National Geographic Traveler Photo Contest 2015 - Polak wśród wyróżnionych

Po raz 27 przyznano nagrody w konkursie National Geographic Traveler Photo Contest. Zapraszamy do galerii zwycięskich i wyróżnionych zdjęć.

Do tegorocznej edycji konkursu National Geographic Traveler Photo Contest 2015 zosało zgłoszonych 17 tysięcy zdjęć z całego świata. Zwycięzcą został Anuar Patjane Floriuk, który sfotografował scenę z nurkowania z długopłetwcami.

Wśród 10 najlepszych znalazła się fotografia naszego rodaka Bartłomieja Jureckiego o tytule „Sianokosy".

Drugie miejsce zdobyło zdjęcie robotników z Bangladeszu pracujących w żwirowni, która pełna jest kurzu i pasku.

Trzecie miejsce zdobyło zdjęcie z wyścigów wielbłądów, które są bardzo niebezpieczne ze względu na nieprzewidywalne reakcje tych zwierząt.

Wyróżnienie. Na zdjęciu: Deadveli w Namibii.

Wyróżnienie. Na zdjęciu: chłopcy łapiący kaczkę w pobliżu wodospadu, prowincja Nong Khai, Tajlandia.

Zobacz również: Oto fotografie natury, która nie przestaje zachwycać

Wyróżnienie. Na zdjęciu: Kushti - tradycyjna forma indyjskiego wrestlingu.

Wyróżnienie. Na zdjęciu: białe nosorożce.

Wyróżnienie. Na zdjęciu: sauna umiejscowiona na wysokości 2800 m w Dolomitach, Monte Lagazuoi, Włochy.

Wyróżnienie. Na zdjęciu: Zima w Pesterze, Rumunia.

National Geographic Traveler Photo Contest

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Zdjęcie galaktyki spiralnej oddalonej o 60 mln lat świetlnych Znamy zwycięzców 12. Wielkiego Konkursu Fotograficznego magazynu National Geographic Polska Zdjęcia, na których widać ciszę. Mazury z lotu ptaka są piękne Fotograf przyłapał pszczoły na drzemce. Wyglądały uroczo Jak pracowali fotoreporterzy ponad 30 lat temu? [wideo] Światło księżyca mistrzowsko wykorzystane przez Alejandro Chaskielberga Fotografie kotów metodą na trudną przeszłość Kontrastowe portrety pokazujące piękno i kulturę czarnoskórych mieszkańców Brazyli Red Bull Illume 2019: najlepsze zdjęcie sportów ekstremalnych Sportowe emocje to specjalność Michała Stańczyka. Ten facet jest zawsze tam, gdzie trzeba Inspiracjo przybądź! Trochę o edytorialu modowym od kuchni Harimao Lee fotografuje Hongkong w bardzo nastrojowy sposób. Jego zdjęcia są pełne kolorów

Popularne w tym tygodniu:

Dorosłe fanki LEGO odtwarzają na zdjęciach legendarne polskie filmy. Robią to doskonale! Niesamowity widok na islandzkie wulkany. Wokół lawy gromadzą się ludzie Fotograf schował się w sztucznym filarze podczas pogrzebu. Książę Filip wymyślił to za życia Wleciał dronem do wulkanu i już nie wyleciał. To musiało się w końcu stać Nudne życie Darth Vadera - zobacz jak wygląda codzienność władcy Imperium Jest pandemia, a on lata po świecie i robi zdjęcia. Można? Można! Tylko trzeba wiedzieć, jak Nie chce się wierzyć, że ten film nagrano budżetowym dronem. Ukazuje piękno Bajkału Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... odbył się ślub - zdjęcia z ceremonii w klimacie Star Wars Rzadkie zdjęcia zza kulis filmu "Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi" Po 50 latach małżeństwa postanowili odświeżyć swoje zdjęcia z wyjątkowego dnia. Wyszło pięknie! GigapixelCam X80 w akcji. Automatyczna kamera zrobiła panoramę o wielkości 120 miliardów pikseli Przepiękna powtarzalność codziennego życia w Azji na zdjęciach