Zbiór metod korekcji skóry w pigułce. Praktyczny wideoporadnik dla fotografów

Metod korekcji skóry jest całe mnóstwo. Postanowiłem zebrać je w jeden poradnik, abyście mogli wybrać te, które będą najbardziej odpowiednie w Waszej pracy.

Retusz jest nieodzownym elementem fotografii, szczególnie jeśli mówimy o portretach. Metod korekcji jest całe mnóstwo i zaczynając swoją przygodę z fotografią rzadko wiemy od czego zacząć, żeby nasze zdjęcia wyglądały znacznie lepiej niż surowe pliki wychodzące z aparatu.

W dzisiejszym poradniku zebrałem zbiór metod, z których korzystam podczas obróbki moich zdjęć. Oczywiście nie zawsze korzystam ze wszystkich, ale warto je poznać, aby wypracować sobie własny styl pracy. A Wy, z jakich metod korzystacie na co dzień?

Zobacz więcej artykułów z serii: Postprodukcja (wideoporadniki)

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Aplikacje na smartfony, które ułatwiają życie fotografom Jak znaleźć czas na fotografowanie? [poradnik - część I] Stała współpraca z fotografem Jak zrobić stronę WWW z portfolio? Oto 6 prostych kroków Proste i szybkie szparowanie w CS5 Jak pozbyć się drgania aparatu, czyli tryb MuP Jak dodać czcionkę do Photoshopa Wynajmujesz apartament? Sprawdź, czy nie ma ukrytych kamer Jak wykorzystać światło naturalne przy portrecie? Poradnik krok po kroku Kiedy fotograf kradnie i popełnia plagiat, a kiedy się tylko inspiruje? Poznaj 4 najlepsze obiektywy do fotografii kulinarnej Jak stworzyć galerię internetową w Adobe Photoshop Lightroom w kilka minut