Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

© Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
© Tin Man / 500px.com/tinman
© Tamás Rajna / 500px.com/Rajna-T
© Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
© David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
© Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter

Zobacz również: Podstawy fotografii: przysłona

© Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
© amcinnis / 500px.com/amcinnis
© Sam Stewart / 500px.com/samstewart
© John Deakin / 500px.com/johndeakin
© Anne Geier / 500px.com/anne_geier
© Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
© Anthony Hubert
© Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
© Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
© Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
© Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
© Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
© kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
© Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
© Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
© denise johnson / 500px.com/toma
© Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
© Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
© dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Fearless Photographers: najlepsi fotografowie ślubni na świecie wybrani BeetleCam - fotograficzny robot w Afryce Karol Grygoruk - nocne życie Warszawy [galeria] Kropki na twarzy dają fotograficzną wolność „Choć na moich fotografiach nie ma człowieka, to są one o człowieku" - minimalizm Lili Len Kamera Panasonic Full HD 3D na planie filmu ?Bitwa Warszawska 1920? [GALERIA] Nudne zdjęcia narzeczeńskie? Zapomnij! Tak powinno się robić sesje zakochanych Niesamowite krajobrazy z 40-dniowej podróży na Nową Zelandię ”Codzienny Batman” w projekcie Sebastiana Magnaniego Huntington Witherill zdradza sekrety komponowania dobrych zdjęć Time-lapse z roju perseidów - czy aby na pewno? Codzienne życie z lotu ptaka

Popularne w tym tygodniu:

Najlepszy film o COVID-19, jaki zobaczysz. Nagrało go 3 chłopaków z Wrocławia Fotograf z Dąbrowy Górniczej zachęca do zostania w domu. Pokazał pustki w mieście Nur-Sułtan, stolica Kazachstanu, to miasto z przyszłości. Pokazał je Patryk Biegański Hiszpanka - historia najbardziej śmiertelnej pandemii XX wieku Profesjonalna sesja zdjęciowa kota podbija serca internautów. Wyszła świetnie! ONZ apeluje do artystów: Prześlij swoje prace i pomóż w walce z koronawirusem Pijane słonie z prowincji Junnan, delfiny w Wenecji i inne. Obalamy fake newsa Tak widzi nas cały świat, czyli Polska w Google Street View Kwarantanna – dla jednych przymus, dla innych raj. Skejterzy opanowują miasta Ludzie z całego świata odtwarzają klasyczne obrazy. Podejmiesz wyzwanie? Humor na kwarantannie to podstawa. Te zdjęcia podnoszą na duchu Artystka odwiedza zamarznięty Bajkał od lat. Jej zdjęcia są zachwycające