Adobe Photoshop CC – co nowego? [wideoporadnik]

W dzisiejszym odcinku przedstawię nowe funkcje w Photoshopie CC. Będzie to krótki przegląd tego, czym zajmiemy się w najbliższych tygodniach.

Adobe Photoshop CC budzi kontrowersje; chodzi jednak nie o funkcje, tylko o sposób dystrybucji. Ale odłóżmy tę kwestię na bok i skupmy się na tym, co najbardziej istotne, czyli nowych opcjach. W porównaniu z CS6 fajerwerków nie ma, ale specjaliści z Adobe dobrze dopracowali m.in. narzędzia wyostrzania, powiększania i HDR, które na pewno przydadzą się na co dzień. O nowe funkcje została wzbogacona również wtyczka Adobe Camera RAW.

Dziś przygotowałem próbkę tego, na czym skupię się w kolejnych poradnikach. Być może ten i kolejne materiały ułatwią Wam podjęcie decyzji, czy warto przesiąść się z CS6 lub poprzednich wersji na CC. Zapraszam!

Zobacz również: Jak radzić sobie z wyrównywaniem ekspozycji w Adobe Lightroom?

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Efekt retro w Gimpie? Wystarczy 5 minut! [wideoporadnik] Podstawy fotografowania jedzenia - prosto, naturalnie i w domu [poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

6 starych aparatów, które są wciąż warte uwagi Popularne miejsca na świecie, w których nie można fotografować A może warto trochę zwolnić i skupić się na zdjęciach? Podstawy fotografii. Jak korzystać z przysłony? [wideoporadnik] Pełna klatka, APS-C, a może coś jeszcze? Jaki format matrycy wybierasz i dlaczego?