Zbiór metod korekcji skóry w pigułce. Praktyczny wideoporadnik dla fotografów

Metod korekcji skóry jest całe mnóstwo. Postanowiłem zebrać je w jeden poradnik, abyście mogli wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie w Waszej pracy.

Retusz jest nieodzownym elementem fotografii, szczególnie jeśli mówimy o portretach. Metod korekcji jest całe mnóstwo i zaczynając swoją przygodę z fotografią rzadko wiemy od czego zacząć, żeby nasze zdjęcia wyglądały znacznie lepiej niż surowe pliki wychodzące z aparatu.

W dzisiejszym poradniku zebrałem zbiór metod, z których korzystam podczas obróbki moich zdjęć. Oczywiście nie zawsze korzystam ze wszystkich, ale warto je poznać, aby wypracować sobie własny styl pracy. A Wy, z jakich metod korzystacie na co dzień?

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Jak fotografować burze i pioruny? [poradnik] Nikon D4 - bateria mniej, ale bardziej pojemna? Nadchodzi koniec epoki? Kodak wyprzedaje się z patentów Dlaczego aplikacje mogą (ale nie muszą) zrodzić przełom w fotografii? Poradnik: kadrowanie obiektów w ruchu Idealne zdjęcie. Niesamowite fotografie jesiennych liści Coś Wi-Fi w powietrzu, czyli sterowanie bezlusterkowcem z poziomu smartfona 10 rad, jak zrobić dobry portret | Watemborski NIE(Ś)CIEMNIA Garść niezbędnej wiedzy, dzięki której zrozumiesz Lightrooma Bloguj i vloguj przy użyciu smartfona Jak uniknąć nieostrych zdjęć? Oświetlanie produktów światłem ze smartfona [poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

Naucz się obsługi Adobe Lightroom w 20 minut Tryb manualny – profesjonalizm czy przeżytek. Kiedy go używać? Jak przegrać zdjęcia z aparatu na komputer? Jak zmienić rozmiar zdjęcia za pomocą Photoshopa? Jak dodać czcionkę do Photoshopa