Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

© Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
© Tin Man / 500px.com/tinman
© Tamás Rajna / 500px.com/Rajna-T
© Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
© David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
© Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

© Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
© amcinnis / 500px.com/amcinnis
© Sam Stewart / 500px.com/samstewart
© John Deakin / 500px.com/johndeakin
© Anne Geier / 500px.com/anne_geier
© Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
© Anthony Hubert
© Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
© Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
© Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
© Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
© Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
© kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
© Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
© Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
© denise johnson / 500px.com/toma
© Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
© Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
© dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Hubert Kamieniew: ”Osoby pozujące do zdjęć cierpią na własne lub moje życzenie” Słynne plakaty filmowe w nowym kontekście Photoshopowe wpadki miesiąca - sierpień [galeria] Całująca się para na Times Square to jedno z najbardziej kontrowersyjnych zdjęć w historii Wybuchowe portrety tancerzy autorstwa Alexandra Yakovleva "Badziewnik” to obiektyw 135 mm zrobiony ze śmieci Mert Alas i Marcus Piggott sportretowali zdobywców Złotych Globów na dostojnych czarno-białych zdjęciach "Błękitny Hongkong" jest jego największą inspiracją Rzym ma setki oblicz. Takiego go jeszcze nie widzieliście! Olga Ozierańska: "Minimalizm daje poczucie wolności" Oto najbardziej urocze zdjęcia psów w konkursie The Kennel Club Dog Photographer of the Year Niskobudżetowa fotografia makro Alexeya Kljatova

Popularne w tym tygodniu:

Australijczycy zajmują się zwierzętami. Wiele z nich odzyskało siły "Strefy wolne od LGBT", czyli nasza rzeczywistość w obiektywie młodego Polaka World Photographic Cup 2020: Polska drużyna wśród 10 najlepszych Uciekła z miasta, mieszka w samochodzie i robi zdjęcia. Tak trzeba żyć! Monochrome Photography Awards 2019: wielu Polaków wśród wyróżnionych Paryskie muzea udostępniły ponad 100 000 historycznych zdjęć za darmo Projekt #NoBeautyInPlastic: Katastrofę ekologiczną fundujemy sobie sami Dawid Hemke to polski Joker. Zobacz, jak genialnie odtworzył tę postać Historyczne zdjęcia z ZSRR odnalezione w opuszczonym domu Co się dzieje z choinkami po świętach? Fotograf pokazał to na zdjęciach Psy to dostojne zwierzęta. Alexander Khokhlov udowodnił to na zdjęciach Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani