Pasja pełna ruchu. Prace Adama Kokota

Adam Kokot, z wykształcenia farmaceuta, porusza pełnymi emocji i ciekawego światła zdjęciami plenerowymi. To, co ujrzymy na jego pracach, to nie tylko wspinaczka, kolarstwo czy snowboard. To, co prezentuje Adam, to perfekcyjne uchwycenie sportowca w najbardziej emocjonującym momencie. Takim, który porusza obserwatora i niezauważenie wprowadza go w świat pasji bohaterów zdjęć.

© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
© Adam Kokot
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Niepublikowane zdjęcia Weegee’iego znalezione w szafce kuchennej Kyle Froman - inspirująca historia tancerza, który trafił do studia fotograficznego Bezwarunkowa, ojcowska miłość na zdjęciach Gabriele Dabasinskaite National Geographic Photo Contest 2015 - galeria pierwszych imponujących zdjęć zgłoszonych do konkursu 23 minuty gwiazd, zórz i pięknej muzyki [time - lapse] Tuca Vieira: z daleka widać więcej Julia Taits kontynuuje swój piękny projekt o albinosach. Jej bajkowe zdjęcia są wspaniałe Nadav Kander otrzyma nagrodę za wybitny wkład w fotografię na SWPA 2019 Zdjęcia najstarszych kobiet z plemienia Apatani pokazują ich radość życia Zakazane zdjęcia - czy fotografowanie może być przestępstwem? Klasyczni muzycy w obiektywie Łukasza Rajcherta Nieznane zdjęcia ze sztabu antykryzysowego z 11 września 2001 r.

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie dnia: "Partyjny bełkot to nie informacja". Napis na poznańskim murze wrócił po 40 latach Zdjęcie dnia: Norylsk? Modor? Nie! To obraz Jaworzna po zmroku To zdjęcie idealnie obrazuje smog. Masz jakieś wątpliwości? Erupcja wulkanu i spadająca gwiazda na jednym zdjęciu. To nie zdarza się często Świat należy do kotów. Udowadniają to te zabawne fotomontaże Te zdjęcia zdobyły Nagrodę Pulitzera i wywołały niemałe poruszenie Zdjęcie dnia: Black Hawk nad Giewontem. Po co tam był? Perseverance ukazuje 360-stopniową panoramę Marsa. Wygląda zachwycająco 91-latka podróżowała samotnie i wrzucała wiele zdjęć. Internauci ją kochali Płatki śniegu w kojącym nerwy filmiku. Usiądź i odpocznij NASA udostępnia oficjalne pliki RAW zdjęć z Marsa. Zobacz, co kryją w sobie Leica wydała bardzo poruszający film. Pokazuje, jak ważne są chwile