Photoshopowe wpadki miesiąca [grudzień]

Wcinanie się w objęcia Mandeli, sześć palców dłoni i inne kwiatki w comiesięcznym przeglądzie prac „wprawnych operatorów” Photoshopa.

Nie każdy może się sfotografować z Nelsonem Mandelą, ale każdy może „próbować się wciąć” w objęcia wielkiego przywódcy. Do tego BAAARDZO nieudolnie.

Gładź szpachlowa na twarzy?

Sklep ten oferuje spory wybór zasłon w różnych kolorach. Aby przyoszczędzić na fotografie, najlepiej zrobić jedno zdjęcie z jednym kolorem zasłon. A jeśli chce się pokazać więcej dostępnych kolorów, wystarczy użyć funkcji Paint Bucket w PS!

Ignorowanie perspektywy (górny kotek jakby za duży) to jedno, ale nawet staranność wklejania zwierzaków pozostawia wiele do życzenia.

Zobacz również: Efektywne katalogowanie w Adobe Lightroom

Niecodzienny widok, bliźniaczki w klubie fitness; dobrze chociaż, że nie wykonują tego samego ćwiczenia.

Polski akcent. Zjeść czy mieć… pełną paletę ciasteczkowych kolorów.

Oferta wypoczynku w prowincji Phu Yen w Wietnamie to 160 tys. m kw. prywatnych plaż do zabawy. Jeśli reszta wygląda tak jak plaża na tym zdjęciu z wklejonym wyposażeniem z ogrodu, to ja zostaję w domu.

W świecie Snapverse wszystko jest możliwe, nawet dłoń z 6 palcami.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

Photoshopowe wpadki miesiąca - listopad [galeria] Co warto czytać? Jesienny przegląd prasy fotograficznej Kreatywne techniki fotograficzne, które mogą zainspirować Google+ z wbudowanym Snapseedem