Zachwycają przyroda, czyli najlepsze zgłoszenia National Geographic Photo Contest 2015

Już w styczniu poznamy wyniki obecnej edycji National Geographic Photo Contest 2015. W związku z zamknięcie możliwości składania zgłoszeń chcielibyśmy zaprezentować Wam najlepsze według Nas z nadesłanych zdjęć.

Ten artykuł ma 4 strony:

Uczestnicy mogli nadsyłać zdjęcia w trzech kategoriach - Ludzie, Miejsca i Natura. Po 11 tygodniach zakończyła się możliwośc zgłaszania swoich prac. W każdej kategorii przyznana zostanie nagroda w wysokości 2500 dolarów oraz uczestnik będzie mógł pochwalić się publikacją w magazynie National Geographic i na stronie internetowej pisma.

Nagroda główna wynosi 10 000 dolarów. Zwycięzca zostanie również zaproszony do kwatery głównej National Geographic oraz otrzyma możliwość uczestniczenia w corocznym seminarium National Geographic Seminar w styczniu 2016 roku.

Uczestnicy wykazali się ogromem kreatywności oraz świetnym wyczuciem estetyki pokazując niezbadane miejsca. Na wielu fotografiach można poczuć jakby się tam było - większość fotografów wykazała się silnym zespoleniem z realizowanym materiałem.

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Paweł Szpala fotografował przez rok widok ze swojego okna. Inspiracja na zdjęcia 4 pór roku bez wychodzenia z domu Zobacz, jak Ziemia obraca się względem Drogi Mlecznej na świetnym timelapsie Eastreet 3 - wystawa najlepszej fotografii ulicznej Europy Wschodniej Rafał Hypś zdradza nam, jak fotografował mgliste oblicze Dubaju Samochód Google Street View - najbardziej wszechstronny i popularny artysta świata? Tak może wyglądać przyszłość. Poznajcie "Robota z sąsiedztwa" Nicolasa Bigota W każdej minucie do oceanów trafia ciężarówka plastiku. Nowy projekt Von Wonga Urzekające piękno jaskiń lodowych Islandii Ognie, wybuchy i całująca się para. To zdjęcie to naprawdę jedno ujęcie! Oto najbardziej dramatyczna scena, pokazana kiedykolwiek w telewizji Niesamowity świat widziany z bardzo bliska - Nikon Small World 2018 Polski Konkurs Fotografii Sportowej 2019: Zobacz zdjęcia zdobywców Grand Prix

Popularne w tym tygodniu:

Arek Podniesiński sfotografował radziecką tarczę antyrakietową Duga Comedy Wildlife Photography Awards 2019. Najśmieszniejsze zdjęcie roku wybrane! Bajkowy świat dzieciństwa na zdjęciach Iwony Podlasińskiej Urocze zdjęcia psa i fretki. Są najlepszymi przyjaciółmi Jak wyglądałyby miasta, gdyby natura przejęła nad nimi kontrolę? Kolaże Charliego Davoli Nature Photographer of the Year 2019: Najpiękniejsze zdjęcia przyrody wybrane Fotografka podróżuje z suknią i robi przepiękne autoportrety Od 10 lat szuka porzuconych fortepianów i fotografuje ich piękno Nic tu nie jest takie, jak się wydaje. Poznaj świat abstrakcji Aditya Aryanto Cyberpunk 2077 na żywo. Japonia wygląda jak futurystyczna gra Zobacz, jak inne kraje świętowały z nami 100-lecie niepodległości Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby były puszyste?