Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody

Gorąco niesamowicie. Asfalt paruje. Marzymy o tym, aby wskoczyć do chłodnego jeziora, albo chociaż okolicznej fontanny. To drugie może skończyć się mandatem, ale pomarzyć zawsze można…Na wakacyjną ochłodę przedstawiamy urocze zwierzaki, które właśnie wyszły z wody. Do oglądania polecamy podkład muzyczny w postaci The Beatles – Twist and Shout.

© Steve Perry / 500px.com/backcountrygallery
© Tin Man / 500px.com/tinman
© Tamás Rajna / 500px.com/Rajna-T
© Mathias Ahrens / 500px.com/Nachtfrost13
© David Hemmings / 500px.com/DavidHemmings
© Winston Kletter / 500px.com/WinstonKletter

Zobacz również: Co jest kluczem do dobrego portretu? Opowiada Szymon Szcześniak

© Roeselien Raimond / 500px.com/RoeselienRaimond
© amcinnis / 500px.com/amcinnis
© Sam Stewart / 500px.com/samstewart
© John Deakin / 500px.com/johndeakin
© Anne Geier / 500px.com/anne_geier
© Devin Canfield / 500px.com/dunnxero
© Anthony Hubert
© Ashley Vincent / 500px.com/ashleyvincent
© Kai Buddensiek / 500px.com/KaiBuddensiek
© Maximilian S / 500px.com/kontextbewusst
© Arman Werth / 500px.com/ArmanWerth
© Gone to Texas / 500px.com/texasdorian
© kingfisher78 / flickr.com/people/47641223@N04/
© Jonathon Suik / 500px.com/SpiralEye
© Christopher Martin / 500px.com/chrismartinphotography
© denise johnson / 500px.com/toma
© Joe Odagiri / 500px.com/JoeOdagiri
© Tom Egberts / 500px.com/tomegberts
© dryer / flickr.com/people/irishredpanda/
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Inspiracje:

Ujął aktywność na Słońcu ze swojego podwórka. Jak to w ogóle możliwe? Julia Fullerton-Batten przedstawiła obrazowo historię „dzikich dzieci” 12 fotografów zawalczy o 25 tys. euro w konkursie Leica Oskar Barnack Award 2018 W jaki sposób tani Canon 550D może nagrywać filmy z prędkością 4000 kl./s? Samochód za ponad 7,5 mln złotych w kawałkach. Tyle kosztowało to zdjęcie Najlepsze portrety w konkursie The Independent Photographer Adrenalina daje mu kopa do fotografowania. Poznajcie prace Marcina Kina Janusz Krzeszowski o fotografii miejskiej: "Mentalnie twardo stąpam po ziemi" Zwierzęta czasem okazują uczucia lepiej niż ludzie. Zobacz wzruszające zdjęcia Miniaturowy świat w czasach pandemii. Artysta stworzył spa z maseczek Czy wiecie, co przedstawia ta infografika? Zobacz najlepsze zdjęcia Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska [galeria]

Popularne w tym tygodniu:

Polak znalazł na pustyni wrak. Samolot znajdował się tam od 70 lat Najlepsze zdjęcia ślubne 2021 roku. Ten konkurs pokazuje trendy w reportażu i sesjach Najlepsze zdjęcie zaćmienia Księżyca, jakie kiedykolwiek widzieliśmy Zdjęcia niesamowitych ludzi w metrze. Co zrobisz, gdy ich spotkasz? Agencja Reutera wybrała najlepsze zdjęcia 2021 roku. Oto kilka z nich "Afgańska dziewczyna" uciekła z Afganistanu. Dostała azyl we Włoszech Wiewiórki poczuły zimę. Te zdjęcia poprawią ci humor! Całkowite zaćmienie Słońca. Było je widać na Antarktydzie Niezwykłe zdjęcia pokazują, jaka naprawdę jest natura – piękna i niebezpieczna Hasselblad Masters 2021. Poznaj najlepszych fotografów według Szwedów Curiosity wysyła ładne pocztówki z Marsa. Czerwona Planeta coraz przyjaźniejsza Znalazł się w piekle wojny. Kangur pomagał mu przetrwać