„Strong Is The New Pretty” - mama fotografuje swoje córki, jako młode wojowniczki

Kate Parker, fotografka z Atlanty w USA, jest dumna ze swoich dwóch córek: 9-letniej Elli oraz 6-letniej Alice. Obie fotografuje z pasją równie dużą, co energia obu dziewczynek. Mama postrzega je jako młode wojowniczki, a tytuł serii dobrze oddaje jej poglądy: „Strong Is The New Pretty”.

Ten artykuł ma 5 stron:

„Chciałam wykonać tę serię zdjęć, aby pokazać ich śmiałość, siłę i wewnętrzne piękno. Moje dziewczyny wiedzą, że to kim są jest idealne" - pisze na stronie Kate Parker.

„Nie potrzebują mieć zrobionych, zadbanych fryzur, pasujących do siebie ubrań, a nawet być czyste, aby były kochane. Są silne i są piękne" - pisze ich mama.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Female in Focus. Pierwsza edycja konkursu fotograficznego tylko dla kobiet Poznajesz to miasto? Rafał Ganowski opowiedział nam o projekcie "Warsaw By Drone" Dwójka młodych ludzi, pies, stary samochód i piękna fotografia drogi Znalezione nad morzem, czyli niezwykła seria zdjęć wykonana skanerem Przez 6 lat fotografował fale, przedstawiając różne nastroje oceanu Bezwarunkowa, ojcowska miłość na zdjęciach Gabriele Dabasinskaite Ari Seth Cohen przedstawia modne... babcie ”Czerwone duszki” to rzadkie zjawisko pogodowe. Zobacz, jak powstają Spojrzenie na Majdan kobiecym okiem. Nagrodzone na GPP zdjęcia Simony Supino Oszustwa na fotografiach w latach 90. XX wieku [galeria] Richard Tuschman pokazuje, jak połączyć malarstwo z fotografią Liczą się możliwości, nie ograniczenia! Bierz przykład z Achmada Zulkarnaina

Popularne w tym tygodniu:

To zdjęcie idealnie obrazuje smog. Masz jakieś wątpliwości? Erupcja wulkanu i spadająca gwiazda na jednym zdjęciu. To nie zdarza się często Codzienne życie w Jakucji. Ludzie żyją tam w temperaturze -50 stopni Celsujsza Świat należy do kotów. Udowadniają to te zabawne fotomontaże Rok pandemii COVID-19 w 2 minuty. Tylko dla widzów o mocnych nerwach Perseverance ukazuje 360-stopniową panoramę Marsa. Wygląda zachwycająco Zabawne iluzje optyczne na zdjęciach stworzonych z codziennych przedmiotów Prawdziwe drapacze chmur w Dubaju tworzą widok miasta przyszłości 91-latka podróżowała samotnie i wrzucała wiele zdjęć. Internauci ją kochali NASA udostępnia oficjalne pliki RAW zdjęć z Marsa. Zobacz, co kryją w sobie Ma 58 lat, kocha pozować do zdjęć i na dodatek robi własne stroje. Oto Marina Badianowa Kochający tato postanowił z córeczką odtworzyć znane dzieła malarskie