Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger [galeria]

Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger

Michał Massa Mąsior - fotografik, perkusista i ... nasz nowy bloger

Naszym nowym gościnnym blogerem został Michał Massa Mąsior — fotograf modowy i reklamowy. Przeczytajcie, kim jest Massa i zobaczcie jego najciekawsze fotografie wykonywane między innymi dla Getty Images i kilku innych polskich oraz zagranicznych agencji fotograficznych.

Massa ukończył kurs International Center of Photography oraz kursy i warsztaty Getty Images. W 2007 roku był nominowany do Polskich Oskarów Mody. Współpracował z wieloma agencjami reklamowymi, między innymi: Eskadra, Opus-B, Demo, Adheads, Wallstreet czy Fashion Color, oraz z magazynem "Lounge".

Obecnie jest także wykładowcą Warsztatów Sztuki Fotografii. Michał Mąsior, bazując na doświadczeniu w fotografii oraz jej nauczaniu, będzie dzielić się z nami swoją wiedzą głównie na temat fotografii modowej, studyjnej w serii poradników autorskich. Tak Michał pisze sam o sobie:

Jestem fotografikiem i perkusistą albo perkusistą i fotografikiem. Jedno i drugie to moje wielkie pasje. Od kilku lat fotografuję przede wszystkim modę. W zdjęciach interesuje mnie to, czego wielu fotografików stara się ustrzec, czyli POP. Moje prace wystawiane były w Krakowie, Nowym Jorku i Barcelonie. Wychodzę z założenia, że fotografia może kłamać, ale nigdy nie oszukamy emocji oglądającego nasze zdjęcia.


Michała możecie także spotkać na jednym z koncertów grupy  White Rabbit's Trip, w której gra na perkusji. Jeśli lubicie gitarowe granie, to polecam:

Więcej zdjęć Massy znajdziecie na jego stronie: www.madmassa.com. Obejrzyjcie też najlepsze praca fotografa w naszej galerii poniżej.

Zobacz również: Szybkie usuwanie zafarbu ze skóry

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Piotr Trybalski nagrodzony w konkursie Travel Photographer of the Year 2014 Rekordowe wyniki Fotoblogia.pl Kurs „Oświeć się!” - oświetlenie studyjne w praktyce Surrealistyczne zdjęcia Wiktora Franko w Galerii Nizio Fotografia produktowa – kompendium wiedzy Olka Iwaszkiewicza Fotograficzny newsletter Fotoblogia.pl - najlepsze treści w jednym miejscu Frymografia na wystawie i warsztatach w Krakowie Oto najlepsze „Portrety z drogi" Zwycięzcy 3. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi” Startują warsztaty online z Lidią Popiel Zwycięzcy 2. etapu konkursu fotograficznego „Portrety z drogi” Pierwsza w Polsce międzynarodowa wystawa fotografii mobilnej „Portrety z drogi” - galeria najlepszych zdjęć pierwszego etapu „Portrety z drogi” – nowy konkurs fotograficzny dla blogerów, podróżników i fotografów Adobe Lightroom bez tajemnic - warsztaty Jakuba Kaźmierczyka w trakcie 4. OFFoto 10. Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic - zobacz nagrodzone zdjęcia Konkurs fotograficzny "Jasna strona kadru" pamięci zamordowanego Dawida Korneckiego Kosmiczne zdjęcia nagrodzone w konkursie the Astronomy Photographer of the Year 2014 Relacja ze stoiska firmy Canon na Photokina 2014 Fotografia uliczna według laureatów 4. edycji Leica Street Photo Oto najlepsze zdjęcia przyrody w konkursie British Wildlife Photography Awards 2014 Pierwsze w Polsce warsztaty z Andrzejem Draganem – „Tajemnica efektu Dragana” Fotografia produktowa – kompendium wiedzy na warsztatach Olka Iwaszkiewicza Warsztaty z Gregorem Laubschem - mistrzem fotografii portretowej