Lenovo G4 i G4 Plus - niedrogie smartfony z przyzwoitym aparatem

Lenowo zaprezentowało nowe smartfony G4 i G4 Plus, które w przystępnej cenie mają mieć bardzo dobry aparat. Model G4 Plus jest pod tym względem bardziej wypasiony i powinien przypaść fotografom mobilnym do gustu.

Lenovo G4 i G4 Plus

Lenovo G4 i G4 Plus

Lenovo G4 i G4 Plus to budżetowe smartfony wyposażone w całkiem przyzwoity aparat. Moto G4 będzie oferował 13-megapikselową matrycę. Natomiast w przypadku G4 Plus będzie to 16-megapikselowy sensor z hybrydowym autofokusem, działającym na zasadzie detekcji fazy i lasera. Poza tym — w modelu G4 Plus Lenovo zastosowało sensor OmniVision PureCel Plus z pikselami o wielkości 1,3 mikrona, oraz obiektyw o jasności f/2.0.

Lenovo G4 i G4 Plus

Niestety, nawet bardziej zaawansowany model Moto G4 Plus nie będzie oferował filmów wideo w jakości 4K. Nowinką ma być natomiast nowy tryb profesjonalny aparatu, który ma poszerzać możliwości obsługi w modelu G4 Plus.

Lenovo G4 i G4 Plus

Smartfony Lenovo G4 i G4 Plus będą wyposażone w 5,5-calowe wyświetlacze o rozdzielczości Full HD, które są zabezpieczone szkłem Gorilla Glass 3. Mocną stroną obu smartfonów ma być także bateria o pojemności 3000 mAh, którą można szybko ładować dzięki technologii Turbo Power. Zaledwie 15 minut ładowania ma zapewnić energię na 6 godzin pracy.

Moto G4 16 GB będzie dostępny w cenie 1199 zł, natomiast Moto G4 Plus 16 GB to wydatek 1399 zł.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Fotografia mobilna:

Z Moment Pro Camera zrobisz iPhonem jeszcze lepsze zdjęcia nocne DJI Osmo Mobile 3. Zdjęcia gimbala wyciekły przed premierą Czy smartfon nadaje się do fotografii czarno-białej? Aplikacja Aviary teraz bardziej interesująca niż kiedykolwiek Adobe Photoshop Camera dostępny na Androida. Zobacz, jak działa sztuczna inteligencja Aplikacja Mendr pozwoli wam na zlecenie obróbki profesjonalistom 7 pomysłów na ciekawe zdjęcia smartfonem - bez wychodzenia z domu Czy fotografia mobilna jest czymś śmiesznym i niepoważnym? Wywiad z członkami grupy Mobilni Nowa technologia budowy obiektywów zoom już niedługo nawet w najcieńszych smartfonach Co to jest ”slofie” i dlaczego Apple próbuje je opatentować? Kolorowe kredki w smartfonie noszę, czyli Repix Yongnuo prezentuje zestaw konwerterów do fotografii mobilnej w przystępnej cenie