Ruszył Konkurs Fotograficzny Empiku 2014!

Wystartowała VI edycja Konkursu Fotograficznego Empiku. Do wygrania są m.in.: aparaty, kursy w Akademii Nikona i profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć.

Empik ogłosił kolejną edycję swojego corocznego Konkursu Fotograficznego. Przez blisko 2 miesiące – od 5 maja do 30 czerwca - na stronie www.empikfoto.pl/kfe można zgłaszać swoje prace w kategoriach: portret, fotografia ulicy i natura. Konkurs jest skierowany do pasjonatów fotografii – amatorów, którym wygrana umożliwi rozwijanie i doskonalenie warsztatu. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs odbywa się po raz szósty i jest niewątpliwą kopalnią talentów fotograficznych, a jego laureaci często stają się uznanymi artystami w dziedzinie fotografii.

Zgłoszenia (zawierające maksymalnie 3 zdjęcia w jednej z wybranych kategorii) są przyjmowane do 30 czerwca 2014 roku za pośrednictwem strony www.empikfoto.pl/kfe.

Zdjęcia będzie oceniać jury w składzie:

  • Paweł DUMA — fotograf, wykładowca w Akademii Nikona
  • Maciej ZIELIŃSKI — redaktor naczelny magazynu fotograficznego Digital Camera Polska
  • Krzysztof BASEL — redaktor prowadzący internetowy serwis o fotografii – www.fotoblogia.pl.

Na laureatów Konkursu czekają atrakcyjne nagrody:

  • 2 aparaty kompaktowe Nikon Coolpix
  • 3 lustrzanki Nikon

Zobacz również: Oto fotografie natury, która nie przestaje zachwycać

  • 3 kursy w Akademii Nikona
  • 4 tablety Colorovo
  • 6 programów Corel
  • 12 e-kart prezentowych do wykorzystania w empik.com

Empik i Empikfoto.pl postanowiły uhonorować specjalną Nagrodę Publiczności dla autora zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów. Dodatkowo każda osoba, która zgłosi zdjęcie lub zagłosuje na inną pracę otrzyma kod uprawniający do 50% rabatu na dowolne odbitki w linii Standard lub Premium!

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 28 lipca 2014 roku.

Więcej informacji: www.empikfoto.pl/kfe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Wydarzenia:

Najlepsze zdjęcia nagrodzone w konkursie Grand Press Photo 2014 [galeria] Fotografia Jakuba Szymczuka z tytułem Zdjęcie 10-lecia Grand Press Photo Pierwsze w Polsce warsztaty fotografii mobilnej 'EyeEm Masterclass'! Sony World Photography Awards 2014 - relacja z wystawy i gali w Londynie Sara Naomi Lewkowicz zdobyła nagrodę L’Iris d’Or w Sony World Photography Awards 2014 Sfotografuj wiosnę w mieście i wygraj aparat Fujifilm X-M1 z obiektywem 16-50 mm The Photography Show 1-4 marca 2014 Fotorelacja z gali rozdania nagród konkursu BZ WBK Press Foto 2014 Adam Pańczuk, Mateusz Sarełło i Adam Lach wyróżnieni w konkursie POY Wyniki World Press Photo 2014. Trzech Polaków nagrodzonych! 3 Polaków wyróżnionych za fotografie górskie „Zobacz więcej przez telefon” i wygraj najnowszego iPada mini! Wyjątkowe warsztaty fotografii dokumentalnej i ulicznej FACEtoFACE Zostań blogerem Fotoblogia.pl! "Frymografia" - Fotografia jest formą terapii Oto zwycięzca konkursu „Jeden kadr z mojego miasta“ Pokaz specjalny filmu "Nowojorska ulica w obiektywie" w Krakowie "Frymografia": Barak nie odleciał Pokaż kadr ze swojego miasta i wygraj aparat Fujifilm XQ-1! „Pokaz Jednego Dzieła” w Krakowie Dla Natalii – Wielka Aukcja Fotografii Co kryje "Czarna skrzynka" Tomasza Tomaszewskiego "Nowojorska ulica w obiektywie" i na ekranie kina Iluzjon Wiesław Rakowski. Archiwum Zoologiczne. Wystawa, którą warto zobaczyć!