LG Action Cam LTE - kamerka sportowa z wbudowanym LTE

LG zaprezentowało sportową kamerkę, która umożliwia natychmiastowe przesyłanie materiału do internetu za pomocą wbudowanej łączności LTE i 3G.

LG Action Cam LTE

LG Action Cam LTE

LG Action Cam LTE to kamerka sportowa wyposażona we wbudowany moduł LTE i 3G, które umożliwiają przesyłanie materiału wideo bezpośrednio na serwisy typu YouTube bez potrzeby używania urządzeń mobilnych, czy przenośnego internetu.

LG Action Cam LTE

Kamerka LG Action Cam umożliwia też zdalną obsługę więc można ją zastosować do monitorowania domu. Użytkownik może ściągnąć z kamerki film czy zdjęcia na sparowane z nią urządzenie. W jakości Full HD urządzenie może nagrywać przez około 4 godziny.

LG Action Cam LTE filmuje w najwyższej jakości UHD 30 kl./s oraz wykonuje 12,3-megapikselowe zdjęcia. Kamerka spełnia standardy IP67 więc jest pyłoszczelna i wodoszczelna do głębokości 1 m przez 30 min. LG zamierza też wypuścić dedykowaną, odporną obudowę, która będzie wyposażona w różne mocowania do kasku, roweru itp.

Początkowo LG Action Cam będzie dostępna na rynku koreańskim, potem pojawi się także w Europie. Producent nie podaje jeszcze ceny.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Sprzęt:

DCamCapture, prawie zamiast Camera Control Pro 2 iPhone 4: dwie kamery, 5 mpix i filmy w HD Ekstremalne skoki do wody na rowerze sfilmowane lustrzankami Canona [wideo] Meyer-Optik Primagon 24 mm f/2.8 to nowy obiektyw premium do bezlusterkowców NiSi pracuje nad obiektywem 75 mm f/0.95. Czy Nikon będzie zły? Lexar powstaje z martwych z pomocą chińskiej firmy Pierwsza recenzja Sony a900 Kodak Ektachrome E100 dostępny w średnim i wielkim formacie Materiały Polsat News powstają przy pomocy Canona 7D Meike 85 mm f/1.8 – pierwszy budżetowy obiektyw tego producenta z autofokusem Obiektyw PC-E Nikkor 24 mm f/3,5 ED ? specjalnie do architektury i krajobrazów Fotograficzne szkolenia dla Warszawiaków

Popularne w tym tygodniu:

168 obiektywów Canona utworzy megateleskop. Ich koszt to ponad 7,5 miliona złotych 5,6 miliona złotych za Leicę z 1957 roku. To najdroższa taka na świecie! Dronut to okrągły dron ze śmigłami wewnątrz. Wygląda jak z "Gwiezdnych Wojen" Sony wstrzymuje produkcję 3 aparatów. Jeśli planowałeś któryś kupić, będzie problem K|Lens niedługo w sprzedaży. Fotografia obliczeniowa zawita do współczesnych aparatów Ma rozdzielczość 3,2 MILIARDA pikseli. Największy aparat świata przechodzi ostatnie testy Ceny niedługo pójdą w górę, a Kodak wydaje aparat jednorazowy na film. Po co? Sony ma poważniejsze problemy ze sprzętem, niż wszyscy myślą Telezakupy wracają do łask. Popyt na aparaty przekroczył oczekiwania producentów