobry pomysł? Rozdzielczość ludzkiego oka w smartfonie, czyli ambitne plany Samsunga Xiaomi 11T Pro ma aparat 108 Mpix. Znowu...?