Zostań blogerem Fotoblogia.pl!

Szukamy blogerów fotograficznych pełnych pasji, chętnych do dzielenia się nią z innymi i współtworzenia największego serwisu blogowego w Polsce.

© Ted Fu / Flickr CC | www.flickr.com/photos/recompose/

W połowie października 2013 r. ruszyła nowa Fotoblogia.pl. Blog otrzymał nowy autorski layout oraz system, który sprawia, że serwis jest o wiele bardziej przejrzysty, czytelny, świeży i nowoczesny. Nowy layout umożliwia lepsze wyróżnianie najbardziej wartościowych treści.

Jednym z naszych założeń jest, aby Fotoblogia.pl była miejscem ciągłej dyskusji na temat fotografii, stroną, na której doświadczeni fotografowie dzielą się swoją wiedzą, przemyśleniami, a także zdjęciami, a amatorzy pomysłami, chęciami i zapałem.

Kogo szukamy?

Poszukujemy fotografów, osób piszących o fotografii, grafice, prowadzących swoje fotoblogi. Profesjonalistów z dużym doświadczeniem oraz początkujących amatorów. Praktyków i teoretyków. Miłośników zarówno historii fotografii, jak i najnowszych nurtów. Fotografów zajmujących się zdjęciami studyjnymi oraz reporterów będących w każdym ważnym miejscu. Najważniejsza jest pasja oraz chęć do dyskusji na temat fotografii.

Co oferujemy?

Oferujemy możliwość prowadzenia bloga w domenie fotoblogia.pl. W tej chwili współpracuje z nami już kilkunastu blogerów, a ich blogi możecie czytać tu: https://fotoblogia.pl/blogs/

Fotoblogia.pl jest największym blogiem o fotografii i jednym z największych serwisów fotograficznych w Polsce. Zakładając u nas bloga, możecie dotrzeć ze swoimi zdjęciami oraz tekstami do prawie 250 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. Pisząc u nas, możecie się uczyć, budować własną markę oraz realizować swoją pasję.

Nasi blogerzy otrzymują do testów nowy sprzęt: aparaty fotograficzne, obiektywy, akcesoria czy programy do obróbki zdjęć. Dzięki nam będziecie mogli wziąć udział w branżowych wydarzeniach, takich jak premiery sprzętu, wystawy, festiwale fotograficzne.

Forma współpracy jest do ustalenia – jesteśmy otwarci na różne propozycje i różne formy. Jeśli fascynujesz się fotografią, chcesz się rozwijać i tworzyć razem z nami największy blog o fotografii w Polsce, dołącz do nas! Fotoblogia to jedyne tego typu miejsce w polskim Internecie.

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Jak zacząć?

Chętnych prosimy o kontakt pod adresem e-mail: redakcja@fotoblogia.pl. Przedstaw się, przygotuj pomysł na swojego bloga i dołącz 1–2 teksty próbne.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Wydarzenia:

"Frymografia" - Fotografia jest formą terapii Oto zwycięzca konkursu „Jeden kadr z mojego miasta“ Pokaz specjalny filmu "Nowojorska ulica w obiektywie" w Krakowie "Frymografia": Barak nie odleciał Pokaż kadr ze swojego miasta i wygraj aparat Fujifilm XQ-1! „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie Dla Natalii – Wielka Aukcja Fotografii Co kryje "Czarna skrzynka" Tomasza Tomaszewskiego "Nowojorska ulica w obiektywie" i na ekranie kina Iluzjon Wiesław Rakowski. Archiwum Zoologiczne. Wystawa, którą warto zobaczyć! Relacja z BEiKS Roadshow we Wrocławiu Witajcie na nowej Fotoblogia.pl! Rusza otwarty nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2014 Verily - magazyn, w którym nie znajdziecie zdjęć obrobionych w Photoshopie Rusza ósma edycja BEiKS Roadshow – cykl pokazów najnowszego sprzętu foto i video Foto Art Festiwal 2013 – jest moc [relacja] Phonar – platforma do nauki fotografii przez Internet dla wszystkich Fotografa nie warto okradać ze zdjęć. Ciąg dalszy historii Gosi Stępień Zabezpieczenia Adobe złamane. Kody źródłowe programów i dane prawie 3 mln klientów w rękach hakerów Czy Getty Images i AFP zapłacą ponad 13 mln dol. za bezprawne użycie zdjęć z Twittera? Getty Critics, Rodzinka Stokowskich… W Sieci piętnują absurdy zdjęć stockowych CreativeLive – bezpłatne sześciodniowe warsztaty fotograficzne online! Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty fotografii kulinarnej Rusza 3. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii – OFF