Motorem po falach, czyli 2,5 roku przygotowań i 4 minuty genialnego filmu

Surfowanie na motorze? Produkcje tego typu to specjalność amerykańskiej firmy obuwniczej DC, która realizuje niecodzienne pomysły.

Firma DC Shoes produkująca obuwie i ubrania słynie także z ekstremalnych filmików, które podkreślają styl życia i są świetnym elementem marketnigu, który dociera do szerokich mas odbiorców.

„Pipe Dream”

Tym razem spece z DC razem z australijskim zawodnikiem zajmującym się ewolucjami na motocyklu Robbiem Maddisonem postanowili połączyć sport motorowy z surfingiem. Zespół spędził dwa i pół roku urzeczywistniając ten niecodzienny pomysł. Stworzyli zmodyfikowany motocykl, który porusza się po wodzie i falach. Został wyposażony w specjalne wypustki umożliwiające ślizganie się po powierzchni wody, wodoodporny silnik i specjalne tylne opony.

Klip „Pipe Dream” jest oczywiście świetnie wyprodukowany, zawiera mnóstwo scen w zwolnionym tempie, poprzeplatanych pięknymi krajobrazami, ujęciami z dronów i makro. Dla operatorów praca marzenie. Przygotowanie całego materiału, od konceptu do realizacji, zajęło 2,5 roku.

„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
„Pipe Dream”
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Sprawdź, czy nie opuszczasz się w fotografowaniu Jakimi aparatami wykonano te zdjęcia? Poznaj technikalia legendarnych kadrów Podwodna jaskinia w Meksyku sfilmowana z czułością ISO 50000 Te zdjęcia z początków XX wieku pokazują, jak kiedyś żyli Indianie Fińska wysepka Kotisaari zmienia się z każdą porą roku. Wygląda przepięknie! Zakochałem się w niej bez pamięci. Norwegia rozpaliła moje serce Sinfonietta Cracovia - jak powstała jubileuszowa sesja zdjęciowa dwudziestu muzyków? Karolina Piórkowska łapie wyjątkowe chwile z życia dzieci w dokumentalnym stylu Dwóch Polaków otrzymało nagrodę w prestiżowym konkursie Hasselblad Masters Zdjęcie dnia. Muzułmanie w Indonezji przygotowują się do Ramadanu Dunaj zamarzł pierwszy raz od 5 lat. Na zdjęciach Tamasa Rizsavi wygląda zjawiskowo World Press Photo 2012 - zobacz najlepsze zdjęcia świata [galeria]

Popularne w tym tygodniu:

Ojciec roku powraca. Te zdjęcia wysyła do swojej partnerki, gdy ta pyta o dzieci Bohaterowie. Ten projekt to hołd dla walczących z COVID-19 Bardzo niepokojące portrety ludzi i ich zwierząt. Tych zdjęć nie da się zapomnieć Rzuciłem wszystko i pojechałem w Bieszczady. Taką fotograficzną podróż polecam każdemu Obiektywy są za drogie? Zrób zatem swoje! Jej wyszło to naprawdę ciekawie Teleskop Hubble'a znowu działa! Przesłał niesamowite zdjęcia 7777 zdjęć przez 21 lat. Mężczyzna pokazał, jak zmieniał się dzień po dniu