Rozmiary zdjęć na Facebooku - ile razy tego szukaliście? Teraz wszystko w jednym miejscu

© WG

© WG

Kończą się wakacje, na dyskach dużo fotografii, porzucony Facebook potrzebuje uwagi. Żeby udostępnione zdjęcia dobrze się prezentowały, trzeba znać wielkość cover-photo czy profilowego. Znalazłem dla Was infografiki, na których jest pokazane, co i jak.

Część z Was korzysta z Facebooka i innych portali społecznościowych, żeby dzielić się swoimi zdjęciami. My, fotografowie, różnimy się od reszty użytkowników social media tym, że bardzo poważnie podchodzimy do eksponowania naszej twórczości. Tymczasem automaty portali społecznościowych nie zawsze trafiają w punkt, jeśli chodzi o kadrowanie. Ja średnio co kilka dni wpisuję w wyszukiwarkę zapytania o rozmiary zdjęć na Facebooka. Tak — mam problemy z pamięcią, tak — gubię zanotowane wcześniej rzeczy, ale wiem, że gdzieś w Internecie to jest.

Koniec szukania! Teraz będziecie mieć ważne rozmiary w jednym miejscu. Poniżej aktualne infografiki z rozmiarówką portali, z których korzystacie. Wszystko dzięki LunaMetrics. Oni wykonali tę żmudną pracę, efekty zebrali w jednym miejscu i opublikowali.

Więcej w artykule LunaMetrics.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ciekawostki:

Zobacz, jak wygląda edycja słynnych fotografii bez użycia Photoshopa

Popularne w tym tygodniu:

Pingwiny cesarskie znalazły aparat. Nie uwierzysz, co stało się później Pamiątkowe zdjęcie na wysokości 2500 metrów to absolutny hit! Cyfrowy moduł "I'm Back" do aparatów tradycyjnych odnosi sukces! 2,4 mln euro za Leikę z 1923 roku. Padła rekordowa cena aparatu na aukcji 709 megapikseli - to się dopiero nazywa "wielki format"! Czego fotografowie powinni nauczyć się od malarzy? Świeci w ciemności i kosztuje ponad 50 tysięcy złotych. Oto nowa wersja Leiki M Monochrom Co to znaczy, że światło jest "miękkie"? Nauka zna odpowiedź Astronautka NASA wzięła ze sobą na sesję swojego 4-letniego synka. Te zdjęcia rozgrzeją wasze serca Możesz stać się posiadaczem aparatu Amelii Earhart za 240 tys. złotych To koniec selfie sticka! Teraz zrobisz "dzióbek" w inny sposób 14 227 zdjęć z misji Apollo w GIF-ach, czyli animowana podróż na Księżyc