Ptasie polowanie na ryby zamrożone w ułamku sekundy w idealnym momencie

Fotograf Salah Baazizi ma na swoich kontach na Flickr i 500px wiele przykuwających uwagę zdjęć przyrody, na których udało mu się uchwycić ptaki polujące na małe ryby, w chwili tuż przed ich schwytaniem. Baazizi fotografował w rejonach Bolsa Chica w Kalifornii rybitwy, czaple czy kormorany. Zdjęcia wykonywał przy pomocy lustrzanki Canon EOS 7D oraz obiektywu 400 mm. Więcej jego prac możecie obejrzeć tu: https://500px.com/bmse oraz https://www.flickr.com/photos/11241265@N04/.

© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
© Salah Baazizi / 500px
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.
© Salah Baazizi / 500px

Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Wystarczyły latarki czołowe, aby wydobyć piękno wodospadu Tak powstawała niesamowita reklama poklatkowa [wideo] Thomas Prior i jego wyczucie momentu Poważna awaria forum Nikoniarze.pl [aktualizacja] Najpiękniejszy fotoreportaż o uchodźcach Tak brzmi wulkan. Przepiękny film z Islandii w 4K Fotograficzna kawiarnia marzeń powstała w Seulu Jacqueline Roberts sfotografowała dzieci techniką sprzed 160 lat. Efekt? Mroczne, przenikliwe portrety Steve McCurry fotografuje dla kalendarza Pirelli ”Dziewczyny z kotami” łamią stereotyp starej panny ze zwierzakiem Sfotografował Gwiezdne Wojny na nowo. Wy też możecie Sinfonietta Cracovia - jak powstała jubileuszowa sesja zdjęciowa dwudziestu muzyków?

Popularne w tym tygodniu:

Zrobił jej zdjęcia, gdy karmiła piersią. Oburzona kobieta zbiera teraz podpisy Kosmiczna gigapanorama Drogi Mlecznej to zasługa Polaka Piękno i niebezpieczeństwo. Koło tych kadrów nie da się przejść obojętnie Jak wyglądało zaćmienie Słońca z kosmosu? Widać to na zachwycającym filmie Dziwne fale z gałęzi sfotografowane w niemieckim lesie. Skąd się tam wzięły? Gdy usłyszysz ten dźwięk, lepiej uciekaj. Oto, jak brzmi gorejąca lawa Genialne zdjęcie zaćmienia Słońca. Fotograf zrobił je dokładnie tak, jak zaplanował Orki pokazały piękne zachowanie. Udało się uchwycić je z drona Tajemnicza kolekcja w Grodzisku Mazowieckim. Dzisiaj niszczeje zapomniana przez świat Spektakularne zdjęcia podróżnicze. Każde wygląda jak doskonała pocztówka Zaćmienie Słońca jakiego nie widziałeś. Ten film powstał z 50 000 zdjęć! Zaćmienie Słońca na poetyckim zdjęciu. Można patrzeć na nie godzinami