Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą

Cybele Malinowski zajmuje się fotografią mody i muzyki. W swoim cyklu Model-Maison pokazuje inny obraz modelek, trochę bardziej osobisty, fotografując je w otoczeniu z którego pochodzą.

ELOUISE MORRIS

ELOUISE MORRIS (© Cybele Malinowski / model-maison.com)

Suzi Leenaars - Manly, Sydney

Portrety modelek w cyklu Cybele Malinowski pt. Model-Maison dzięki temu, że były wykonywane w ich domach, są pozbawione reklamowego blichtru, nabierają też bardziej osobistego charakteru.

Tiernan Cowling - Laurel Canyon, Los Angeles

Cybele Malinowski rozpoczęła swój cykl w Sydney pracując z modelkami, które znała. Jednak projekt rozszedł się pocztą pantoflową wśród modelek i doprowadził ją do fotografowania w Londynie, Szanghaju, Los Angeles i na Ukrainie.

Rebecca Moore - Blue Mountains, Australia

Szukając modeli, Cybele Malinowski zwraca uwagę na te modelki, które żyją w niezwykłych i malowniczych miejscach. Jej zdjęcia Rebecci Moore w australijskich Górach Błękitnych pozostają jednymi z jej ulubionych.

Suzi Leenaars - Manly, Sydney
Ivona - Shanghai, Chiny

Zobacz również: Jak wykorzystać narzędzia korekcji skóry w Adobe Photoshopie?

Elouise Morris - Avoca
Yaya Deng - Sydney
Emma Taylor - Londyn
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku Tomek Sikora kalendarz na 2006 dla Muzeum w Wilanowie - impresje Strażnik przerażających superkomórek burzowych z Teksasu Marcin Kęsek i jego barwne krajobrazy Tatr Francuska rewolucja, gra komputerowa i współczesny Paryż połączone na zdjęciach Fascynat fotografii analogowej zakochany w fotografii mobilnej Mroczne portrety, jak ze złego snu Portrety dzieci stylizowane na obrazy Ponad 20 000 mil i 158 miejsc w USA, aby sfotografować parkingi przy autostradach Piękne zdjęcia lodowców i okropna prawda o zmianach klimatu Barwna kultura motoryzacyjna Kalifornii Nowy poziom selfie, czyli zdjęcie z 830-metrowego Burj Khalifa w Dubaju Stary średni format i bajkowe portrety z Ukrainy Prawdziwa osobowość wojskowych w lustrzanych odbiciach Kozy i owce okazują się bardzo wdzięcznymi modelami Błogość życia rodzinnego, czarny humor i mama fotograf Jak wyglądałyby wielkie miasta nocą oświetlone tylko blaskiem gwiazd?

Popularne w tym tygodniu:

Wzruszająca sesja noworodków, wykonana tuż przed odejściem jednego z nich Potraficie dostrzec coś wyjątkowego w portretach autorstwa Yigala Ozeriego? Drzewa przewrócone przez orkan. Stworzyły fantastyczną kompozycję do zdjęcia Przez dwie zimy fotografował ludzi marznąc na moście. Tak powstał projekt "Tramwaj" Czekał godzinami, by dopasować odbiorców do obrazów w muzeum. Zdecydowanie się opłaciło Kiedyś i dziś – mężczyzna wkleił dorosłego siebie na zdjęcia z dzieciństwa. Wyszło świetnie! Magiczne, poetyckie portrety na gorącej Kubie to specjalność Gillian Hyland Magia dobrego zdjęcia tkwi w oczach, zwłaszcza jak jest ich kilka par. Ireneusz "Irass" Walędzik opowiada o swoich bliskich spotkaniach z przyrodą Zdjęcie z lądowania na Księżycu to prawda czy wielka mistyfikacja? Usunął ze zdjęcia dźwig, którego nikt nie chciał wymazać. Zobacz jak retuszował obraz krok po kroku Wildlife Photographer of the Year 2017. Wygrało zdjęcie opowiadające historię zbrodni na nosorożcach Roni Landa sfotografowała interesującą martwą naturę, zrobioną z... mięsa?!