Jesienne warsztaty Fujifilm X

Fujifilm zaprasza wszystkich miłośników fotografii do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, które odbędą się w październiku, listopadzie i grudniu w pięciu miastach Polski.

Spotkania będą dotyczyły fotografii mody, sportowej i rajdowej oraz reportażowej i poprowadzą je fotografowie Wojtek Wojtczak, Jacek Bonecki oraz Tomasz Lazar. Warsztaty składają się z części teoretycznej, podczas której uczestnicy poznają specyfikę aparatów bezlusterkowych Fujifilm X, pokazu zdjęć fotografów, a także części praktycznej czyli testów aparatów i obiektywów.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy zarejestrować się na stronie warsztaty.fujifilm.pl, na której opisane są wszystkie spotkania, a także przedstawione sylwetki fotografów. Na podstawie przesłanych zdjęć wybrani zostaną uczestnicy.

Miejsca i daty spotkań:

17.10 – Gliwice
21.10 – Warszawa
22.10 – Wrocław
24.10 – Gdańsk
28.10 – Wrocław
18.11 – Warszawa
02.12 – Kraków

Zobacz również: Photokina 2016: Najważniejsze nowości sprzętowe

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

„The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [październik 2015] Fotorelacja z wizyty w muzeum optyki firmy Zeiss Warsztaty fotografii dokumentalnej - Kalkuta, grudzień 2015 „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015] Ludzie Woodstocku B&W - warsztat retuszu PRO w portrecie oraz modzie Warsztaty z Alexem Masim w Krakowie Znamy zwycięzcę konkursu „Ludzkie emocje" Wystawa Steve'a McCurry "Unguarded Moments" już w czerwcu w Warszawie Pokaż ludzkie emocje i wygraj warsztaty fotoreportażu w Akademii Nikona Galeria z warsztatów „Adobe Lightroom dla początkujących" Jakuba Kaźmierczyka Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z gali wręczenia nagród w Londynie Sony World Photography Awards 2015 - fotorelacja z wystawy w Somerset House w Londynie Znamy zwycięzców BZ WBK Press Foto 2015 Znamy zwycięzców Sony World Photography Awards 2015 Eastreet 3 Jakub Kaźmierczyk poprowadzi warsztaty: Adobe Lightroom dla początkujących Fotografujemy najwięcej w historii, a rynek sprzedaży aparatów jest w największej recesji Czy to koniec Samyanga w Europie? Polski dystrybutor kończy współpracę 25 tys. zł potrzebne, aby zamienić dom schadzek na galerię fotografii w Poznaniu Wybierz Fotograficzne Perły Polski, idź na Fotospacer i wygraj Lumixa G Wyjątkowy artysta zaprezentuje swoje zdjęcia w nowej galerii fotografii w Poznaniu „Oświeć się!”, czyli nowa edycja kursu oświetlenia studyjnego Mariusza Tokajuka Z wizytą w fabryce Nikona w Tajlandii [relacja]