The British Wildlife Photography Awards 2015, czyli fotografia przyrody w najlepszym wydaniu

Fotografia przedstawiająca głuptaki na szczycie klifu wyspy archipelagu Szetlandy wygrała w konkursie fotograficznym The British Wildlife Photography Awards 2015. Autor zdjęcia Barrie Williams otrzyma w nagrodę 5000 funtów. Ponad 100 nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć oraz filmów prezentowanych jest od 14 września 2015 r. na wystawie w Londynie. Więcej zdjęć oraz informacji możecie obejrzeć na stronie konkursu www.bwpawards.org.

Ten artykuł ma 3 strony:

© Barrie Williams / zwycięzca konkursu British Wildlife Photography Awards 2015
© Kris Worsley / zwycięzca kategorii Zachowania zwierząt
© William Harve / zwycięzca w kategorii Portret
© Alex Hyde / zwycięzca w kategorii Ukryte
© Paul Colley / zwycięzca w kategorii Wybrzeże
© Chaitanya Deshpande / zwycięzca w kategorii Dzikie lasy

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

"W fotografii chodzi o pokazanie jakiejś niewidocznej na co dzień, emocjonalnej prawdy" - mówi Gregor Laubsch Tak powstawała niesamowita reklama poklatkowa [wideo] Fotograf Kishor Sharma pokazuje życie ostatnich Nomadów w Nepalu Niesamowite upiększanie ulic z Photoshopem [wideo] Samotne znaki, strzegące bezkresnej pustyni na zdjęciach Helin Bereket Ludzie fotografują koty od ponad 100 lat. Zobacz historyczne zdjęcia Jacqueline Roberts sfotografowała dzieci techniką sprzed 160 lat. Efekt? Mroczne, przenikliwe portrety Moda ulic Los Angeles. Stylizowana sesja zdjęciowa czy reportaż? Alban Henderyckx i jego zapierające dech krajobrazy z Islandii Gwiazda spadała prosto do wulkanu. To zdjęcie zapada w pamięć Człowiek, który naprawdę kocha aparaty fotograficzne Piękniejsza i krótsza niż reklama Apartu. Niemcy zrobili to dobrze!

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf odtworzył w 3D i ożywił słynne zdjęcie z prof. Zbigniewem Religą Ksiądz święcił psy i koty na Światowy Dzień Zwierząt. Zdjęcia są przekomiczne Koloryzowane historyczne zdjęcia z Holokaustu nadają mu nowego wymiaru Oto pierwsze w historii zdjęcie wykonane aparatem Leica. Ma już 107 lat! Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat Światowy Dzień Zwierząt: Oto najlepsze zdjęcia waszego autorstwa Pies utknął na balkonie. Próbował uciec od agresywnego właściciela Fotograf ujął piękną scenkę. Ptak wylądował na głowie zdziwionego jelenia Tragedia w Jonestown. Członkowie sekty popełnili zbiorowe samobójstwo Przyroda potrafi być zaskakująca. Wąż pożerał ptaka, a na nim siedziała jaszczurka Dziwne błyskawice nad Ziemią. Astronauta ujął je z ISS Ujawnili dane fotografa, choć prosił o anonimowość. Teraz żyje na uchodźctwie