Zbiór metod korekcji skóry w pigułce. Praktyczny wideoporadnik dla fotografów

Metod korekcji skóry jest całe mnóstwo. Postanowiłem zebrać je w jeden poradnik, abyście mogli wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie w Waszej pracy.

Retusz jest nieodzownym elementem fotografii, szczególnie jeśli mówimy o portretach. Metod korekcji jest całe mnóstwo i zaczynając swoją przygodę z fotografią rzadko wiemy od czego zacząć, żeby nasze zdjęcia wyglądały znacznie lepiej niż surowe pliki wychodzące z aparatu.

W dzisiejszym poradniku zebrałem zbiór metod, z których korzystam podczas obróbki moich zdjęć. Oczywiście nie zawsze korzystam ze wszystkich, ale warto je poznać, aby wypracować sobie własny styl pracy. A Wy, z jakich metod korzystacie na co dzień?

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Photo-communicare - trudna sztuka kontaktu z ludźmi Jak fotografować dzieci (i małe zwierzęta) Pytamy fotografów, jak robić zdjęcia ptakom [poradnik] Archiwizacja komputera przy pomocy Time Machine i WD Backup - jak to zrobić? [wideoporadnik] Zaadaptuj się, czyli skąd wziąć tanią i dobrą optykę? [poradnik] Color Efex Pro 4 - zestawienie najciekawszych filtrów, które urozmaicą Twoje zdjęcia Szparowanie skomplikowanych elementów [wideoporadnik] Zdjęcia "z ręki” przy długich czasach naświetlania. Co zrobić, aby były nieporuszone bez statywu? Świat jak na dłoni, czyli tworzenie małej planety z panoramy 360 stopni [wideoporadnik] Co to jest aparat kompaktowy? Pełna klatka, APS-C, a może coś jeszcze? Jaki format matrycy wybierasz i dlaczego? Słuchajmy Zdjęć