Canon 1100D - najciekawsze testy i recenzje

Canon 1100D - najciekawsze testy i recenzje

Canon 1100D - najciekawsze testy i recenzje

Canon 1100D to propozycja głównie dla początkujących fotografów z ambicjami. Jego premiera miała miejsce kilka miesięcy temu, więc pora przyjrzeć się recenzjom, jakie zebrał od znawców tematu. Zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi testami i recenzjami znalezionymi w Sieci.

Canon EOS 1100D — specyfikacja

Canon EOS 1100D to bezpośredni następca modelu 1000D, który pojawił się jako najtańsza i najprostsza lustrzanka tej firmy w połowie 2008 roku. Canona EOS 1100D wyposażono w matrycę CMOS o rozdzielczości 12 megapikseli oraz procesor DIGIC 4. Canon EOS 1100D oferuje możliwość nagrywania filmów HD 720p.

Supermodny Canon 1100D

Aparat pracuje w zakresie czułości ISO 100–6400. Zastosowano w nim 9-polowy układ AF i 63-strefowy pomiar światła iFCL. Niestety, prędkość wykonywania zdjęć seryjnych wynosi jedynie 3 kl./s. Pełną specyfikację aparatu zamieściliśmy na Fotoblogii.

Canon EOS 1100D — testy i recenzje

optyczne.pl — test

Zobacz również: 13 aparatów cyfrowych, które pamięta każdy fotograf

Canon EOS 1100D — testy wideo

Test WhatDigitalCamera:

Test DigitalRev:

Porównanie modeli Canon 1000D i Canon 1100D:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Przeglądy:

Najciekawsze strony do obróbki zdjęć online Nudna Ameryka na nienudnych zdjęciach Jacka Foty [wywiad] 10 cytatów fotograficznych, które powinniście znać Najdroższe i największe obiektywy pokazane na targach Photokina 2014 Podnosząca się z gruzów stolica na zdjęciach z albumu "Warszawa lata 40." "Małe Nemo", czyli niemowlaki sfotografowane pod wodą Photoshopowe wpadki miesiąca - wakacje 2014 Sesja dla Disney'a i Annie Leibovitz podczas pracy Blogi modowe, na których zdjęcia zatrzymają Cię na dłużej "303 zdjęcia, które musisz znać" - recenzja albumu, którego nie ma Koken – darmowy system zarządzania treścią dla fotografów Filmy o fotoreportażu, dzięki którym inaczej spojrzysz na świat... JPEGmini – zmieniamy rozmiar zdjęć jednym kliknięciem Książki o fotografii, które warto przeczytać [cz.1] Photoshopowe wpadki miesiąca [styczeń] Fotoreporter David Guttenfelder opowiada o robieniu zdjęć smartfonem w Korei Północnej Fotografia (i Photoshop) w służbie propagandy 15 najchętniej czytanych tekstów w 2013 r. na Fotoblogii Photoshopowe wpadki miesiąca [grudzień] Photoshopowe wpadki miesiąca - listopad [galeria] Co warto czytać? Jesienny przegląd prasy fotograficznej Kreatywne techniki fotograficzne, które mogą zainspirować Google+ z wbudowanym Snapseedem Książki o fotografii, które warto przeczytać [część 2]