„Strong Is The New Pretty” - mama fotografuje swoje córki, jako młode wojowniczki

Kate Parker, fotografka z Atlanty w USA, jest dumna ze swoich dwóch córek: 9-letniej Elli oraz 6-letniej Alice. Obie fotografuje z pasją równie dużą, co energia obu dziewczynek. Mama postrzega je jako młode wojowniczki, a tytuł serii dobrze oddaje jej poglądy: „Strong Is The New Pretty”.

Ten artykuł ma 5 stron:

„Chciałam wykonać tę serię zdjęć, aby pokazać ich śmiałość, siłę i wewnętrzne piękno. Moje dziewczyny wiedzą, że to kim są jest idealne" - pisze na stronie Kate Parker.

„Nie potrzebują mieć zrobionych, zadbanych fryzur, pasujących do siebie ubrań, a nawet być czyste, aby były kochane. Są silne i są piękne" - pisze ich mama.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Wspaniały wodospad pod osłoną nocy na intrygującym filmie poklatkowym Fotografował te same kobiety co roku przez 35 lat [galeria] 35-piętrowy wieżowiec malowany światłem [wideo] Polacy wyróżnieni w konkursie B&W Child 2017. Pokazali wspaniałe zdjęcia Modelki, erotyka na OnlyFans i zmiana polityki portalu. Dokąd to zmierza? Matka, która fotografuje córkę z jedną ręką Tajemniczy artysta tworzy niesamowite zdjęcia, ale woli pozostać anonimowy. W jakim celu? Meteor mieni się różnymi kolorami. Niezwykłe zdjęcie spadającej gwiazdy Street Photography Awards 2019 – najlepsze zdjęcia uliczne według Lensculture Todd Antony pokazuje odpicowane japońskie TIR-y Bart Pogoda opowiada, czemu nie jest blogerem, tylko "One Man Show" [wywiad] To studio czarnoskórych artystów z XIX wieku to historyczny fenomen

Popularne w tym tygodniu:

Zdjęcie jedno na milion. Kobieta ujęła piorun uderzający w drzewo Mieszkał na bezludnej wyspie 29 lat. Po 4 latach powrócił do swojego raju Wielkie kule z pszczół. Rzadkie zjawisko ujęte na zdjęciu 104 lata. Tyle wystarczyło, by lodowiec prawie kompletnie stopniał Najpiękniejsze zdjęcia ptaków roku 2022. To kadry wysokich lotów! Jak zrobić zdjęcia w basenie? Prosto, tanio i na własne ryzyko Prosili, by wkleiła geparda, węża i nie tylko. Oto najdziwniejsze życzenia klientów Film sprzed 86 lat zyskał nowe życie. Obejrzyj go w rozdzielczości 6.2K Sztuczna inteligencja przywraca stare zdjęcia do życia. Wystarczy jedno kliknięcie Zapierająca dech w piersi panorama nocnego nieba. Tak doskonałej jeszcze nie było Gumball 3000 to nie gra wideo. Zdjęcia z rajdu zapierają dech w piersi Niezwykły wyścig klasyków w Wielkiej Brytanii. Klimat przypomina filmy fantastyczne