Niedługo zobaczymy nową wersję VSCO na Androida oraz iOS

VSCO zaczynało od presetów do Lightrooma i Photoshopa. Obecnie jest to jedna z najbardziej popularnych aplikacji fotograficznych na urządzenia mobilne, która oferuje bardzo przystępne narzędzia do robienia i edycji zdjęć. Wkrótce będziemy mogli korzystać z ulepszonej wersji tego oprogramowania.

Firma VSCO zapowiada, że niedługo ich aplikacja mobilna przejdzie gruntowne zmiany. Według obecnie panujących trendach w mediach społecznościowych – i tutaj spotkamy się ze zmianą opcji edycyjnych, wyglądu oraz ekspansji w kierunku tworzenia społeczności. Platforma VSCO Originals ma być jeszcze lepsza i dostosowana do użytkowników.

Aplikacja będzie koncentrowała się na zmianie interfejsu, który ma stać się jeszcze bardziej przyjazny dla potencjalnych użytkowników, chociaż obecny i tak już jest wystarczająco prosty i czytelny. Również opcje wyszukiwania zdjęć mają być bardziej rozbudowane.

Nowa wersja VSCO nie jest jeszcze dostępna, lecz wydawcy zapewniają, że stanie się to naprawdę niedługo. Tymczasem, jeśli chcecie obserwować na bieżąco zmiany, zapraszamy na bloga firmy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Zeiss ExoLens - wysokiej jakości adaptery do iPhone już w sprzedaży Idealne narzędzie dla bywalców serwisów randkowych? Najwspanialsza niespodzianka dla nauczyciela fotografii. Nie spodziewał się niczego Picasa 3.8 z Face movies i innymi nowościami Trwa Nikon Film Festival – festiwal krótkich form filmowych! Tam Gdzie Stało LOMO: Sony A7 III i "Echo" - książka fotograficzna o Wołyniu Firma DJI odpowiedziała na nasz tekst o szpiegujących dronach. "To teorie spiskowe" Nvidia wypuszcza sterownik kart graficznych, który daje wsparcie programom graficznym #fotografowiedlalaury - wesprzyj walkę o zdrowie córki fotografki Był już „szop”, czas na lemura. Przed wami Photolemur – edytor z zaawansowanym algorytmem automatycznego poprawiania zdjęć Pixelmator, czyli alternatywa dla Photoshopa, przeceniony o połowę Flickr daje możliwość dodatkowego zarobku przez program licencyjny

Popularne w tym tygodniu:

PhotoGIMP, połącz funkcje darmowego GIMP-a i wygląd Photoshopa