Przed nami kolejna edycja warsztatów fotografii podróżniczej z Marcinem Dobasem i Kubą Kaźmierczykiem. Mamy dla was ofertę zniżkową!

Już niedługo zacznie się okres urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Na pewno każdy z was chce wrócić ze zdjęciami, które zatrzymają na zawsze wasze wspomnienia. Nasi blogerzy, Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk, przygotowali dla was specjalne warsztaty. My natomiast mamy dla was specjalną ofertę zniżkową.

Tematem warsztatów jest fotografia podróżnicza. Doceniany przez National Geographic, Marcin Dobas skoncentruje się na sednie tej dziedziny – opowie wam o różnych miejscach, motywach fotograficznych oraz jak wybrać odpowiedni czas na robienie zdjęć. Oprócz tego poruszy kwestie związane z niezbędnym sprzętem – omówi jego wady i zalety oraz zwróci uwagę na liczne akcesoria. Jakub Kaźmierczyk natomiast skupi się na zagadnieniach związanych z fotografią portretową – światło, kolorystykę oraz to jak przeprowadzić samą sesję fotograficzną.

Fotografia podróżnicza jest wyjątkową dziedziną, do której zaliczają się nie tylko krajobrazy, ale również portrety i fotografia przyrodnicza. Samo robienie zdjęć na wyjeździe jest zbyt wąskim tematem, by mówić tu od raz o reportażu podróżniczym, dlatego poruszone zostaną inne tematy.

OFERTA SPECJALNA DLA CZYTELNIKÓW

Na warsztaty możecie się zapisać na stronie www.wyprawyfoto.com.pl. Organizatorzy przygotowali dla naszych czytelników specjalną ofertę — wystarczy się powołać na Fotoblogia.pl, aby otrzymać 100 zł zniżki od regularnej ceny i zapłacić 799 zł!

Nasi blogerzy przekażą wam złożoną wiedzę na temat idei fotografowania w podróży, zagadnień technicznych oraz technologicznych. Wiedza teoretyczna zostanie poparta zajęciami praktycznymi, podczas których sprawdzicie swoją wiedzę. Oczywiście wszystko to pod nadzorem Marcina i Kuby, którzy będą do waszej dyspozycji.

Sokole Góry (1km od Stajni)

Jeśli chodzi o temat sprzętu – nie ma znaczenia czy fotografujecie lustrzanką, bezlusterkowcem, czy choćby dalmierzem. Najważniejsze jest wykorzystanie wymiennej optyki, która pozwoli wam w pełni uwolnić waszą kreatywność. Jeśli posiadacie w domu jakiś sprzęt fotograficzny – weźcie go ze sobą! Dodatkowo na warsztatach będziecie mieli możliwość wypożyczenia do testów i pracy: statywów, filtrów oraz sprzętu fotograficznego różnych firm.

Zamek Olsztyn (5 km od Stajni)

Zobacz również: Jak dodać wyrazu oczom w portrecie?

Warsztaty odbędą się w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w dniach 9–12 czerwca. Stajnia „Biały Borek” w Biskupicach to gospodarstwo agroturystyczne z wieloletnia historią, doceniane przez wielbicieli koni. Leży ono u podnóża rezerwatu „Sokole Góry”, 20 km od Częstochowy. To malownicze miejsce pozwoli wam poczuć na czym naprawdę polega fotografia podróżnicza.

Zamek w Mirowie (ok. 23 km od Stajni)

Więcej informacji na temat warsztatów, w tym szczegółowy plan i harmonogram, znajdziecie na stronie wyprawyfoto.com.pl.

WARSZTATY FOTOGRAFI PODRÓŻNICZEJ

- Prowadzący: Marcin Dobas i Jakub Kaźmierczyk

- Termin: 9–12 czerwca 2016r.

- Czas trwania: 4 dni

- Lokalizacja: Stajnia "Biały Borek" w Biskupicach / Rezerwat "Sokole Góry"

- Cena: regularna: 899 zł, ze zniżką dla czytelników Fotoblogia.pl: 799 zł

- Więcej informacji: wyprawyfoto.com.pl

- Zobacz także: Facebook

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Wydarzenia:

Rowerem z Wrocławia do Lublina - Eastreet, OKO i Wiktor Franko - Daily Vlog #2 Stwórz naturalny portret i wygraj warsztaty Profi Post Photo z House of Retouching Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [czerwiec 2016] Fotograficzny ‪Daily vlog z wernisażu konkursu Polska Ulicznie 2016 Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [maj 2016] Wirtualny spacer 360 stopnii po targach Film Video Foto 2016 w Łodzi Tam Gdzie Stało LOMO - na żywo o fotografii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [kwiecień 2016] Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [marzec 2016] Bangkok Unseen - indywidualny warsztat fotografii dokumentalnej The Island - warsztaty fotografii dokumentalnej w Tajlandii Przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [luty 2016] Największe na świecie targi elektroniki użytkowej CES 2016 w obiektywie Fotoblogii Fotorelacja z warsztatów „#kreatywniezASUS” organizowanych przez Fotoblogia.pl oraz firmę ASUS „The Best of Photography" - warsztaty fotograficzne w Studiu Huśtawka [styczeń 2016] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [grudzień 2015] „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [listopad 2015] Poznaliśmy tajniki pracy serwisu marki Olympus w Portugalii BEiKS FILM-VIDEO-FOTO ROADSHOW 2015 Jesienne warsztaty Fujifilm X „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych w Studiu Huśtawka [październik 2015] Fotorelacja z wizyty w muzeum optyki firmy Zeiss Warsztaty fotografii dokumentalnej - Kalkuta, grudzień 2015 „The Best of Photography" - przegląd warsztatów fotograficznych [wrzesień 2015]