Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

© Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
© Tin Man / 500px.com/tinman
© Tamás Rajna / 500px.com/Rajna-T
© Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
© David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
© Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter

Zobacz również: Cytaty fotografów, które warto znać

© Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
© amcinnis / 500px.com/amcinnis
© Sam Stewart / 500px.com/samstewart
© John Deakin / 500px.com/johndeakin
© Anne Geier / 500px.com/anne_geier
© Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
© Anthony Hubert
© Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
© Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
© Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
© Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
© Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
© kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
© Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
© Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
© denise johnson / 500px.com/toma
© Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
© Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
© dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Śmierć, cierpienie i krzyk, czyli przenikliwe fotografie World Press Photo cz. 1 [galeria] Codziennie ubiera się, jakby żyła w XIX wieku. Na zdjęciach wygląda cudownie Wykorzystują ludzką twarz jako płótno, tworząc genialne, surrealistyczne iluzje Krajobraz miejski też może być piękny. Zrób kilka zdjęć! Człowiek i świat, który go otacza w projekcie Franceski Pozzi ”Drogi umysłu” Dlaczego warto drukować swoje zdjęcia? Okładki wielu legendarnych albumów muzycznych powstały w Londynie. Tak prezentują się na tle oryginalnych miejsc Dunaj zamarzł pierwszy raz od 5 lat. Na zdjęciach Tamasa Rizsavi wygląda zjawiskowo Czarnoskóre kobiety w świecie fantastyki. Zobacz przepiękne zdjęcia Formuła Drift niczym miniaturowa makieta dzięki efektom tilt-shift [wideo] Grałeś w Angry Birds? Te zdjęcia pokazują jak wyglądają te ptaki w prawdziwym życiu! Jakie są „Kobiety” w albumie Andrzeja „Fetisha” Frankowskiego?

Popularne w tym tygodniu:

Polacy w finale Fotograficznych Mistrzostw Świata. Nasza reprezentacja nie zawiodła! Natura jest zachwycająca. Takie sceny widać niezwykle rzadko Starcie jeleni w mroźny poranek. Fotografia na łonie natury Tatry na zdjęciach. Ujęcia o wschodzie i zachodzie słońca Wybuch plazmy na Słońcu. Fotograf uchwycił to z własnego podwórka Ta fotografia obiegła całe USA. Matka chciała sprzedać swoje dzieci Zorza polarna w obwodzie murmańskim. Istny cud natury Zamienił puste mieszkania w aparaty. Tak powstały piękne dzieła sztuki Zorza polarna dostrzeżona nad Polską. Internauci dzielą się zdjęciami cudu natury Piękna scena na archipelagu Svalbard. Matka Natura potrafi zaskoczyć Maine coon Richie podbija social media. Jego futro jest zachwycające Potężna erupcja podwodnego wulkanu. Te zdjęcia ukazują siłę żywiołu