Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu

© WG

© WG

Kończą się wakacje, na dyskach dużo fotografii, porzucony Facebook potrzebuje uwagi. Żeby udostępnione zdjęcia dobrze się prezentowały, trzeba znać wielkość cover-photo czy profilowego. Znalazłem dla Was infografiki, na których jest pokazane, co i jak.

Część z Was korzysta z Facebooka i innych portali społecznościowych, żeby dzielić się swoimi zdjęciami. My, fotografowie, różnimy się od reszty użytkowników social media tym, że bardzo poważnie podchodzimy do eksponowania naszej twórczości. Tymczasem automaty portali społecznościowych nie zawsze trafiają w punkt, jeśli chodzi o kadrowanie. Ja średnio co kilka dni wpisuję w wyszukiwarkę zapytania o rozmiary zdjęć na Facebooka. Tak — mam problemy z pamięcią, tak — gubię zanotowane wcześniej rzeczy, ale wiem, że gdzieś w Internecie to jest.

Koniec szukania! Teraz będziecie mieć ważne rozmiary w jednym miejscu. Poniżej aktualne infografiki z rozmiarówką portali, z których korzystacie. Wszystko dzięki LunaMetrics. Oni wykonali tę żmudną pracę, efekty zebrali w jednym miejscu i opublikowali.

Więcej w artykule LunaMetrics.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Zobacz, jak wygląda edycja słynnych fotografii bez użycia Photoshopa

Popularne w tym tygodniu:

Urocza opowieść fotograficzna o jeżu, który wybrał się na biwak. Zobacz to przesłodkie stworzenie! Przypadkowo sfotografował zaręczyny na plaży. Postanowił odnaleźć parę Kontroluj Lightrooma z poziomu telefonu dzięki nowej aplikacji Fotograf uciął wizjer w swoim Sony A7. Dlaczego właściwie to zrobił? Od desek do dzieła sztuki. Zobacz, jak w garażu powstaje aparat wielkoformatowy Pierwsze wideo 360 stopni nagrane w przestrzeni kosmicznej. Jest niesamowite! Super odporne karty Sandisk wytrzymają nawet -40°C