Canon G7X Mark II - pierwsze zdjęcia przykładowe

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi zdjęciami przykładowymi wykonanymi najnowszym kompaktem premium Canon G7X Mark II.

Canon G7X Mark II

Canon G7X Mark II (© MF)

W tamtym tygodniu chwaliliśmy na naszym profilu Instagramowym, że dotarł do nas bardzo ciekawy kompakt premium - Canon G7X Mark II. Dzisiaj publikujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane tym aparatem.

Zdjęcia zostały wykonane po resecie ustawień w największych JPEG-ach. Muszę przyznać, że po wstępnej analizie zdjęć plenerowych, na niższych czułościach Canon G7X Mk II daje ładny obrazek, z którego powinni być zadowoleni zaawansowani amatorzy fotografii. W koncu mamy do czynienia z dość dużą jak na kompakt, 1-calową matrycą. Na bardziej konkretne wnioski musimy poczekać do testu Canona G7X Mark II, który niedługo opublikujemy.

Canon G7X Mark II — test kieszonkowego kompaktu premium

Canon G7X Mark II to kieszonkowy kompakt premium wyposażony w dość dużą, 1-calową matrycę CMOS, o rozdzielczości 20,1 megapiksela i uniwersalny,…

Zobacz więcej artykułów z serii: Testy aparatów kompaktowych

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Testy:

Nikon Z50 – czego musi nauczyć się młodszy brat Z6 i Z7? [test] Phottix Mitros+ - błyskający kombajn w rozsądnej cenie Canon EOS 200D - najlżejsza lustrzanka z odchylanym ekranem w naszych rękach Panasonic Lumix GF-1 - TEST cz.2 Flycam Nano - testy taniej stabilizacji do lustrzanek filmowych [wideo] Zobacz, jak wygląda bezlusterkowiec Hasselblad Lunar [galeria] Olympus SZ-30MR - krótki test podróżniczego kompaktu Nikon 1 J1 i V1 na zdjęciach [galeria] Nikon D7100 - nowa jakość średniej klasy [test] Paski Carry Speed - niezastąpione w podróży [wideorecenzja] Zeiss Milvus 35 mm f/2 - przykładowe zdjęcia z najtańszego obiektywu w nowej serii Sony Cyber-shot RX-100 – pierwsze wrażenia i zdjęcia