Ledowe hula-hop i piękne krajobrazy z parków narodowych USA

Kreatywna para fotografów postanowiła urozmaicić zdjęcia krajobrazowe z amerykańskich parków narodowych abstrakcyjnymi, świetnymi wzorami wykonanymi ledowym hula hop.

Podróż samochodem przez Stany Zjednoczone to fantastyczny sposób, aby zobaczyć wiele wspaniałych widoków jakie oferuje ten kraj. Po ukończeniu studiów Grant Mallory z dziewczyną Mairą Jacob przemierzyli w ten sposób środkowe i zachodnie stany USA, odwiedzając kilka parków narodowych. Para nie podróżowała jednak sama, zabrali ze sobą ledowe hula hop i byli gotowi na fotografowanie efektów świetlnych na tle wspaniałych krajobrazów.

Na swojej drodze odwiedzili parki narodowe w Utah, południowej Dakocie i Kalifornii. Za każdym razem Grant wykonywał zdjęcie gdy Jacob wykonywała świecącym hula hop pierścienie i obroty tworząc bardziej i mniej symetryczne wzory świetlne.

Oczywiście korzystali z długich czasów ekspozycji od trzech do sześciu sekund i statywu.

„Naszym celem od początku było pokazanie unikalnych cech każdego z parków i dodać do każdego krajobrazu nowoczesny element.”

Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.

Zachęcamy także do odwiedzania bloga podróżniczego tej ciekawej pary - www.heandshetravel.com

Zobacz również: Obróbka na życzenie - porto [wideoporadnik]

www.flickr.com/photos/grantmallory/

www.heandshetravel.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Najważniejsze zdjęcia w historii bez ludzi [galeria] Andrew Miksysa opowiada o tym, jak wyglądają litewskie dyskoteki Kate Moss i inne piękności w nowej edycji kalendarza Pirelli [galeria] Tak brzmi wulkan. Przepiękny film z Islandii w 4K Pushkar Raj Sharma pokazuje na swoich zdjęciach ulicznych, czym jest utrata tożsamości Manipulacje w fotografii, ale bez Photoshopa - część 2 [galeria] Portrety czworonożnych bohaterów tragedii w World Trade Center Znana sosna na szczycie Sokolicy zniszczona podczas akcji ratowniczej Moda, Persja i splendor na wyjątkowych portretach irańskiego artysty David Drebin, czyli traktat o manekinach "Moje serce jest zwierzęciem" – rozmowa z Katarzyną i Marcinem Owczarkami Cienie Nowego Jorku - prawdziwy charakter miasta w zdjęciach Phila Penmana

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf odtworzył w 3D i ożywił słynne zdjęcie z prof. Zbigniewem Religą Ksiądz święcił psy i koty na Światowy Dzień Zwierząt. Zdjęcia są przekomiczne Koloryzowane historyczne zdjęcia z Holokaustu nadają mu nowego wymiaru Oto pierwsze w historii zdjęcie wykonane aparatem Leica. Ma już 107 lat! Dziewczynka z zespołem Downa została gwiazdą marek odzieżowych. Pozuje już od 2 lat Światowy Dzień Zwierząt: Oto najlepsze zdjęcia waszego autorstwa Pies utknął na balkonie. Próbował uciec od agresywnego właściciela Fotograf ujął piękną scenkę. Ptak wylądował na głowie zdziwionego jelenia Tragedia w Jonestown. Członkowie sekty popełnili zbiorowe samobójstwo Przyroda potrafi być zaskakująca. Wąż pożerał ptaka, a na nim siedziała jaszczurka Dziwne błyskawice nad Ziemią. Astronauta ujął je z ISS Ujawnili dane fotografa, choć prosił o anonimowość. Teraz żyje na uchodźctwie