Niedługo zobaczymy nową wersję VSCO na Androida oraz iOS

VSCO zaczynało od presetów do Lightrooma i Photoshopa. Obecnie jest to jedna z najbardziej popularnych aplikacji fotograficznych na urządzenia mobilne, która oferuje bardzo przystępne narzędzia do robienia i edycji zdjęć. Wkrótce będziemy mogli korzystać z ulepszonej wersji tego oprogramowania.

Firma VSCO zapowiada, że niedługo ich aplikacja mobilna przejdzie gruntowne zmiany. Według obecnie panujących trendach w mediach społecznościowych – i tutaj spotkamy się ze zmianą opcji edycyjnych, wyglądu oraz ekspansji w kierunku tworzenia społeczności. Platforma VSCO Originals ma być jeszcze lepsza i dostosowana do użytkowników.

Aplikacja będzie koncentrowała się na zmianie interfejsu, który ma stać się jeszcze bardziej przyjazny dla potencjalnych użytkowników, chociaż obecny i tak już jest wystarczająco prosty i czytelny. Również opcje wyszukiwania zdjęć mają być bardziej rozbudowane.

Nowa wersja VSCO nie jest jeszcze dostępna, lecz wydawcy zapewniają, że stanie się to naprawdę niedługo. Tymczasem, jeśli chcecie obserwować na bieżąco zmiany, zapraszamy na bloga firmy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Aktualności:

Zdjęcie dnia. Konferencja Strajku Kobiet z prof. Marią Płatek Para młoda chciała, by fotograf zrobił zdjęcia 300 osobom… za darmo! Można już zgłaszać swoje prace do 6. edycji konkursu fotograficznego Leica Street Photo "Spojrzenie” na człowieka w różnych relacjach kulturowych. Rusza 7. Opolski Festiwal Fotografii Leica M7 Sebastiao Salgado na sprzedaż Noise Buster 7 powalczy z szumem Wybieramy aparat cyfrowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze? Poznaj tajniki pracy z płytką głębią ostrości w ramach warsztatów „Klub F1.4” Zawodowy fotograf odnaleziony po latach na... ulicy wśród bezdomnych 8 megapikseli w modelu C280 firmy K-Touch Sony prezentuje nowy uniwersalny zoom do pełnej klatki FE 24-105 mm f/4 G OSS oraz ogłasza prace nad FE 400 mm f/2.8 GM OSS NASA pokazała nowe zdjęcie z Teleskopu Hubble'a. To "kosmiczny wodospad"

Popularne w tym tygodniu:

11-latka popełniła samobójstwo. Matka wytacza wojnę Instagramowi i Snapowi Nie żyje Steve Schapiro. Był znanym fotografem gwiazd XX wieku Zastrzelili go, gdy wychodził z domu do pracy. Fotoreporter miał ważne informacje Sprzedaż cyfrowych zdjęć na Facebooku i Instagramie? Zapowiada się ciekawie! Twitter o krok przed Facebookiem. NFT już dostępne!