Roztańczone zdjęcia Katarzyny Banaszek

Katarzyna Banaszek ma na swoim kącie wiele sesji zdjęciowych, jednak największe wrażenie zrobiły na nas zdjęcia taneczne. Jej dynamiczne kadry przykuwają uwagę ciekawymi pozami tancerzy, plenerami i nienachalną obróbką.

© Katarzyna Banaszek / katebanaszekphotography.blogspot.com

Katarzyna Banaszek wykonuje głównie ekspresyjne zdjęcia taneczne, często umieszczając swoich modeli w ciekawych plenerach. Jak sama pisze „(…) uwielbiam zamykać w kadrze ruch tancerzy, wolność, którą czują w tańcu, emocje, które wyrażają oraz pozy, które zapierają dech i wydają się niemożliwe.”

"Ta pasja nadała sens mojemu życiu, mogę się nią cieszyć każdego dnia i dzielić jej pięknem z innymi ludźmi. Moje małe motto, to: Nieważne jak, ważne, że całym sercem."

Na swoim blogu Katarzyna bardzo ciepło wypowiada się o osobach, które fotografuje. Ta pozytywna więź z modelami daje się zauważyć na zdjęciach.

“Moje portfolio tworzą ludzie, z którymi współpracuję, więc jeśli podoba Ci się to, co widzisz, chwalisz nie mnie, lecz właśnie te wspaniałe osoby.”

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Najbardziej absurdalne prawa w USA zostały sfotografowane Malowanie światłem z rozmachem i Infiniti Poetyckie psy ze schronisk Z aparatem w środku Wieży Dawida - najwyższego squatu na świecie Niesamowite zdjęcia Drogi Mlecznej nad Oregonem Masajscy wojownicy, słonie i zebry - ślub w stylu wildlife Sentymentalne portrety Claudii Wycisk Wspaniałe czarno-białe zdjęcia architektury Trzecia okładka zagranicznego wydania National Geographic ze zdjęciem Polaka 75-letni bohaterowie sportu Zjednoczone Emiraty Arabskie - genialne miejsce dla fotografa Ludzkie imiona i ludzkie portrety... zwierząt „Postrzyżyny" w obiektywie Polaków docenione w Lens Culture Awards 2014 Dzikie krajobrazy K. R. Whitley'a z zamiłowaniem do sztuki 100 lat kobiecego piękna w 1 minutę Pływacy, kajaki, taśmy LED i malowanie światłem Pięć samolotów Airbus A350 w sesji wartej ponad 1,5 miliarda dolarów Happy End - wraki samolotów w bezludnym krajobrazie Niecodzienne portrety modelek w miejscach z których pochodzą Górskie krajobrazy Europy w obiektywie Karola Nienartowicza Szokujące różnice w posiłkach biednych i bogatych na przestrzeni lat Polacy nagrodzeni w międzynarodowym konkursie ND Awards 2014 Współczesna Grenlandia - topniejące lodowce, polowania na foki i młodzież zachwycona MTV

Popularne w tym tygodniu:

Wzruszająca sesja noworodków, wykonana tuż przed odejściem jednego z nich Potraficie dostrzec coś wyjątkowego w portretach autorstwa Yigala Ozeriego? Drzewa przewrócone przez orkan. Stworzyły fantastyczną kompozycję do zdjęcia Przez dwie zimy fotografował ludzi marznąc na moście. Tak powstał projekt "Tramwaj" Czekał godzinami, by dopasować odbiorców do obrazów w muzeum. Zdecydowanie się opłaciło Kiedyś i dziś – mężczyzna wkleił dorosłego siebie na zdjęcia z dzieciństwa. Wyszło świetnie! Magiczne, poetyckie portrety na gorącej Kubie to specjalność Gillian Hyland Magia dobrego zdjęcia tkwi w oczach, zwłaszcza jak jest ich kilka par. Ireneusz "Irass" Walędzik opowiada o swoich bliskich spotkaniach z przyrodą Zdjęcie z lądowania na Księżycu to prawda czy wielka mistyfikacja? Usunął ze zdjęcia dźwig, którego nikt nie chciał wymazać. Zobacz jak retuszował obraz krok po kroku Wildlife Photographer of the Year 2017. Wygrało zdjęcie opowiadające historię zbrodni na nosorożcach Roni Landa sfotografowała interesującą martwą naturę, zrobioną z... mięsa?!