Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

© Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
© Tin Man / 500px.com/tinman
© Tamás Rajna / 500px.com/Rajna-T
© Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
© David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
© Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter

Zobacz również: Bajkowy świat Magdaleny Wasiczek

© Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
© amcinnis / 500px.com/amcinnis
© Sam Stewart / 500px.com/samstewart
© John Deakin / 500px.com/johndeakin
© Anne Geier / 500px.com/anne_geier
© Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
© Anthony Hubert
© Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
© Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
© Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
© Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
© Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
© kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
© Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
© Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
© denise johnson / 500px.com/toma
© Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
© Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
© dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Zdjęcia www Sieci #13, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodni Body art sfotografowane w ultrafiolecie Mieszkając na francuskiej plaży i robiąc zdjęcia Pozując wśród swoich tygodniowych…śmieci! Overview Effect - niesamowite spojrzenie na Ziemię z perspektywy Kosmosu Szczękoczułki, pancerzyki, wielkie oczka, trochę futerka. Piękne makro portrety…owadów Dziewczyny na tych zdjęciach są w interesujący sposób inne Inspirujące fotografie, które zamieniają życie w bajkowy sen fotografa Georgia Metaxas dokumentuje refleksyjne przemiany u fryzjera Przebudzenie uśpionej seksualności i proste przyjemności państwa Whitesnow Z aparatem po śmietnikach, czyli o powstawaniu fotoreportażu dla tygodnika „Polityka” Fotografia nieśmiertelna Z aparatem od kanapy do kanapy, czyli dokument o couchsurfingu Niesamowite krajobrazy Szkocji uchwycone iPhone’m Duchy przeszłości postsowieckiego Petersburga Ravshaniya – artystka, która poderwała przedmioty do lotu W świecie jedzenia. Wielkie przygody mini-bohaterów Damaszek tuż przed wybuchem Arabskiej Wiosny. Zdjęcia Filipa Klimaszewskiego Jak robi lis? Czyli dzikie lisy Roeselien Raimond Twarze znanych fotografów, czyli kto jest po drugiej stronie aparatu Codzienne życie z lotu ptaka Oto jak dzieci z inżyniera zrobiły fotografa Dwójka młodych ludzi, pies, stary samochód i piękna fotografia drogi

Popularne w tym tygodniu:

Fotograf pokazuje różnice między beztroską, a przerażającą prawdą Mathias Wasik: "Nie chcę dokumentować ulic. Chcę być na ulicy" Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K: Świetny film na tle Księżyca w pełni Zdjęcia do paszportu inaczej. Ten fotograf tworzy z nich sztukę Japonia w obiektywie Damiana Milczarka Uliczne rozmowy: Artur Pławski “A Tree Grows In…” to projekt kalifornijskiej fotografki. który przedstawia rośliny w nietypowych miejscach