Zbiór metod korekcji skóry w pigułce. Praktyczny wideoporadnik dla fotografów

Metod korekcji skóry jest całe mnóstwo. Postanowiłem zebrać je w jeden poradnik, abyście mogli wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie w Waszej pracy.

Retusz jest nieodzownym elementem fotografii, szczególnie jeśli mówimy o portretach. Metod korekcji jest całe mnóstwo i zaczynając swoją przygodę z fotografią rzadko wiemy od czego zacząć, żeby nasze zdjęcia wyglądały znacznie lepiej niż surowe pliki wychodzące z aparatu.

W dzisiejszym poradniku zebrałem zbiór metod, z których korzystam podczas obróbki moich zdjęć. Oczywiście nie zawsze korzystam ze wszystkich, ale warto je poznać, aby wypracować sobie własny styl pracy. A Wy, z jakich metod korzystacie na co dzień?

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Rozwiązujemy problem z kolorami przy wywoływaniu plików RAW [wideoporadnik] Fotograf w podróży, czyli poradniki podróżnika na Fotoblogii 5 rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć pracując w Photoshopie [wideoporadnik] High Speed Photography, czyli jak zamrozić ruch w ułamku sekundy Jak być lepszym fotografem? Kilka moich porad i przemyśleń Naśladując National Geographic, czyli domowe fotopułapki w praktyce Jak fotografować podczas wakacji? 8 praktycznych rad dla fotografów [poradnik] Kupujemy fotograficzne używki ? na co uważać? cz.2 Zrób porządek w zdjęciach, czyli efektywne katalogowanie w Lightroomie [wideoporadnik] Garść niezbędnej wiedzy, dzięki której zrozumiesz Lightrooma Zniżki dla znajomych i rodziny - tak czy nie? Nie bójmy się spojrzeć w lustro

Popularne w tym tygodniu:

Osoby wysoko wrażliwe: Czemu jest ich tak dużo wśród fotografów? 10 najpiękniejszych miejsc do fotografowania w Pieninach Stylizowane sesje ślubne. Jak się za to zabrać? Jak układać słowa kluczowe, by zarobić na zdjęciach? 5 rzeczy, które NAPRAWDĘ mogą uczynić cię lepszym fotografem Mistrz Świata Baristów opracował nowy caffenol bez kawy rozpuszczalnej Jak działa migawka? Proste wyjaśnienie dla początkujących fotografów Jak robić naturalne zdjęcia noworodkom? Na czym polega fotografia podczerwona? Jak zacząć? Jak powinny wyglądać zdjęcia lifestyle'owe? 8 powszechnych błędów, których należy unikać przy portrecie. Rady Karla Taylora Gotowe schematy oświetlenia zdjęć lifestyle'owych