Idealne ciała nagich sportowców w ESPN The Body Issue

Posągowi, idealnie wyrzeźbieni, zapierający dech w piersiach. Niczym bogowie, którzy z Olimpu przed chwilą zstąpili. Tacy są nadzy sportowcy z tegorocznej edycji ESPN Body Issue – Body We Want.

Angel McCoughtry

Body Issue jest to specjalne wydanie magazynu ESPN The Magazine wydawanego przez amerykańską, całodobową stację o tematyce sportowej ESPN (Entertainment and Sports Programming Network). Pierwszy numer ESPN Body Issue pojawił się w 2009 roku jako odpowiedź na Sports Illustrated Swimsuit Issue.

Bernard Hopkins

Pierwszy numer, który ukazał się w wersji z paroma okładkami okazał się finansowym sukcesem i dwukrotnie przebił sprzedaż regularnej edycji.

Hillary Knight

Body We Want zawiera całkowicie nagie zdjęcia najlepszych sportowych ciał świata. Na fotografiach najlepszych artystów, możemy podziwiać idealnie wyrzeźbione ciała, piękne zarysy stalowych mięśni pod skórą i siłę sportowców, którą da się zauważyć na statycznej fotografii.

Larry Fitzgerald Richard Phibbs

Wśród nazwisk, które stały się autorami fotografii sportowców warto wymienić Richarda Phibbsa, Martina Schoellera Peggy Sirota czy duet Williams + Hirakawa.

Zobacz również: Fotoblogia.pl - największy blog o fotografii w Polsce

Amy Purdy

Swoje ciała pokazali m.in. Michael Phelps, Amy Purdy, Venus Williams czy Danyelle Wolf.

Jimmy Spithill

Stylistyka fotografii różniła się znacząco w zależności od fotografa. Paola Kudacki zaprezentowała inspirujące, studyjne zdjęcie Amy Purdy. Zaś Max Vadukul pokazał Bernarda Hopkinsa w ujęciu prawie reportażowym, podczas treningu.

Wszystkie 59 zdjęć możecie obejrzeć TUTAJ.

Michael Phelps
Coco Ho
Danyelle Wolf
Omar Rodriguez
Prince Fielder
Tomas Berdych
Venus Williams
Serge Ibaka
Aja Evans
Travis i Lyn-Z Pastrana
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Inspiracje:

Królewski retusz z Krakowa Shake it baby, czyli trochę wody dla ochłody Zdjęcia www Sieci #13, czyli subiektywny przegląd ciekawych zdjęć tygodni Body art sfotografowane w ultrafiolecie Mieszkając na francuskiej plaży i robiąc zdjęcia Pozując wśród swoich tygodniowych…śmieci! Overview Effect - niesamowite spojrzenie na Ziemię z perspektywy Kosmosu Szczękoczułki, pancerzyki, wielkie oczka, trochę futerka. Piękne makro portrety…owadów Dziewczyny na tych zdjęciach są w interesujący sposób inne Inspirujące fotografie, które zamieniają życie w bajkowy sen fotografa Georgia Metaxas dokumentuje refleksyjne przemiany u fryzjera Przebudzenie uśpionej seksualności i proste przyjemności państwa Whitesnow Z aparatem po śmietnikach, czyli o powstawaniu fotoreportażu dla tygodnika „Polityka” Fotografia nieśmiertelna Z aparatem od kanapy do kanapy, czyli dokument o couchsurfingu Niesamowite krajobrazy Szkocji uchwycone iPhone’m Duchy przeszłości postsowieckiego Petersburga Ravshaniya – artystka, która poderwała przedmioty do lotu W świecie jedzenia. Wielkie przygody mini-bohaterów Damaszek tuż przed wybuchem Arabskiej Wiosny. Zdjęcia Filipa Klimaszewskiego Jak robi lis? Czyli dzikie lisy Roeselien Raimond Twarze znanych fotografów, czyli kto jest po drugiej stronie aparatu Codzienne życie z lotu ptaka Oto jak dzieci z inżyniera zrobiły fotografa

Popularne w tym tygodniu:

Historyczne zdjęcia pokazują, jak wyglądało życie w warszawskim getcie ”Graża, jesteś perfekcyjnie niedoskonała. Skumaj to” - Dominika Cuda walczy ze sztucznością Obiecała, że zrobi zdjęcie córeczce z każdym kwiatem, którego znajdzie. Są piękne! Melancholijne obrazy Krakowa w fotografii Magdy Chudzik Długa ekspozycja i światło z drona to klucz do robienia cudownych krajobrazów Dmitri Markow dokumentuje życie swojego miasta iPhonem. Jego zdjęcia są zachwycające! Dwaj fotografowie zrobili zdjęcie w tej samej chwili. Znajdziesz różnice? Ta fotografka uwielbia robić zdjęcia matkom i niemowlakom. Efekt jest przepiękny Fotografka robi i sprzedaje zdjęcia zwierząt, by pomóc im w walce z rakiem Pilot samolotu szpiegowskiego zrobił zdjęcia zorzy polarnej z bliska! Genialne zdjęcia, które zostały zakopane w archiwum National Geographic Ania Kłosek: ”Mam naturę nomada, który musi się przemieszczać w poszukiwaniu nowych pastwisk”