„Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini!

Fotografia mobilna staje się coraz bardziej popularna. Jednym z najlepszych sposobów na promowanie swoich zdjęć wykonanych smartfonem jest wzięcie udziału w konkursie „Zobacz więcej przez telefon”, któremu patronujemy. Na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

© Krzysztof Basel

Gmina Czerwonak wraz z Grupą Entuzjastów Fotografii Mobilnej „Mobilni” ogłasza drugą edycję ogólnopolskiego konkursu fotografii „Zobacz więcej przez telefon”. Jest on adresowany do wszystkich, którzy chcą uchwycić w kadrze swojego telefonu, smartfona czy tabletu to, co zachwyca ich na co dzień: piękno przyrody, architektury, życie w mieście, portrety ludzi, lub co znaczy dla nich gminne hasło "zobacz więcej".

Konkurs potrwa do 31 maja. W tym czasie należy opublikować swoje zdjęcia w serwisie Instagram opatrzone odpowiednim tagiem związanym z poszczególną kategorią.

Kategorie konkursu

 • Krajobraz (pejzaż, zachód słońca itp.)
 • Natura (zwierzęta, rośliny itp.)
 • Architektura, miasto (budynki, budowle itp.)
 • Ludzie/Portrety
 • Makrofotografia

Zobacz również: Canon EOS M5 - pierwsze wrażenia z premiery na targach Photokina 2016

 • Abstrakcja
 • Kategoria specjalna „Zobacz więcej” (czyli co dla autora fotografii znaczy gminne hasło)

Nagrody

Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych, w tym nagroda główna: iPad mini z wyświetlaczem Retina firmy Apple, oraz obiektywy olloclip, baterie mophie i inne akcesoria do smartfonów. Wszystkie nagrodzone w konkursie zdjęcia będzie można podziwiać na wystawie w gminie Czerwonak i w Poznaniu.

Jury

W jury zasiądzie m.in. Michał Koralewski – fotograf z zamiłowania. Jego zdjęcia zdobywają nagrody i wyróżnienia w ogólnoświatowych konkursach fotografii mobilnej:

 • Mobile Photography Awards 2012 — 2. miejsce, 4 wyróżnienia oraz wystawa wybranych zdjęć w Nowym Jorku i San Francisco
 • IPPAwards 2013 — wyróżnienie
 • LA Mobile Arts Festival 2012 — 1 wyróżnienie + wystawa w Santa Monica Art Studios
 • Konkurs CreateHive PixelThis — 3 wyróżnienia + wystawa w London Gallery
 • iPhoneOgenic, The best of 2012 — 1 wyróżnienie
 • iPhoneOgenic, The best of 2013 — 1 wyróżnienie
 • Konkurs Digital Photo Buzz iPhoneography — wygrana
 • Konkurs Joby Phone Photography — 1 wyróżnienie
 • Konkurs BackPackerBarter OlloClip — wygrana

Pierwsza edycja konkursu cieszyła się dużym zainteresowaniem – ponad 100 osób z całej Polski przysłało ponad 600 zdjęć. Sponsorami konkursu są firmy: Alstor, iCorner i Olloclip.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronach organizatorów: www.czerwonak.pl i www.grupamobilni.pl.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Wyjątkowe warsztaty fotografii dokumentalnej i ulicznej FACEtoFACE Zostań blogerem Fotoblogia.pl! "Frymografia" - Fotografia jest formą terapii Oto zwycięzca konkursu „Jeden kadr z mojego miasta“ Pokaz specjalny filmu "Nowojorska ulica w obiektywie" w Krakowie "Frymografia": Barak nie odleciał Pokaż kadr ze swojego miasta i wygraj aparat Fujifilm XQ-1! „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie Dla Natalii – Wielka Aukcja Fotografii Co kryje "Czarna skrzynka" Tomasza Tomaszewskiego "Nowojorska ulica w obiektywie" i na ekranie kina Iluzjon Wiesław Rakowski. Archiwum Zoologiczne. Wystawa, którą warto zobaczyć! Relacja z BEiKS Roadshow we Wrocławiu Witajcie na nowej Fotoblogia.pl! Rusza otwarty nabór projektów do Grand Prix Fotofestiwal 2014 Verily - magazyn, w którym nie znajdziecie zdjęć obrobionych w Photoshopie Rusza ósma edycja BEiKS Roadshow – cykl pokazów najnowszego sprzętu foto i video Foto Art Festiwal 2013 – jest moc [relacja] Phonar – platforma do nauki fotografii przez Internet dla wszystkich Fotografa nie warto okradać ze zdjęć. Ciąg dalszy historii Gosi Stępień Zabezpieczenia Adobe złamane. Kody źródłowe programów i dane prawie 3 mln klientów w rękach hakerów Czy Getty Images i AFP zapłacą ponad 13 mln dol. za bezprawne użycie zdjęć z Twittera? Getty Critics, Rodzinka Stokowskich… W Sieci piętnują absurdy zdjęć stockowych CreativeLive – bezpłatne sześciodniowe warsztaty fotograficzne online!