Zachwycają przyroda, czyli najlepsze zgłoszenia National Geographic Photo Contest 2015

Już w styczniu poznamy wyniki obecnej edycji National Geographic Photo Contest 2015. W związku z zamknięcie możliwości składania zgłoszeń chcielibyśmy zaprezentować Wam najlepsze według Nas z nadesłanych zdjęć.

Ten artykuł ma 4 strony:

Uczestnicy mogli nadsyłać zdjęcia w trzech kategoriach - Ludzie, Miejsca i Natura. Po 11 tygodniach zakończyła się możliwośc zgłaszania swoich prac. W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda w wysokości 2500 dolarów oraz uczestnik będzie mógł pochwalić się publikacją w magazynie National Geographic i na stronie internetowej pisma.

Nagroda główna wynosi 10 000 dolarów. Zwycięzca zostanie również zaproszony do kwatery głównej National Geographic oraz otrzyma możliwość uczestniczenia w corocznym seminarium National Geographic Seminar w styczniu 2016 roku.

Uczestnicy wykazali się ogromem kreatywności oraz świetnym wyczuciem estetyki pokazując niezbadane miejsca. Na wielu fotografiach można poczuć jakby się tam było - większość fotografów wykazała się silnym zespoleniem z realizowanym materiałem.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Magazyn "Doc!" radzi sobie coraz lepiej Świetny hyperlapse z krakowskiego rynku nakręcony smartfonem 100-megapikselowe zdjęcia i helikoptery. Jin-Woo Prensena woli adrenalinę niż drony Warsaw 24h - poklatkowa wizja Warszawy Malowanie ognistych śladów przy wodospadach to specjalność Vitora Schiettiego Wojtek Radwański pokazuje Polskę z drona. Na jego zdjęciach jest nie do poznania Hyperlapse z 3305 zrzutów ekranu Google Maps zabierze Was w podróż dookoła świata Nocne niebo nad Teksasem jest warte fotografowania. Udowodnił to Nick Pacione Rzadkie zdjęcia zza kulis filmu "Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi" Wirtualna wycieczka po największych targach fotograficznych w Polsce Już teraz możecie przejrzeć ponad 400 numerów magazynu Sovetskoe Foto za darmo Gabriela Kaziuk - kobiece spojrzenie na modę [GALERIA]

Popularne w tym tygodniu:

Matki ze swoimi młodymi, czyli jak zwierzęta dbają o potomstwo Znana retuszerka zablokowana na Facebooku za zdjęcia z II wojny światowej Beztroskie dzieciństwo ukazane dzięki miłości do zwierząt Artystka odtwarza renesansowe dzieła sztuki. Wychodzi jej to genialnie! Pomysł na zdjęcia dzieci. Potrzebujesz tylko kredy i smartfona! Kampania Gucci zrealizowana bez fotografów. Modele robili zdjęcia sobie sami Co się stanie, gdy fotograf podwodny pójdzie robić zdjęcia ptaków? Kwitnąca lawenda to dla niej pole do popisu Artystka przerobiła Lomo Instant, by robić zdjęcia techniką mokrej płyty Eksperymentowały z kolorami, by dodać otuchy podczas kwarantanny Były inżynier NASA zbudował budki fotograficzne dla wiewiórek. Wyszło świetnie! Nietypowe morskie stworzenia uchwycone na doskonałych zdjęciach