Masajscy wojownicy, słonie i zebry - ślub w stylu wildlife

Australijski fotograf ślubny Jonas Peterson jest znany z fotografowania w egzotycznych plenerach. Ostatni ślub, który zrobił w Kenii jest, jak sam mówi, jednym z najciekawszych doświadczeń, jakie go spotkało.

Jonas Peterson ma na swoim kącie wiele pięknych sesji ślubnych z całego świata. Jednak zdjęcia ślubne, które wykonał ostatnio w Kenii są najlepsze z najlepszych.

“Podróżowałem po całym świecie wykonując sesje ślubne właściwie wszędzie, jednak żadne z nich nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak Masai Mara w Kenii.”

I rzeczywiście Jonas Peterson stworzył zdjęcia ślubne jakich jeszcze nie widzieliśmy. Ceremonia miała miejsce w masajskiej wiosce, a ślub brali Nina i Sebastian, którzy pracują w okolicy nad projektem książki o lwach.

Nina Sunden jest fotografem dzikiej przyrody i przez miesiące pracy nad książką o ostatnich dzikich lwach, zaprzyjaźniła się z mieszkańcami, którzy przyjęli ją do rodziny. Wieź była na tyle silna, że parze pozwolono na ślub w masajskiej wiosce.

Zobacz również: 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić

Z hipopotamami, słoniami i innymi zwierzętami przechadzającymi się w tle, ślub okazał się niesamowitą przygodą.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Sentymentalne portrety Claudii Wycisk Wspaniałe czarno-białe zdjęcia architektury Trzecia okładka zagranicznego wydania National Geographic ze zdjęciem Polaka 75-letni bohaterowie sportu Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa Ludzkie imiona i ludzkie portrety... zwierząt „Postrzyżyny" w obiektywie Polaków docenione w Lens Culture Awards 2014 Dzikie krajobrazy K. R. Whitley'a z zamiłowaniem do sztuki 100 lat kobiecego piękna w 1 minutę Pływacy, kajaki, taśmy LED i malowanie światłem Pięć samolotów Airbus A350 w sesji wartej ponad 1,5 miliarda dolarów Happy End - wraki samolotów w bezludnym krajobrazie Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV Śpiew syren - surrealistyczne zdjęcia z Islandii Żywa fotografia uliczna z Nowego Jorku Tomek Sikora kalendarz na 2006 dla Muzeum w Wilanowie - impresje Strażnik przerażających superkomórek burzowych z Teksasu Marcin Kęsek i jego barwne krajobrazy Tatr

Popularne w tym tygodniu:

Najzabawniejsze zdjęcia finalistów The Comedy Wildlife Photography Awards 2017 Mały słoń w płomieniach. Zdjęcie, które łamie serca, wygrało w konkursie Sanctuary Wildlife Photography Awards 2017 Prawda o tym, jak powstają piękne zdjęcia. Fotograf zdradza swoje sekrety Poznaj najnowsze zgłoszone zdjęcia w konkursie Nat Geo Nature Photographer of the Year 2017 Genialne zdjęcia krajobrazowe na Instagramie 18-letniego fotografa Pijani Japończycy zasypiają dosłownie wszędzie. Na zdjęciach ujął ich Lee Chapman Od zdjęć Żanety Hajnowskiej na pewno zgłodniejecie! Ta fotografka zna się na rzeczy Michał Janiszewski pokazuje piękno polskich gór w swoim najnowszym filmie poklatkowym 4K Richard Sandler przez 30 lat dokumentował prawdziwego ducha Nowego Jorku Mami Kiyoshi przez 15 lat fotografowała ludzi w otoczeniu ich własności Za kalendarz Pirelli 2018 odpowiadał Tim Walker. Zobacz genialne portrety mistrza kreacji Prezentujemy najlepsze zdjęcia portretowe w konkursie Taylor Wessling Photographic Portrait Prize 2017