CreativeLive – bezpłatne sześciodniowe warsztaty fotograficzne online!

CreativeLive Photo Week to sześć dni warsztatów fotograficznych prowadzonych przez ponad 50 fotografów zajmujących się fotografią ślubną, rodzinną i portretem. Kurs jest dostępny online za darmo od 16 września.

Szkolenia są transmitowane w trzech kanałach na żywo codziennie w godzinach od 9:00 do 16:00 czasu pacyficznego (UTC-8). Retransmisje trwają całą dobę, wszystko jest w języku angielskim. Każda lekcja ma inną formę, są debaty, warsztaty w studio fotograficznym, wykłady. Program jest naprawdę bogaty. Tematy związane z fotografią ślubną, rodzinną i portretem są omawiane profesjonalnie i kompleksowo. Wykłady prowadzone są energicznie i z dowcipem. Bieżąca edycja szkoleń zawiera ponad 150 godzin wykładów.

CreativeLIVE Photo Week aspiruje do miana najbardziej ambitnego wydarzenia tego typu. Twórcy mają nadzieję zgromadzić kilkusettysięczną publiczność. W lutym 2013 roku odbyła się podobna impreza, wzięło w niej udział 150 tys. ludzi ze 178 krajów.

CreativeLIVE to platforma e-learningowa ufundowana w 2010 roku przez fotografa Chase’a Jarvisa i przedsiębiorcę Craiga Swansona. Poza szkoleniami w zakresie fotografii serwis oferuje materiały z 7 innych specjalności.

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Jakub Kaźmierczyk poprowadzi bezpłatne warsztaty fotografii kulinarnej Rusza 3. edycja Opolskiego Festiwalu Fotografii – OFF