Wideo, które trzeba zobaczyć - start rakiety Delta IV w 360 stopniach

Jeśli kręci was tematyka podboju kosmosu i połączycie to z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi - zdecydowanie spodoba wam się ten filmik, prezentujący start rakiety Delta IV w 360 stopniach.

Ekipa Koncept VR podjęła się nagrania wideo prezentującego start rakiety Delta IV. Kamera została zamocowana najbliżej jak się dało, co daje niesamowite poczucie immersji. Jeśli połączymy ten obraz z dźwiękiem stereo ze słuchawek — efekt jest nieziemski! A gdyby tak obejrzeć to na goglach VR?

Start Delty IV (misja NROL-45, której celem było wyniesienie na orbitę okołoziemską nowych satelit szpiegowskich) odbył się 10 lutego w kalifornijskiej bazie Vandenberg Air Force, natomiast film z wydarzenia został po raz pierwszy wyemitowany na 32. konferencji Space Symposium.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ciekawostki:

Kot pod opieką fotografa. To musiało się tak skończyć Google wprowadza wyszukiwanie głosowe i obrazkowe Nietypowe złudzenie optyczne. Papryka, która wygląda jak ludzkie zęby Jak wyglądałoby prawdziwe życie bohaterów biurowych zdjęć stockowych? Film z drona, który niebezpiecznie zbliżył się do lecącego Airbusa A380 Otwarty list fotografa do gości ślubnych fotografujących telefonami Sąd stwierdził, że małpa nie może mieć praw do własnego selfie Fotograf cudem uniknął śmierci w Wielkim Kanionie Halima Aden – pierwsza kobieta w hidżabie na okładce magazynu "Allure" Szaleni Rosjanie fotografują na jednym z siedmiu cudów świata Monitoring wysłał zdjęcie intruza w kuchni. Okazało się, że to jej zmarły syn Ekipa z Rescued Film Project odnalazła 1200 niewywołanych klisz z lat 50 XX wieku

Popularne w tym tygodniu:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Wrocławskie Muzeum Architektury szuka kobiety ze zdjęcia Znalazła się tajemnicza kobieta ze zdjęcia Chrisa Niedenthala. Mieszka w Kłodzku Zdjęcie dnia. Marsjański helikopter i spektakularny widok z lotu ptaka Skandaliczna naga sesja w Dubaju: 40 modelek i 1 fotograf. Co najmniej 12 osób zatrzymano Trytytki rozwiążą każdy problem, nawet na Marsie. Zdjęcie NASA to nie fotomontaż Zdjęcie dnia. Droga Mleczna widziana z kosmosu Lagun istnieje? To stworzenie łudząco go przypomina Doskonały sposób na rozbawienie dziecka na sesji. Ten fotograf wie, co robi Zdjęcie dnia. Spektakularne strumienie energii w galaktyce Mars na niezwykłym zbliżeniu. NASA udostępnia nowe zdjęcie