Ewolucja aparatów wyjaśniona w 11 portretach

Na pewno każdy z Was niejednokrotnie czytał o historii fotografii i zastanawiał się jak wyglądały zdjęcia zrobione w konkretnej epoce. Prezentujemy Wam jak wygląda historia fotografii zamknięta w 11 zdjęciach.

Fotograf Leo Rosas Morin wykonał 11 portretów jednej osobie i używając Photoshopa odzwierciedlił 11 kluczowych momentów w historii fotografii pokazując jednocześnie ewolucję aparatów fotograficznych.

Robienie tych zdjęć to była niezła frajda. Mam nadzieję, że będzie to dla Was miła podróż w przeszłość.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Zdjęcie królika w okularach przeciwsłonecznych rozpoczęło photoshopową bitwę narodów Piorun uderzył obok niego podczas kręcenia burzy. Kilka metrów dalej i mogłoby się to źle skończyć Kiedy lustra odgrywają najważniejszą rolę Zdjęcie astronauty obiega cały świat. Tak dziękuje lekarzom za walkę z COVID-19 Przejście dla pieszych z okładki The Beatles odmalowane. Ruch na Abbey Road ustał Niezgodne z doktryną islamu. Zobacz, jak wyglądały Iranki przed rewolucją Tak wygląda 125 tysięcy dolarów w sprzęcie Nikona Jak LED-y podbijają świat fotografii, filmów i oświetlenia miejskiego Obrzydliwe przedmioty codziennego użytku. Banksy walczy z prawem Lisek zabrał smartfona podczas nagrywania. Rozczulił tym wszystkich Idealny komputer do Lightrooma? Temu fotografowi udało się taki zbudować Fotograf ujął piękne zjawisko ”świecących fal”. Skąd się to wzięło?

Popularne w tym tygodniu:

Christian Paul w warszawskim Studio Chmury? Realizował tam lookbooka W maseczce czy bez? Zobacz, jak zasłona działa podczas kaszlu Musi ją mieć każdy podróżnik! Ta koszulka pomoże się dogadać Zobacz ponad 2 tys. roślin biorących udział w koncercie na żywo w Barcelonie Sztuczna inteligencja wygeneruje realistyczny portret na bazie prostego rysunku Co roku powstawały tam MILIONY zdjęć, ale nie w tym. Festiwal balonów się nie odbędzie Ludzkie ciało świeci w ciemności! Udało się to sfotografować Profesjonalni fotografowie Getty Images będą robili zrzuty ekranu z gry wideo Algorytm powiększa zdjęcia, a niektórzy twierdzą, że jest… rasistowski! 72-latka wielokrotnie raniona przez bizona. Chciała zrobić zdjęcia Raspberry Pi 4 zamieniło stary zabawkowy aparat w całkiem ciekawą cyfrówkę Canon zamierza odpalić swojego satelitę. Ale właściwie po co…?