Najlepsze Zdjęcie Prasowe 2011 - zwycięzcy w lipcu [galeria]

Nominacja do nagrody głównej Zdjęcie Adama Warżaway (PAP)  – Cień jednego z uczestników nieformalnego spotkania ministrów ds. środowiska krajów UE w Sopocie. Organizatorzy podkreślają, że "Fotografia Adama Warżawy ma siłę plakatu, prostego ale wymownego."

Nominacja do nagrody głównej Zdjęcie Adama Warżaway (PAP) – Cień jednego z uczestników nieformalnego spotkania ministrów ds. środowiska krajów UE w Sopocie. Organizatorzy podkreślają, że "Fotografia Adama Warżawy ma siłę plakatu, prostego ale wymownego."

Nominacja do nagrody głównej Zdjęcie Marka Maliszewskiego (Reporter) –  Zniszczenia po nawałnicy we wsi Gontarze (gmina Zbojna powiat łomżyński, podlaskie). Jury: "Fotografia Marka Maliszewskiego pokazująca zniszczony przez nawałnicę dom to klasyczne zdjęcie reporterskie, mające swoją dramaturgię, nastrój a do tego znakomicie pokazują skutki pogodowej klęski".

Nominacja do nagrody głównej Zdjęcie Marka Maliszewskiego (Reporter) – Zniszczenia po nawałnicy we wsi Gontarze (gmina Zbojna powiat łomżyński, podlaskie). Jury: "Fotografia Marka Maliszewskiego pokazująca zniszczony przez nawałnicę dom to klasyczne zdjęcie reporterskie, mające swoją dramaturgię, nastrój a do tego znakomicie pokazują skutki pogodowej klęski".

Nominacja do nagrody głównej Fotografia Michała Łepeckiego (Gazeta Wyborcza) – Oberwanie chmury nad Krakowem. Jury: "Zdjęcie  oberwania chmury nad Krakowem Michała Łepeckiego  to przykład błahego tematu, który przez swoją formę został zauważony i wyróżniony przez wszystkich jurorów".

Nominacja do nagrody głównej Fotografia Michała Łepeckiego (Gazeta Wyborcza) – Oberwanie chmury nad Krakowem. Jury: "Zdjęcie oberwania chmury nad Krakowem Michała Łepeckiego to przykład błahego tematu, który przez swoją formę został zauważony i wyróżniony przez wszystkich jurorów".

Nominacja do Nagrody Głównej w kategorii zdjęć amatorskich Fotografia Joanny Boczkowskiej z Międzynarodowego Pucharu Polski w Kajakach Polo.

Nominacja do Nagrody Głównej w kategorii zdjęć amatorskich Fotografia Joanny Boczkowskiej z Międzynarodowego Pucharu Polski w Kajakach Polo.

Nominacja do Nagrody Głównej w kategorii zdjęć amatorskich Zdjęcie Magdaleny Afeltowicz przedstawiające małego chłopca trąbiącego na przejeżdżające mostem samochody.

Nominacja do Nagrody Głównej w kategorii zdjęć amatorskich Zdjęcie Magdaleny Afeltowicz przedstawiające małego chłopca trąbiącego na przejeżdżające mostem samochody.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Nowoczesna architektura w śnie wytrawnego fotografa [wideo] GALERIA: Sony World Photography Awards 2009 - ceremonia rozdania nagród Sukces Polaków w konkursie Magnum. Zobacz portrety pełne emocji Wielka Wystawa Fotograficzna Grupy Street Dogs of Poland w Gdańsku Felix Hernandez: "Nasze sny są mieszanką pomysłów, obaw oraz żądz z lekkim muśnięciem tego, kim naprawdę jesteśmy" Superbohaterowie Marvela i cztery okładki Vanity Fair. Czego chcieć więcej? Na tych portretach psy są jak ich właściciele [inspiracje] Piękna amerykańska przyroda na zdjęciach konkursu Wilderness Forever Zobacz jak Studio Furious pokonało nudę przy fotografowaniu jedzenia Tak działa największy aparat świata Ponad 2 miliony zdjęć z początków fotografii zostało udostępnione do pobrania całkiem za darmo Konkurs The Story Beyond The Still - "The Beach", czyli trzeci zwycięzca [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

World Press Photo 2021: Polacy na podium! Wystrzałowy dziadek podbija internet. Wszystko dzięki odtwarzaniu zdjęć celebrytów Tak brzmi wulkan. Przepiękny film z Islandii w 4K Perseverance robi zdjęcie z Ingenuity. Najlepsze selfie z Marsa, jakie powstało Główna nagroda w World Press Photo 2021 przyznana. Stoi za nią trudna historia World Photographic Cup 2021: Polak z nagrodą w kategorii, reprezentacja wysoko w tabeli Mołdawia w formie miniatury. Wszystko dzięki filmowi poklatkowemu w technice tilt-shift Dodał uśmiechy na zdjęciach ofiar ludobójstwa. Rząd Kambodży się wściekł Zdjęcia skaczących wiewiórek oznaczają jedno. Wiosna zadomowiła się na dobre! Przepiękne nagranie Księżyca pokazuje jego detale. Zarejestrowano je wyjątkowym obiektywem Sony World Photography Awards 2021: Znamy wyniki największego konkursu fotograficznego na świecie Niesamowite osobowości Nowego Jorku. Fotograf spotkał ich w metrze