Lenovo G4 i G4 Plus - niedrogie smartfony z przyzwoitym aparatem

Lenowo zaprezentowało nowe smartfony G4 i G4 Plus, które w przystępnej cenie mają mieć bardzo dobry aparat. Model G4 Plus jest pod tym względem bardziej wypasiony i powinien przypaść fotografom mobilnym do gustu.

Lenovo G4 i G4 Plus

Lenovo G4 i G4 Plus

Lenovo G4 i G4 Plus to budżetowe smartfony wyposażone w całkiem przyzwoity aparat. Moto G4 będzie oferował 13-megapikselową matrycę. Natomiast w przypadku G4 Plus będzie to 16-megapikselowy sensor z hybrydowym autofokusem, działającym na zasadzie detekcji fazy i lasera. Poza tym — w modelu G4 Plus Lenovo zastosowało sensor OmniVision PureCel Plus z pikselami o wielkości 1,3 mikrona, oraz obiektyw o jasności f/2.0.

Lenovo G4 i G4 Plus

Niestety, nawet bardziej zaawansowany model Moto G4 Plus nie będzie oferował filmów wideo w jakości 4K. Nowinką ma być natomiast nowy tryb profesjonalny aparatu, który ma poszerzać możliwości obsługi w modelu G4 Plus.

Lenovo G4 i G4 Plus

Smartfony Lenovo G4 i G4 Plus będą wyposażone w 5,5-calowe wyświetlacze o rozdzielczości Full HD, które są zabezpieczone szkłem Gorilla Glass 3. Mocną stroną obu smartfonów ma być także bateria o pojemności 3000 mAh, którą można szybko ładować dzięki technologii Turbo Power. Zaledwie 15 minut ładowania ma zapewnić energię na 6 godzin pracy.

Moto G4 16 GB będzie dostępny w cenie 1199 zł, natomiast Moto G4 Plus 16 GB to wydatek 1399 zł.

Zobacz również: Lightroom Mobile - test

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Lightroom Mobile wspiera pełną rozdzielczość zdjęć na iOS i pliki RAW na Androidzie Firma ZTE zaprezentowała ciekawy smartfon fotograficzny - nubia Z11. Z Moment Pro Camera zrobisz iPhonem jeszcze lepsze zdjęcia nocne Lory Stripes, czyli paski, linie i zawijasy Kolorowe kredki w smartfonie noszę, czyli Repix Mobilny Photoshop Express, czyli jak Adobe podąża za konkurencją Aplikacja Mendr pozwoli wam na zlecenie obróbki profesjonalistom Zaskakujące Rando, czyli fotograficzna zabawa na okrągło Lume by Lichtfaktor - aplikacja do malowania światłem na iPada 3 najlepsze telefony do robienia zdjęć Darkroom - mobilna ciemnia pełna możliwości Rozmawialiśmy z Michałem Wesołkiem, zwycięzcą Huawei Next Image 2018

Popularne w tym tygodniu:

Instagram na iPada nie powstanie. Prezes firmy tłumaczy powód