Prezentownik Fotoblogii - najlepsze pomysł na prezent dla fotografa

Ten artykuł ma 8 stron:

Albumy fotograficzne

Książka to zawsze dobry prezent, a gdy znajdziemy w niej mnóstwo zdjęć ulubionego autora albo gatunku fotografii tym bardziej powinna przypaść do gustu fotografom. Najbardziej przystępne propozycje zaczynają się już od 50 zł, więc to dobry i przystępnt cenowo pomysł na prezent. Oto nasze propozycje.

Elliott Erwitt „Dog Dogs"

To niesamowity album, którego bohaterami są nasi czworonożni towarzysze i ich relacje z właścicielami i skomplikowanym miejskim i nie tylko otoczeniem. Erwitt jest mistrzem zdjęć, które opowiadają ciekawe historie, a psy w jego wykonaniu mają jeszcze większy urok.

  • Cena: 49 zł

Tadeusz Rolke „Rolke"

Schludne, piękne portrety kobiet i artystów oraz zdjęcia lifestylowe wykonane w czasach, w których wydawało się, że takie obrazy mogą powstawać tylko na zachodzie. W albumie "Rolke" zostały zebrane zdjęcia doskonale eksponujące główne zainteresowania fotografa oraz jego specyficzny styl. Świetna propozycja dla fotografów, którzy lubią fotografię portretową z kontekstem.

  • Cena: 90 zł

Autorski kalendarz Karola Nienartowicza

Wspaniałe krajobrazy mogą cieszyć oko i przypominać o udanym prezncie cały rok. Za jedyne 100 zł z przesyłką, za które można kupić autorski kalendarz Karola Nienartowicza dostajemy wspaniale wydany kalendarz pełen pięknych krajobrazów. Zdjęcia pochodzą z Tatr, Karkonoszy, Rudaw Janowickich, Gór Izerskich, Alp, Borżawy i Grampianów. Format A3 poziom.

  • Cena: 100 zł

Kacper Kowalski - „Efekty Uboczne"

Album „Efekty Uboczne" to podniebna podróż do źródła trudnych relacji pomiędzy człowiekiem i środowiskiem. Wspaniałe zdjęcia lotnicze zdobyły wiele nagród i przykuwają uwagę kompozycją, symetrycznością i niespodziewanymi elementami, które dostrzegamy dopiero po chwili. Świetna propozycja dla wszystkich zainteresowanych fotografią plenerową.

„Efekty uboczne” obecności człowieka w naturze w pięknym albumie Kacpra Kowalskiego

Chwilę przed otrzymaniem nagrody w konkursie World Press Photo Kacper Kowalski wydał swój pierwszy album fotograficzny. Na publikację czekaliśmy długo,…

  • Cena: 150 zł

Nobuyoshi Araki „Love by Leica"

Szokujący akt to główny temat fotograficzny Arakiego, który stał się już klasykiem, ale nadal wzbudza kontrowersje. Związane kobiety, akty, kwiaty i jedzenie to znaki rozpoznawcze Arakiego, który przypadnie do gustu wszystkim skandalistom.

  • Cena: 180 zł

Szymon Brodziak „One"

Propozycja dla wszystkich, którzy interesują się modą, reklamą, kratywnym portretem i stylem życia. Zdjęcia Brodziaka były publikowane w wielu magazynach mody i stylu życia, w tym międzynarodowych edycjach Playboya i włoskiego Vogue'a.

Szymon Brodziak: „Fotografia mnie nie interesuje"

Do 15 marca w warszawskiej Leica Gallery możemy oglądać na ogromnych 1,5 metrowych powiększeniach zdjęcia Szymona Brodziaka, który znany jest z…

  • Cena: 295 zł

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Zobacz więcej artykułów z serii: Poradniki autorskie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Tryby P, A, S, M - czym są i kiedy ich używać w praktyce? [poradnik] Jak fotografować Perseidy, czyli spadające gwiazdy? [poradnik] Jak fotografować burze i pioruny? [poradnik] 7 powodów, dla których warto być fotografem Fotografia makro - praktyczne porady dla początkujących [poradnik] Jak fotografować koty, aby nie dostać przy tym kota [poradnik] Jak fotografować sztuczne ognie, czyli fajerwerki? [poradnik] Inspirujące pomysły na ciekawe zdjęcia zimą Jak uzyskać na zdjęciach piękny bokeh? Wystarczy 5 minut [poradnik] 10 rzeczy, których fotograf nie powinien robić [poradnik] 8 dobrych rad dla początkujących fotografów [poradnik] Karty pamięci - jak odszyfrować ich oznaczenia i którą kartę wybrać? [poradnik] Jeśli nie Photoshop, to co? Alternatywne, darmowe programy do edycji zdjęć Fotografowanie w krajach egzotycznych. Skuteczne rady, jak się przygotować Gdy miłość jednych rodzi nienawiść u innych - historia zdjęcia roku autorstwa Madsa Nissena Naukowe podejście do portretów Namiot bezcieniowy w wannie Metoda na ciekawy portret przy użyciu lustrzanki, jasnego obiektywu i małej blendy Domowe studio fotograficzne, czyli jak zacząć? Co wybrać za 1000 zł? [część 2.] Trzy Tygodnie Mody, trzy europejskie stolice mody, jedna historia fotografii Tomasza Lazara Reklama fotografa w sieci - co warto wiedzieć? Zrób to sam, czyli projekt na nudne popołudnie: Adapter Sony E – Contax RF/Nikon (S) Adobe Lightroom vs. Capture One - sprawdzamy różnice w jakości fotografii Jak sfotografować tancerkę w tańcu z mąką? Praktyczne porady na start [poradnik]

Popularne w tym tygodniu:

The Same Day Wedding Project (TSDWP) – pierwszy tak wymagający i zwariowany projekt w naszej karierze