Adobe Photoshop CC 2014 - pierwsze 10 dni po aktualizacji

18 czerwca odbyła się premiera nowego Photoshopa CC 2014. Przez ten czas dokładnie sprawdziłem działanie nowych, szeroko reklamowanych funkcji. Jak się spisują?

©Adobe

Niemałym zaskoczeniem był fakt, że Adobe zdecydowało się na wydanie niezależnych aplikacji z oznaczeniem 2014, więc po aktualizacji mamy dwa Photoshopy. Pierwszym mankamentem jest to, że takie ustawienia jak przestrzeń robocza czy spersonalizowane panele nie są eksportowane automatycznie do zaktualizowanej aplikacji.

Adobe jeszcze przed premierą prezentowało przede wszystkim nowe narzędzie zaznaczania (które miało wyodrębniać nieostre tło) i nową galerię rozmyć. Nowe funkcje wprawiły mnie w konsternację. Dlaczego? Tego dowiecie się z poniższego wideo.

Zobacz również: Nowe narzędzie kadrowania w Adobe Photoshop CS6

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Jak fotografować sztuczne ognie, czyli fajerwerki? [poradnik] Frymografia: Gilotyna przestrzeni Malowanie światłem - na smartfonie i tablecie też się da [poradnik] W czym nosić nasz sprzęt fotograficzny? [poradnik] Analog Efex Pro 2 - analogowe wspomnienia w cyfrowej wersji Jak fotografować krajobrazy i budynki, aby nie wyglądały banalnie [poradnik] Frymografia: co było do udowodnienia Obróbka portretu studyjnego w praktyce [wideoporadnik] Dlaczego warto zajrzeć do swojego rodzinnego albumu? Prosta i przyjemna konwersja do czerni i bieli w Silver Efex Pro 2 [wideoporadnik] Jak poradzić sobie ze stratą całego sprzętu fotograficznego? Efektywne użycie pędzli w Adobe Photoshop [wideoporadnik] 8 rad, jak smacznie fotografować smartfonem [poradnik] Frymografia - Jerozolima światła Tryb LAB w Photoshopie - do czego służy i dlaczego warto z niego korzystać? [wideoporadnik] Fotografia nocna - od czego zacząć? [poradnik] Frymografia - szara strefa wrażeń Kolor selektywny w Adobe Photoshop - proste i potężne narzędzie, które odmieni twoje zdjęcia Jak fotografować na koncertach, aby nie fałszować? [poradnik] Frymografia: idź i rób zdjęcia, ale nie kopiuj świata 6 inspirujących pomysłów na wiosenne zdjęcia [poradnik] "Frymografia" - aparat to młotek Zbuduj w kilka minut cyfrową camerę obscurę na Światowy Dzień Fotografii Otworkowej! W poszukiwaniu własnego kadru

Popularne w tym tygodniu:

The Same Day Wedding Project (TSDWP) – pierwszy tak wymagający i zwariowany projekt w naszej karierze